دفتر اصفهان : ۳۲۳۷۲۵۵۰-۰۳۱ دفتر تهران : ۶۶۰۸۳۰۷۹-۰۲۱ ۸:۰۰-۱۸:۰۰
دفتر اصفهان : ۳۲۳۷۲۵۵۰-۰۳۱ دفتر تهران : ۶۶۰۸۳۰۷۹-۰۲۱ ۸:۰۰-۱۸:۰۰
خرید مطمئن
رضایت مشتری
انتخاب صحیح
بالاترین کیفیت
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

کوچکترین بلبرینگ دنیا

ساخت کوچکترین بلبرینگ دنیا توسط Minebea

چه اندازه کوچک، کوچک محسوب می شود؟

کمپانی MINEBEA ، شرکت مادر کمپانی سازنده بلبرینگ NMB، کوچکترین بلبرینگ های دنیا را تولید میکند.

قطر خارجی این بلبرینگ شیار عمیق ۱٫۵ میلی متر، قطر داخلی آن ۰٫۵ میلی متر و دارای عرض ۰٫۶۵ میلی متر است و قابلیت چرخش در دور بیشتر از ۵۰۰۰ دور بر دقیقه را دارد.

ball-bearing-rice-grain-comparing

مشخصات بلبرینگ مینیاتوری ساخت شرکت Minebea:

این بلبرینگ از جنس استیل ضد زنگ (stainless steel) است و دقت بسیار بالا،  دوام و ساختار مستحکمی مانند سایر بلبرینگ های مینیاتوری ساخت کمپانی  Minebea  دارد. عرض بسیار باریک ۰٫۶۵ میلی متری این بلبرینگ می تواند تا ۰٫۴ میلی متر برای سرعت های کمتر کاهش یابد که شامل ۶ تا ساچمه و قطر ۰٫۲۵ میلی متر می باشد.

کاربرد این محصول برای دستگاهای بسیار کوچکی که نیاز به دقت بسیار بالایی در ابعاد نانو دارند، مانند تجهیزات مینیاتوری پزشکی، موتورهای ابعاد میکرو، میکرو ماشین ها و غیره است. این کمپانی با در دست داشتن ۶۰ درصد از بازار جهانی، پیشرو در ساخت بلبرینگ های مینیاتوری با قطر خارجی کمتر از ۲۲ میلی متر می باشد. با توجه به این موضوع آن را میتوان بزرگترین تولید کننده بلبرینگ های مینیاتوری نامید.

مقایسه ابعاد بلبرینگ با مداد مکانیکی
مقایسه ابعاد بلبرینگ با مداد مکانیکی

درباره کمپانی NMB:

NMB از گروه شرکت های Minebea، بزرگترین تولید کننده بلبرینگ های مینیاتوری دقیق، و هم چنین پیشور در طراحی و تولید اجزای الکترومکانیکی دقیق، شامل پروانه های خنک کن، موتورهای کوچک بسیار دقیق و مونتاژ بیرینگ های مکانیکی در در بین سایر رقبا می باشد.

NMB شامل مجموعه کمپانی هایی در آمریکا و اروپا می باشد. محل این کمپانی در آمریکا در شهر کالیفرنیا و در اروپا کشور آلمان است.

منبع: nmbtc

Avatar
درباره نویسنده

مهندس مکانیک و هوافضا هستم و علاقه مند به تحقیق، مطالعه و نگارش علوم جدید در حوزه مکانیک می باشم. از جمله تخصص های من شامل ارتعاشات و عیب یابی، مهندسی معکوس و مونتاژ و استانداردهای نظامی است. شناخت صحیحی از قطعات استاندارد مورد استفاده در صنعت مکانیک دارم و تسلط به زبان انگلیسی کمک شایانی در پیشبرد اهداف بازرگانی داشته است..... مشاوره تلگرامی: samohe@

یک دیدگاه بگذارید

Enter Captcha Here : *

Reload Image

برای مشاوره و خرید کالای مورد نظر خود با ما تماس بگیرید.

دفتر تهران:  ۶۶۰۸۳۰۷۹-۰۲۱

  دفتر اصفهان:  ۳۲۳۷۲۵۵۰-۰۳۱