fa دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۷۲۵۵۰ دفتر تهران : ۰۲۱۸۸۸۵۳۶۲۰
ساعات پاسخ گویی : ۸:۰۰-۱۸:۰۰
fa دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۷۲۵۵۰ دفتر تهران : ۰۲۱۸۸۸۵۳۶۲۰
ساعات پاسخ گویی : ۸:۰۰-۱۸:۰۰
خرید مطمئن
رضایت مشتری
انتخاب صحیح
بالاترین کیفیت
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب

اسپینرهای انگشتی (فیجت اسپینرها)

فیجت اسپینر

معرفی:

فیجت اسپینر ها (Fidget Spinner) معروف به اسپینرهای انگشتی، یک نوع از اسباب بازی برای کاهش استرس هستند. یک اسپینر انگشتی ساده شامل یک بیرینگ در مرکز و طرحی ساخته شده از هر موادی مانند، شیشه، فولاد ضدزنگ، تیتانیوم، مس، آلومینیوم و پلاستیک می باشد. این اسپینر برای افرادی که مشکل در تمرکز کردن دارند و یا بی قرار می باشند (مانند افرادی که دچار ADHD، اوتیسم و اضطراب هستند) با عملکردی به شکل رهاکننده نگرانی و استرس، کمک شایانی خواهد بود.

fidget spinners - اسپینرهای انگشتی (فیجت اسپینرها)

تاریخچه:

اگرچه این فیجت اسپینر ها در دهه ۱۹۹۰ اختراع شدند، در سال ۲۰۱۷ به عنوان مشهور ترین اسباب بازی سال مطرح شدند. فروش این اسپینر ها در بین کودکان آغاز شد که نتیجه آن در بسیاری از کشورها ممنوعیت استفاده از آنها در مدارس بود زیرا بر این باور بودند که این اسباب بازی ها باعث حواس پرتی در کلاس درس می شود اما جالب اینجاست که در سایر مدارس از این اسپینر ها به عنوان وسیله ای که به بالابردن تمرکز افراد کمک می کرد استفاده می شد.

طراحی:

فیجت اسپینرها غالبا به نیت کاهش استرس طراحی شده اند. اسپینرهای معمولی شامل دو یا سه پره به همراه بیرینگی در مرکز قسمت دایره ای آنها هستند. نوع بیرینگ هایی که معمولا در آنها مورد استفاده قرار میگیرد، بیرینگ های فلزی، سرامیکی و یا هیبریدی می باشد. علاوه بر آن، انتخاب نوع بیرینگ، در حداکثر زمان چرخش یک بیرینگ، میزان لرزش و صدای آن اثر گذار خواهد بود.

fidget spinner ceramic bearing - اسپینرهای انگشتی (فیجت اسپینرها)

سفارش خرید محصول
فروش انواع اسپینرهای انگشتی در طرح ها و رنگهای متنوع با نازل ترین قیمت.

 تعداد سفارش حداقل ۱۰۰ عدد و تحویل کالا به مدت ۵ روز کاری می باشد.

برای سفارش با ما تماس بگیرید.

basic fidget spinner 400x240 - اسپینرهای انگشتی (فیجت اسپینرها)disassemble fidget spinner 400x240 - اسپینرهای انگشتی (فیجت اسپینرها)
aluminum rianbow fidget spinner - اسپینرهای انگشتی (فیجت اسپینرها)black gold circle spinner - اسپینرهای انگشتی (فیجت اسپینرها)

fidget spinner rotaion 1 2 - اسپینرهای انگشتی (فیجت اسپینرها)fidget spinner rotaion 1 - اسپینرهای انگشتی (فیجت اسپینرها)
fidget spinner rotaion 1 5 - اسپینرهای انگشتی (فیجت اسپینرها)fidget spinner rotaion 1 4 - اسپینرهای انگشتی (فیجت اسپینرها)
سید محمد حجازی
درباره نویسنده

2 پاسخ
 1. Avatar
  امیرحسین

  سلام
  لطفا راجع به زمان چرخش اسپینر و وزن پره ها از لحاظ دینامیکی توضیح بدید. چرا وقتی بیرینگ پره ها رو بر میداریم و پره ها سبک میشن با نیروی ثابت نسبت به حالت قبل، زمان چرخش کمتر میشه!؟

  1. سید محمد حجازی

   سلام دوست عزیز
   در ارتباط با اسپینرهای انگشتی چیزی که به چرخش این اسپینر ها کمک میکند نیروی گریز از مرکز و نیروی جانب به مرکز می باشد که در این صورت به هر میزان که اجرام به فاصله دورتری (با حفظ تعادل جرمی) قرار گیرند ممان اینرسی بیشتری اعمال می شود و اسپینر تمایل بیشتری به دوران دارد.
   توجه داشته باشید که گشتاور ایجاد شده حول مرکز جرم معادل تغییر ممان اینرسی دورانی حول مرکز جرم آن است. که ممان اینرسی دورانی جسم، به مقدار جرم جسم و مجذور فاصله آن از مرکز جرم وابسته است.

یک دیدگاه بگذارید

Enter Captcha Here : *

Reload Image