دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
خرید مطمئن
گواهی اصالت کالا
انتخاب صحیح
قیمت رقابتی کالا
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب

تعمیر تخت بیمارستانی

پینیون > خدمات مهندسی > تعمیرات > تعمیر تخت بیمارستانی
تعمیر تخت و صندلی برقی پزشکی، دندانپزشکی و آرایشگاهی

تعمیر تخت بیمارستانی، صندلی برقی پزشکی و دندانپزشکی و آرایشگاه

گروه فنی مهندسی پینیون در زمینه تعمیرات ، سرویس ، ساخت و فروش انواع لوازم و قطعات تخت برقی بیمارستانی و پزشکی شامل ccu , icu ، تخت جراحی و اتاق عمل ، اورتوپدی تخت ژنکولوژی ، تخت اورولوژی  C-ARM ، تخت معاینه ، تخت زایمان و انواع صندلی برقی ، صندلی کلینیکی ، و صندلی و یونیت دندانپزشکی و همچنین صندلی برقی آرایشگاهی و سالن های زیبایی فعالیت میکند.

خدماتی همچون تعویض یا تعمیر کنترل ، هندست ، باکس فرمان ، برد و مدار الکترونیکی دستگاه ریموت کنترل ، تعمیر جک برقی خطی و موتور های دستگاه تخت های بیمارستانی خود را به ما بسپارید ، در کمترین زمان و مناسب ترین قیمت آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

تجهیزاتی نظیر تخت و صندلی برقی برای کاربردهای مختلف و در محیط‌های متنوعی به کار گرفته می‌شوند. به‌ همین علت این صندلی و تخت‌ها در ابعاد، اندازه و طراحی‌های مختلفی روانه بازار می‌شوند. توزیع فراوان این تجهیزات و نیاز به سرویس تعمیر تخت و صندلی برقی ما را بر آن داشت در این حوزه به صورت تخصصی وارد شویم.

تعمیر تخت بیمارستانی و صندلی برقی چگونه انجام می‌شود؟

تخت‌های بیمارستانی دارای انواع بسیار متنوعی هستند که باعث می‌شود فرآیند تعمیر آن‌ها کمی دشوارتر از سایر تجهیزات بیمارستانی باشد. به‌عنوان مثال انواع تخت‌هایی که در بخش‌های مختلف زایمان، معاینه، بستری، ژنکولوژی، اورولوژی و دیگر قسمت‌ها به کار می‌رود ساختار متفاوتی دارند که تعمیرات آن‌ها را تخصصی می‌کند.

از آنجایی‌که بیمارستان‌ها همواره شلوغ هستند، این تخت‌ها نیز کاربرد بالایی دارند و معمولا پس از مدتی دچار خرابی و نقص می‌شوند. همین مسئله سبب می‌شود هزینه‌های مرتبط با نگهداری و سرویس این تجهیزات کمی بیشتر شود. البته هر اندازه درجه کیفی این محصولات بیشتر باشد، دیرتر دچار اختلال می‌شوند.

بیشتر این تخت‌ها به گونه‌ای طراحی می‌شوند که قابلیت تغییر حالت در جهات مختلف را داشته باشند؛ همین طراحی‌های پیشرفته به مرور زمان باعث فرسایش و ایجاد اختلالاتی در عملکرد مجموعه خواهد شد. از طرفی هرگونه اختلال در این عملکرد، کارآیی این محصولات را به شدت کاهش می‌دهد و نیاز به تعمیر تخت و صندلی برقی بیمارستانی را الزامی خواهد کرد.

تعمیر تخت های پزشکی

تعمیر تخت‌های پزشکی

تخت‌های پزشکی از جمله تخت های بیمارستانی دسته بسیار بزرگ‌تری را شامل می‌شوند و تخت‌های بیمارستانی درواقع بخشی از این دسته‌بندی به حساب می‌آیند. این تخت‌ها بسته به تنوع و کارآیی که دارند معمولا در محیط‌های درمانی و پزشکی مختلفی به کار گرفته می‌شوند و به تعمیرات تخصصی ویژه‌ای نیاز خواهند داشت.

به‌عنوان مثال یونیت‌های دندانپزشکی، تخت‌های مناسب برای اتاق عمل و تخت‌های تخصصی و حرفه‌ای که در بخش‌های درمانی نظیر CCU، ICU یا اتاق CRP قرار می‌گیرند نیز در دسته تخت‌های پزشکی هستند.

تعمیر تخت بیمارستانی با توجه به اینکه چه نیازهایی برای تعمیر وجود دارد متفاوت خواهد بود. به‌عنوان مثال گاهی تعمیر مربوط به بردهای داخلی و الکترونیکی تخت می‌شود و گاهی نیز سیستم کنترل و هدایت‌گر دستگاه با نواقصی روبه‌رو می‌شود. بهره‌مندی از نظرات تکنسین‌های مجرب در این حوزه سبب می‌شود فرآیند تعمیر دستگاه به آسانی صورت گیرد.

