fa دفتر اصفهان : ۳۲۳۷۲۵۵۰-۰۳۱ دفتر تهران : ۶۶۰۸۳۰۷۹-۰۲۱ ۸:۰۰-۱۸:۰۰
fa دفتر اصفهان : ۳۲۳۷۲۵۵۰-۰۳۱ دفتر تهران : ۶۶۰۸۳۰۷۹-۰۲۱ ۸:۰۰-۱۸:۰۰
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب
انتخاب صحیح
بالاترین کیفیت
خرید مطمئن
رضایت مشتری
عضویت
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

روغن شل

گریس و روغن شل

گروه فنی مهندسی بازرگانی پینیون، عاملیت فروش انواع گریس و روغن شل ، برای سفارش و استعلام قیمت انواع محصولات کمپانی شل با ما تماس بگیرید.

جهت سفارش خرید روغن شل فرم زیر را پر کنید.

گریس شل

معرفی رویال داچ شل

رویال داچ شل که معمولا با نام اختصاری شل شناخته می شود شرکتی هلندی-بریتانیایی است که در زمینه نفت و گاز و مشتقات آنها فعالیت می کند.

شل یکی از ۶ ابر شرکت دنیا در زمینه  نفت خام و گاز طبیعی و همچنین ششمین کمپانی بزرگ دنیا و بزرگترین شرکت در سرتاسر اروپاست.

کمپانی شل در بیش از ۷۰ کشور نمایندگی فعال دارد و بزرگترین شرکت تابعه آن در ایالات متحده از مهمترین بنگاه های اقتصادی آمریکا به شمار می آید که مسئولیت مدیریت دارایی های این شرکت در ایالات متحده را بر عهده دارد.

تاریخچه شرکت شل

ریشه های تاسیس رویال داچ شل به سال ۱۸۹۰ باز می گردد که جین باپتیست و هنری دیتردینگ اقدام به تاسیس این شرکت در هلند نمودند. شعبه بریتانیایی نیز در سال ۱۸۹۷ توسط مارکوس ساموئل بنیان گذارده شد و در سال ۱۹۰۷ با ادغام دو ابرشرکت رویال داچ و کمپانی شل شرکت بزرگ رویال داچ شل شکل گرفت.

از نظر عملیات اجرایی، فعالیت های شرکت رویال داچ شل به چهار گروه عمده تقسیم می شوند:

۱-بخش بالادستی بین المللی

۲-بخش پایین دستی

۳-بخش بالادستی آمریکا

۴-بخش پروژه ها و فناوری

بخش بالادستی بین المللی مدیریت پروژه های خارج از آمریکا را بر عهده دارد و وظیفه آن اکتشاف و استخراج نفت و گاز از میادین نفت خیز و انتقال آنهاست.

بخش پایین دستی شل مدیریت توزیع، بازاریابی و مدیریت کارخانه های تولید فرآورده ها و مشتقات نفتی و شیمیایی را بر عهده دارد. همچنین مسئول ساخت پالایشگاه ها، کارخانجات و احداث خطوط لوله انتقال نفت و گاز است.

بخش بالادستی امریکا مدیریت پروژه های نفت و گاز در آمریکای شمالی و جنوبی را بر عهده دارد.

بخش پروژه ها و فناوری مسئول مدیریت تحویل پروژه های بزرگ و نظارت بر کلیه مراکز تحقیقاتی مواد شیمیایی و انرژی های جدید در سراسر جهان است.

محصولات و فرآورده های شل

حوزه فعالیت های شرکت شل بسیار گسترده بوده و تمام زنجیره صنایع نفت و گاز را در بر می گیرد، از عملیات اکتشاف و استخراج نفت خام و گاز طبیعی تا پالایش، انتقال و توزیع فرآورده های نفتی و تولید محصولات پتروشیمی و مواد شیمیایی.

محصولات روغن شل

اما از مهمترین تولیدات این کمپانی بزرگ، روغن ها و روانکار های صنعتی هستند که در بیش از ۱۰۰ کشور توزیع می شوند. روانکارها ماده ای هستند که به منظور حفظ و اطمینان از عملکرد ماشین آلات به کار گرفته می شوند و توصیف کار آن ها به شرح زیر است: به کار گیری برخی مواد روغنی یا گریسی به منظور تقلیل سایش. همچنین روان کننده های متشکل از روغن حاوی افزودنی هایی هستند که خواص آنهارا تقویت، افزایش و یا کاهش می دهد. روانکارها و گریس شل جزو باکیفیت ترین تولیدات این صنعت محسوب می شوند. تعدادی از محصولات این شرکت در این زمینه به شرح زیر است:

روغن موتور هلیکس شل

روغن موتور بایک ادونس

روغن موتور تراک اسپشیال ریمولا

گریس نسوز برای صنایع فولادی و انواع روغن های صنعتی برای مایعات انتقال، روغن موتور، روغن دنده ای و روغن های هیدرولیکی همچنین روان کننده های مصنوعی، روغن های انتقال حرارت، روغن پمپ وکیوم، روغن توربین های صنعتی و سیلندر بخار…،

  

Avatar
درباره نویسنده

یک دیدگاه بگذارید

Enter Captcha Here : *

Reload Image

برای مشاوره و خرید کالای مورد نظر خود با ما تماس بگیرید.

دفتر تهران:  ۶۶۰۸۳۰۷۹-۰۲۱

  دفتر اصفهان:  ۳۲۳۷۲۵۵۰-۰۳۱