دفتر اصفهان : ۳۲۳۷۲۵۵۰-۰۳۱ دفتر تهران : ۶۶۰۸۳۰۷۹-۰۲۱ ۸:۰۰-۱۸:۰۰
دفتر اصفهان : ۳۲۳۷۲۵۵۰-۰۳۱ دفتر تهران : ۶۶۰۸۳۰۷۹-۰۲۱ ۸:۰۰-۱۸:۰۰
خرید مطمئن
رضایت مشتری
انتخاب صحیح
بالاترین کیفیت
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

اسپیندل موتور آرل

اسپیندل موتور آرل

از جمله اسپیندل موتورهای با کیفیت ترکیه ای ، اسپیندل موتور آرل می باشد. این شرکت محصولاتی در بازه های توانی بین ۱۸۰ وات تا ۱۲٫۵ کیلو وات ، سرعت از ۱۵۰۰ دور بر دقیقه تا ۲۴۰۰۰ دور بر دقیقه در مدل های متنوع تولز چنج و کلت خور از استاندارد ER11  تا ER40 تولید می کند.

گروه بازرگانی پینیون تامین کننده انواع اینورتر و اسپیندل موتور های ایتالیایی ، آلمانی، چینی و ترکیه ای در ایران می باشد.

تمایندگی اسپیندل آرل

برای سفارش خرید اسپیندل موتور Arel فرم زیر را تکمیل کنید.

کاتالوگ اسپیندل موتور آرل

کاتالوگ اسپیندل موتور کاتالوگ اسپیندل موتور
 دانلود

درباره شرکت آرل

AREL در سال ۱۹۸۷ به عنوان یک شرکت متعلق به خانواده آیدین آرکاگ (Aydın Arcağ ) تاسیس شد. آقای آرکاگ از سال ۱۹۶۱ در بخش تولید تجهیزات صنعتی کار کرده است. در طول تجربه کار طولانی خود، او در ابتدای کار خود طراحی دستگاه های جوشکاری دیزل استاندارد و ۴۰۰ هرتز را تولید کرد. ژنراتورها، ویبراتورهای بتن و موتورهای الکتریکی با فرکانس بالا به عنوان محصولات داخلی AREL در ترکیه بودند، AREL همچنان به تولید محصولات با کیفیت بالا در زمینه کار چوب، صنایع هواپیمایی و دفاعی و عمرانی و ساختمانی ادامه می دهد.

در آغاز دهه ۱۹۹۰، AREL  ماجراجویی خود را با تولید موتورهای فرکانس بالا با تولید موتورهای ویژه ۱۲،۰۰۰ دور در دقیقه مخصوص دستگاه های سی ان سی و دستگاه های حکاکی چوب آغاز کرد. در اوایل سال ۲۰۰۰، AREL  تجربه بسیار زیادی در زمینه طیف وسیعی از موتورهای اسپیندل به دست آورد و با افزایش تعداد شرکت های تولید ماشین های صنعتی که از موتورهای الکتریکی با فرکانس بالا استفاده می کردند، به این امر کمک کرد.

پس از آن، برای رقابت در بازار کیفیت تولید با روی آوردن به مکانیزه کردن با اتوماسیون بیشتر به کمک ماشین آلات را افزایش داد و امروزه با افزایش اتوماسیون و کیفیت محصول، شرکت آرل  محصولات متفاوتی را هدف قرار داده و بیش از ۵۰ نوع مختلف از موتورهای اسپیندل را که بیشتر در صنایع و ماشین آلات چوب استفاده می شود ارائه کرده است.

اسپیندل موتور AREL


منابع :وبسایت Hertz

تگ ها :اسپیندل موتوربرند


Avatar
درباره نویسنده

یک دیدگاه بگذارید

Solve : *
11 + 16 =


برای مشاوره و خرید کالای مورد نظر خود با ما تماس بگیرید.

دفتر تهران:  ۶۶۰۸۳۰۷۹-۰۲۱

  دفتر اصفهان:  ۳۲۳۷۲۵۵۰-۰۳۱