تعمیرات تخت‌های برقی دندانپزشکی

تعمیرات صندلی برقی دندانپزشکی

دندانپزشکی‌ها نیز از دیگر مراکزی هستند که از تخت‌های تخصصی پزشکی بهره می‌برند. این تخت‌ها به گونه‌ای طراحی و ساخته می‌شود که متخصصان قادر به تغییر حالت‌های آن باشند. در این صورت فرآیند درمان با راحتی و دقت بیشتری صورت می‌گیرد.

این تخت‌ها ممکن است در لوازم و قطعات الکترونیکی خود دچار اختلالاتی باشند که توسط تکنسین‌های مجرب و حرفه‌ای در این زمینه به‌راحتی قابل تشخیص و رفع هستند. همچنین گاهی قسمت‌هایی نظیر پمپ، جک، هند ست و ریموت کنترل به‌مرور زمان دچار مشکلاتی شوند که رفع آن‌ها طی تعمیرات انجام می‌شود.

معمولا بسیاری از افرادی که با این قبیل تجهیزات سروکار دارند، تعمیر تخت و صندلی برقی دندانپزشکی را به‌صورت سرویس‌های دوره‌ای انجام می‌دهند. این سرویس‌های به‌موقع باعث می‌شود دستگاه و تجهیزات پیش‌از بروز اختلالات جدی تعمیر شوند.

جالب‌ است بدانید معمولا تعمیرکاران و مراکز تخصصی عیب‌یابی و تعمیر این تجهیزات، قطعات و لوازم جانبی این تجهیزات را به فروش می‌رسانند. بنابراین نگرانی در این زمینه نداشته باشید و با خیالی آسوده تعمیر این قطعات را به آن‌ها بسپارید.

تعمیر صندلی آرایشگاهی

تعمیرات تخت‌های برقی آرایشگاهی

در بسیاری از سالن‌های زیبایی مردانه و زنانه از انواع صندلی‌هایی استفاده می‌شود که برای راحتی کار هنگام آرایش یا پیرایش کاملا مناسب هستند. این تخت‌ها نیز دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی هستند و آرایشگران هنگام کار با این تجهیزات احساس خستگی کمتری می‌کنند؛ چراکه این تخت‌ها و صندلی‌ها در جهات مختلفی جابجا می‌شوند.

این صندلی‌ و تخت‌ها نیز به علت کاربرد فراوانی که در سالن‌های زیبایی داشته و افراد دائما با آن‌ها سروکار دارند، به مرور زمان دچار فرسایش و خرابی می‌شوند. از طرفی ممکن است برخی قطعات و بردهای داخلی آن نیز دچار خرابی و اختلالات رایجی شوند. همین مسئله سبب می‌شود که جابجایی این قطعات با سختی مواجه شود یا کارآیی اولیه خود را از دست بدهند. در‌ این صورت تعمیر آن‌ها لازم خواهد بود.

جالب است بدانید حتی در سالن‌های زیبایی و آرایشگاه‌ها نیز تنوع این صندلی‌ و تخت‌ها بسیار است. امروزه در سالن‌های مدرن معمولا انواع عملیات زیباسازی پوست، مو و آرایشی انجام می‌شود. به همین علت طراحی و ساخت تجهیزاتی که کار را برای آرایشگران آسان می‌کند، بدیهی است. برخی از این تجهیزات از بردها و مدارهای الکترونیکی بهره می‌برند که کار با آن‌ها را راحت‌تر می‌کند. وجود این قطعات الکترونیکی نیاز به تعمیرکاران حرفه‌ای را بیشتر می‌کند.

سخن آخر

در بسیاری از فضاهای پزشکی و درمانی نظیر بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها و دندانپزشکی‌ها از صندلی‌ها و تخت‌های مدرنی برای بخش‌ها و کاربردهای مختلف استفاده می‌شود. از اتاق‌های جراحی تا بسیاری از بخش‌های تخصصی و مراقبت‌های ویژه و حتی اتاق‌های بستری به چنین تخت‌هایی با قابلیت‌های متنوع نیاز دارند. حتی بسیاری از سالن‌های زیبایی نیز دارای چنین امکانات پیشرفته‌ای برای راحتی کار بیشتر هستند.

این تجهیزات به‌مرور زمان و به علت استفاده‌ فراوان دچار اختلالات و خرابی‌هایی می‌شوند که نیاز به تعمیرکاران متخصص را ضروری می‌کند. تعمیر تخت و صندلی برقی معمولا براساس نوع آسیب و اختلال ممکن است متفاوت باشد. گاهی برخی قسمت‌های الکترونیکی مانند مدار یا بردهای داخلی آسیب می‌بینند و گاهی نیز برخی قطعات و لوازم جانبی دستگاه دچار مشکلات جدی می‌شوند.

به‌طورکلی توصیه می‌کنیم تعمیرات تخصصی و حرفه‌ای تخت بیمارستانی را به تعمیرکارانی مجرب بسپارید. این افراد تجربه کار با تجهیزات بسیاری را دارند و تعمیرات انواع تخت‌ها را به‌راحتی انجام خواهند داد.

یک دیدگاه بگذارید

فروش انواع بلبرینگ

لینیر موشن ها

فروش انواع زنجیر صنعتی

انواع تسمه

روانکارهای صنعتی