دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
خرید مطمئن
گواهی اصالت کالا
انتخاب صحیح
قیمت رقابتی کالا
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب

بازرگانی صنعتی پینیون

بازرگانی صنعتی پینیون
پینیون > بازرگانی صنعتی پینیون

شرکت فنی مهندسی بازرگانی پینیون پیشرو در خدمات واردات، صادرات، ترخیص کالا و مشاوره تجارت بین الملل قطعات و ماشین آلات صنعتی

 import_export

واردات و صادرات

با توجه به نیاز  برخی صاحبان صنایع، کارگاه های صنعتی و شرکت های دانش بنیان به تامین قطعات و ماشین آلات صنعتی و خاص، پینیون، گروه بازرگانی خارجی خود را به کمک پرسنل متخصص و مجرب در حوزه مهندسی مکانیک، مهندسی برق، بازاریابی بین الملل و بازرگانی صنعتی با تسلط کامل به زبان های انگلیسی و چینی و اصطلاحات تجارت بین الملل راه اندازی کرده است تا پاسخگوی نیاز مشتریان خود در حوزه های خدمات بازرگانی صنعتی، منبع یابی، تحقیقات بازارهای صادراتی و … باشد.

گروه فنی و بازرگانی پینیون با در اختیار داشتن نمایندگانی در کشورهای چین، آلمان و ترکیه قطعات خاص صنعتی صاحبان صنایع مختلف را با بهترین کیفیت و قیمت تامین می کند.

این شرکت با تجربه بالا در علوم مهندسی مکانیک و الکترونیک توانایی شناخت صحیح قطعات خاص تجاری صنایع را داراست و می تواند در این زمینه خدمات ارزنده ای را ارائه نماید.

 

 “If no one else can get it “WE CAN

متخصصین گروه فنی و مهندسی پینیون در این حوزه:

  • مهندسین مکانیک، الکترونیک و هوافضا

این گروه برای مشاوره فنی و انتقال صحیح مفاهیم مهندسی و صنعتی از صاحبان صنایع به تامین کنندگان نقش بسزایی را ایفا می کنند.

  • متخصصین آشنا به بازرگانی و امور گمرکی و ترخیص

در این حوزه افراد توانمند و مسلط به زبان چینی و انگلیسی فعال بوده و بعد از تایید فنی شرکت تامین کننده و حصول اطمینان از نیاز مشتری توسط گروه فنی، امر واردات، ترخیص و امور گمرکی کالا را به عهده دارند.

 

خدمات ترخیص و تشریفات گمرکی

ترخیص کالا :

ترخیص کالا، پروسه ای است که ترخیص کار به عنوان نماینده قانونی صاحب کالا در گمرک جهت صادرات و واردات کالا انجام میدهد و در طی این فرآیند کالا بعد از انجام تشریفات گمرکی از گمرک خارج می شود.

فرآیند ترخیص کالا شامل موارد زیر است:
  • آماده سازی
  • ثبت اسناد به صورت فیزیکی یا الکترونیک
  • محاسبه هزینه ها شامل مالیات، سود بازرگانی و حقوق گمرکی و دیگر هزینه های متفرقه به صاحبان کالا (واردکنندگان و صادر کنندگان)

 

خدمات گمرکی

ارز :

امروزه با توجه به مشکلات پیش رو برای انتقال ارز به تامین کننده های خارجی، صاحبان صنعت برای تامین کالای مورد نیاز خود به دنبال یافتن آسان ترین و سریع ترین روش نقل و انتقال ارز هستند تا بتوانند معاملات تجاری خود را در حداکثر زمان و با کمترین هزینه و در کمال آرامش خیال و ایمنی کامل انجام دهند. بنابراین گروه فنی مهندسی پینیون با همکاری کارگزاران ارزی معتبر در داخل و خارج از کشور توانسته خدمات ارزنده ای در زمینه خدمات ارزی به مشتریان خود ارائه نماید