fa دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۷۲۵۵۰ دفتر تهران : ۰۲۱۸۸۸۵۳۶۲۰
ساعات پاسخ گویی : ۸:۰۰-۱۸:۰۰
fa دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۷۲۵۵۰ دفتر تهران : ۰۲۱۸۸۸۵۳۶۲۰
ساعات پاسخ گویی : ۸:۰۰-۱۸:۰۰
خرید مطمئن
رضایت مشتری
انتخاب صحیح
بالاترین کیفیت
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب

روغن و گریس توتال

گروه فنی مهندسی بازرگانی پینیون، عاملیت فروش انواع گریس و روغن توتال ، برای سفارش و استعلام قیمت انواع محصولات توتال با ما تماس بگیرید.

جهت سفارش خرید انواع روغن و گریس توتال فرم زیر را پر کنید.

این کمپانی همیشه در لیست ۱۰ کمپانی برتر نفتی جهان بوده است.

شرکت توتال محصولات گسترده‌ای ازجمله گازو نفت و مشتقات نفتی، مواد شیمیایی اولیه، خدماتی ازجمله پالایش، پتروشیمی،  بازاریابی محصولات نفتی و گازی، و همچنین درمبحث انرژی، انرژی‌های تجدید پذیر (انرژی خورشیدی، انرژی باد و انرژی هسته‌ای) و روش‌هایی برای ذخیره انرژی را ارائه می‌دهد.

نگاهی مختصر به محصولات توتال:

پلیمرها:

این شرکت سه دسته از پلیمرها اعم از پلی اتیلن، پلی استایرن و پلی پروپیلن را تولید می‌کند.

کاربرد: این محصولات در تهیه‌ی ظروف بسته بندی مواد غذایی و غلات، سینی های فوم، درب بطری کچاپ، قوطی های رنگ، لوله ها، چمن مصنوعی، فرش، عایق‌های حرارتی، قطعاتی از خودرو مانند ضربه گیر، کیسه های هوا، مخزن سوخت، قطعات داخلی و … و در بخش بهداشتی در تولید محصولاتی مانند پوشک، سرنگ و تیغ کاربرد دارند.

روان‌کننده ها (Lubricants):

روان‌کننده‌های توتال در دو گروه عمده‌ی صنعتی و خودرویی تولید می‌شوند.

  • روان‌کننده های خودرویی برای اتومبیل ها، موتورها، اتوبوس و وسایل نقلیه‌ی بزرگ، ماشین آلات کشاورزی، وسایل نقلیه‌ی دریایی تولید می‌شوند و هرکدام نوع متفاوتی دارند. برای مثال روان‌کننده ی Biotraffic 1000 FE 10W-30 برای ماشین آلات کشاورزی، روان‌کننده ی موتور بسیار مناسبی شناخته می‌شود. یا خنک‌کننده های COOLELF CLASSIC برای دماهای زیر ۲۶ درجه‌ی سانتیگراد برای خنک کردن موتورهای احتراق داخلی تولید می‌شود.
total grease - توتال
  • روان‌کننده های صنعتی  نیز برای استفاده‌های مختلفی تولید می‌شوند. برای مثال در صنعت هوایی، روان‌کننده ی AERO 100 برای بهبود فعالیت پیستون موتور هواپیماهای غول پیکر کاربرد دارد.
total lubricant - توتال

جهت سفارش خرید انواع روغن total تماس بگیرید.

روغن موتور:

یکی از روغن‌های پرفروش این شرکت، روغن موتور ترکیبی ۱۰W-40 مدل Quartz 7000 توتال می‌باشد که با موتور بسیاری از خودروها سازگاری دارد.

total oil motor - توتال

انواع سوخت:

این شرکت مسئولیت تولید انواع مختلف سوخت برای خودرو و هواپیماهای سبک و تجاری را بر عهده دارد.

انرژی‌های تجدیدپذیر:

برای مثال این شرکت تولید سلول‌های خورشیدی متناسب با شرایط اقلیمی مختلف را برعهده دارد که این سلول‌ها برای استفاده‌های مختلف، به طور مثال استفاده در منازل برای تامین انرژی، تولید می‌شوند.

تاریخچه شرکت توتال

توتال از ۱۹۲۰ تا کنون:

شرکت توتال توسط Ernest Mercier که یک کارآفرین فرانسوی بود، در سال ۱۹۲۰ دایر گشت.

فعالیت این شرکت پس از جنگ جهانی اول در سال ۱۹۲۴ و با نام Companies française des pétroles (شرکت ملی نفت فرانسه) آغاز شد.

اولین پالایشگاه احداث شده‌ی این شرکت در سال ۱۹۳۳ در شهر Normandy در شمال فرانسه شروع به کار کرد.

اما فعالیت عمده‌ی این شرکت پس از جنگ جهانی دوم گسترش یافت.

در حوالی سال‌های ۱۹۵۰ با دسترسی این شرکت به مخازن نفت الجزایر، فعالیت شرکت گسترش یافت.

با تکامل صنعت خودروسازی و رواج استفاده از اتومبیل در اروپا، شرکت اقدام به تاسیس جایگاه‌های بنزین در کشورهای اروپایی نیز نمود.

logo total - توتال

در ابتدا توتال تنها استخراج و توزیع نفت را در خاورمیانه برعهده داشت. در طول سالهای بعد، فعالیت این شرکت در سراسر جهان گسترش یافت. به طوری که تا کنون در بیش از ۳۰ کشور دنیا نمایندگی دارد.

همانطور که گفتیم این شرکت در کشورهای مختلف دنیا فعالیت دارد، از این رو محصولاتی که در کشورهای مختلف ارائه می‌دهد، با توجه به تقاضا و منابع آن کشور، متفاوت است. به طور مثال فعالیت این شرکت در کشور عراق، حفر و بهره‌برداری از چاه‌های نفتی بوده است.

total in iraq 700x370 - توتال

فعالیت شرکت توتال در ایران

این کمپانی از سال ۱۳۳۲ تا کنون در ایران نیز فعالیت می‌کند.

total in iran 700x347 - توتال

در جولای ۲۰۱۷ توتال و شرکت ملی نفت ایران (NIOC) قراردادی را برای توسعه و تولید پارس جنوبی، بزرگترین میدان نفتی جهان، امضا کردند.

امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک دیدگاه بگذارید

درحال ارسال

Enter Captcha Here : *

Reload Image