دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۷۲۵۵۰ دفتر تهران : ۰۲۱۸۸۸۵۳۶۲۰
ساعات پاسخ گویی : ۸:۰۰-۱۸:۰۰
دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۷۲۵۵۰ دفتر تهران : ۰۲۱۸۸۸۵۳۶۲۰
ساعات پاسخ گویی : ۸:۰۰-۱۸:۰۰
خرید مطمئن
گواهی اصالت کالا
انتخاب صحیح
قیمت رقابتی کالا
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب

بازرگانی صنعتی پینیون

بازرگانی صنعتی پینیون

شرکت فنی مهندسی بازرگانی پینیون پیشرو در خدمات واردات، صادرات، ترخیص کالا و مشاوره تجارت بین الملل قطعات و ماشین آلات صنعتی

 import_export

واردات و صادرات

با توجه به نیاز  برخی صاحبان صنایع، کارگاه های صنعتی و شرکت های دانش بنیان به تامین قطعات و ماشین آلات صنعتی و خاص، پینیون، گروه بازرگانی خارجی خود را به کمک پرسنل متخصص و مجرب در حوزه مهندسی مکانیک، مهندسی برق، بازاریابی بین الملل و بازرگانی صنعتی با تسلط کامل به زبان های انگلیسی و چینی و اصطلاحات تجارت بین الملل راه اندازی کرده است تا پاسخگوی نیاز مشتریان خود در حوزه های خدمات بازرگانی صنعتی، منبع یابی، تحقیقات بازارهای صادراتی و … باشد.

گروه فنی و بازرگانی پینیون با در اختیار داشتن نمایندگانی در کشورهای چین، آلمان و ترکیه قطعات خاص صنعتی صاحبان صنایع مختلف را با بهترین کیفیت و قیمت تامین می کند.

این شرکت با تجربه بالا در علوم مهندسی مکانیک و الکترونیک توانایی شناخت صحیح قطعات خاص تجاری و نظامی صنایع را داراست و می تواند در این زمینه خدمات ارزنده ای را ارائه نماید.

 

 “If no one else can get it “WE CAN

متخصصین گروه فنی و مهندسی پینیون در این حوزه:

  • مهندسین مکانیک، الکترونیک و هوافضا

این گروه برای مشاوره فنی و انتقال صحیح مفاهیم مهندسی و صنعتی از صاحبان صنایع به تامین کنندگان نقش بسزایی را ایفا می کنند.

  • متخصصین آشنا به بازرگانی و امور گمرکی و ترخیص

در این حوزه افراد توانمند و مسلط به زبان چینی و انگلیسی فعال بوده و بعد از تایید فنی شرکت تامین کننده و حصول اطمینان از نیاز مشتری توسط گروه فنی، امر واردات، ترخیص و امور گمرکی کالا را به عهده دارند.

 

خدمات ترخیص و تشریفات گمرکی

ترخیص کالا :

ترخیص کالا، پروسه ای است که ترخیص کار به عنوان نماینده قانونی صاحب کالا در گمرک جهت صادرات و واردات کالا انجام میدهد و در طی این فرآیند کالا بعد از انجام تشریفات گمرکی از گمرک خارج می شود.

فرآیند ترخیص کالا شامل موارد زیر است:
  • آماده سازی
  • ثبت اسناد به صورت فیزیکی یا الکترونیک
  • محاسبه هزینه ها شامل مالیات، سود بازرگانی و حقوق گمرکی و دیگر هزینه های متفرقه به صاحبان کالا (واردکنندگان و صادر کنندگان)

 

خدمات گمرکی

ارز :

امروزه با توجه به مشکلات پیش رو برای انتقال ارز به تامین کننده های خارجی، صاحبان صنعت برای تامین کالای مورد نیاز خود به دنبال یافتن آسان ترین و سریع ترین روش نقل و انتقال ارز هستند تا بتوانند معاملات تجاری خود را در حداکثر زمان و با کمترین هزینه و در کمال آرامش خیال و ایمنی کامل انجام دهند. بنابراین گروه فنی مهندسی پینیون با همکاری کارگزاران ارزی معتبر در داخل و خارج از کشور توانسته خدمات ارزنده ای در زمینه خدمات ارزی به مشتریان خود ارائه نماید