دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
خرید مطمئن
گواهی اصالت کالا
انتخاب صحیح
قیمت رقابتی کالا
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب

گروه فنی مهندسی و بازرگانی پینیون

پینیون دارای دو شعبه در دو شهر بزرگ و صنعتی اصفهان و تهران آماده خدمت رسانی به صنعتگران کشور می باشد.

برای سفارش انواع بال اسکرو و ریل و واگن TBI با ما تماس بگیرید.

معرفی برند TBI

شرکت TBI MOTION TECHNOLOGY یک شرکت تایوانی معتبر است، که به طور خاص بر روی تولید محصولات سیستم های حرکت خطی (linear motion) فعالیت می کند، از سال 1986 تاسیس شده است. این شرکت با داشتن فن آوری و طراحی نوآورانه و تمرکز و تحقیق بر روی محصولات حرکت خطی و چندین ثبت اختراع با صدور گواهینامه ISO 9001: 2008 ، در حال حاضر توانسته به عنوان یک محصول با کیفیت در بازار جهانی به خوبی شناخته شود. خطوط تولید کامل تمام محصولات این شرکت در تایوان قرار دارند.

محصولات اصلی شرکت TBI :

بال اسکرو، لینیرگاید (ریل و واگن)، بوش خطی، بال اسپلاین ،بال اسکرو دقیق، اکچویتور خطی، بلبرینگ خطی، کوپلینگ، ساپورت مهره و غیره.

طیف وسیعی از کاربردهای محصولات TBI به شرح زیر است:

دستگاه های کنترل اتوماتیک صنعت ربات ماشین آلات صنعتی عمومی تجهیزات پزشکی تجهیزات انرژی سبز ماشین ابزار

هویت نام تجاری  TBI

در سال 2010، “TBI” و “COMTOP” با عنوان TBI Motion به یکدیگر ملحق شدند. از آن به بعد، TBI Motion  تلاش می کند تا انواع مختلفی از راه حل های صنعتی را برای مشتریان خود ارائه دهد تا از صنعت حرکت خطی استفاده کنند. “قدرت نوآورانه تکنولوژی انتقال” فلسفه این شرکت است. آرم شرکت تی بی آی – همکاری برای C آبی T به معنای انتقال است، B  به معنای  درخشانBrilliance  است و I به معنی نوآوری Innovation است.

1986

Taiwan Ball Screw Industrial Co.، Ltd.) TBI) در تایپه، تایوان تاسیس شد. اولین تولید کننده نوع نورد شده بال اسکرو در تایوان بود. شرکت بخش تحقیق و توسعه را راه اندازی کرد و بال اسکرو نوع گراند خود را در این سال توسعه داد.

1988

TBI کارخانه ای را در تایچونگ (Taichung) ساخت که بر روی محصول نوآوری متمرکز شده و بال اسکرو دقیق تولید می کند. در همان سال، شرکت  بال بوشینگ و واحد پشتیبانی را ارتقا داد و سه سری عمومی در بازار منتشر شد.

2010

TBI MOTION  تکنولوژی و استراتژی بازاریابی خود را برای ایجاد یک سازمان عالی به کار گرفته است.و جایگاه منحصر به فرد خود را در صنعت سیستم های حرکت خطی حفظ می کند،

مانند بال اسکرو ، ریل و واگن (لینیر گاید) ، بال بوشینگ ، بال اسکرو های دقیق ، رباتهای تک محور ، بلبرینگ های خطی ، کوپلینگ و ساپورت و …

یک دیدگاه بگذارید