دفتر تهران : ۰۲۱۸۸۸۵۳۶۲۰ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۷۲۵۵۰
Info@Pinion.ir
دفتر تهران : ۰۲۱۸۸۸۵۳۶۲۰ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۷۲۵۵۰
Info@Pinion.ir
خرید مطمئن
گواهی اصالت کالا
انتخاب صحیح
قیمت رقابتی کالا
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب

کوچکترین بلبرینگ دنیا

پینیون > اخبار > کوچکترین بلبرینگ دنیا
کوچکترین بلبرینگ دنیا

گروه فنی مهندسی و بازرگانی پینیون

 

نمایندگی فروش انواع بلبرینگ های صنعتی ،جهت استعلام قیمت انواع بلبرینگ با ما تماس بگیرید.

 

 

ساخت کوچکترین بلبرینگ دنیا توسط Minebea

چه اندازه کوچک، کوچک محسوب می شود؟

کمپانی MINEBEA ، شرکت مادر کمپانی سازنده بلبرینگ NMB، کوچکترین بلبرینگ های دنیا را تولید میکند. قطر خارجی این بلبرینگ شیار عمیق 1.5 میلی متر، قطر داخلی آن 0.5 میلی متر و دارای عرض 0.65 میلی متر است و قابلیت چرخش در دور بیشتر از 5000 دور بر دقیقه را دارد.

مشخصات بلبرینگ مینیاتوری ساخت شرکت Minebea:

این بلبرینگ از جنس استیل ضد زنگ (stainless steel) است و دقت بسیار بالا،  دوام و ساختار مستحکمی مانند سایر بلبرینگ های مینیاتوری ساخت کمپانی  Minebea  دارد. عرض بسیار باریک 0.65 میلی متری این بلبرینگ می تواند تا 0.4 میلی متر برای سرعت های کمتر کاهش یابد که شامل 6 تا ساچمه و قطر 0.25 میلی متر می باشد.

کاربرد این محصول برای دستگاهای بسیار کوچکی که نیاز به دقت بسیار بالایی در ابعاد نانو دارند، مانند تجهیزات مینیاتوری پزشکی، موتورهای ابعاد میکرو، میکرو ماشین ها و غیره است. این کمپانی با در دست داشتن 60 درصد از بازار جهانی، پیشرو در ساخت بلبرینگ های مینیاتوری با قطر خارجی کمتر از 22 میلی متر می باشد. با توجه به این موضوع آن را میتوان بزرگترین تولید کننده بلبرینگ های مینیاتوری نامید.

مقایسه ابعاد بلبرینگ با مداد مکانیکی
مقایسه ابعاد بلبرینگ با مداد مکانیکی

درباره کمپانی NMB:

NMB از گروه شرکت های Minebea، بزرگترین تولید کننده بلبرینگ های مینیاتوری دقیق، و هم چنین پیشور در طراحی و تولید اجزای الکترومکانیکی دقیق، شامل پروانه های خنک کن، موتورهای کوچک بسیار دقیق و مونتاژ بیرینگ های مکانیکی در در بین سایر رقبا می باشد.

NMB شامل مجموعه کمپانی هایی در آمریکا و اروپا می باشد. محل این کمپانی در آمریکا در شهر کالیفرنیا و در اروپا کشور آلمان است.

یک دیدگاه بگذارید