fa دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۷۲۵۵۰ دفتر تهران : ۰۲۱۸۸۸۵۳۶۲۰
ساعات پاسخ گویی : ۸:۰۰-۱۸:۰۰
fa دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۷۲۵۵۰ دفتر تهران : ۰۲۱۸۸۸۵۳۶۲۰
ساعات پاسخ گویی : ۸:۰۰-۱۸:۰۰
خرید مطمئن
رضایت مشتری
انتخاب صحیح
بالاترین کیفیت
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب

بلبرینگ ۶۰۸

بلبرینگ ۶۰۸ چیست؟

گروه پینیون در زمینه بازرگانی و فروش بلبرینگ از برندهای معتبر آلمانی، ژاپنی  و چینی فعالیت دارد. بلبرینگ ۶۰۸ یکی از پر کاربردترین بلبرینگ هاست.

608 ballbearings - بلبرینگ 608

برای سفارش خرید بلبرینگ ۶۰۸ فرم زیر را تکمیل کنید.

یکی از رایج ترین بلبرینگ های سایز استاندارد بلبرینگ ۶۰۸ می باشد. در سری ۶۰۸، بلبرینگ معمولا شامل آب بند فلزی یا لاستیکی، راهگاه داخلی، راهگاه خارجی، ساچمه ها و قفسه نگهدارنده آنها می باشد. قطر داخلی این بلبرینگ ها ۸ میلی متر، قطر خارجی آنها ۲۲ میلی متر و عرض آنها ۷ میلی متر است. غالب بلبرینگ های ۶۰۸ مطابق با استاندارد ABEC ساخته می شوند تا استاندارد صنعتی برای اندازه ها و تلرانس های ساخت در آنها وجود داشته باشد.

608 ball bearing dimensions - بلبرینگ 608

عدد ABEC شامل ۵ عدد ۱، ۳، ۵، ۷ و ۹ است که عدد های بالاتر تلرانس های تنگ تری دارند. بلبرینگ هایی که عدد ABEC بالاتری دارند برای کاربردهای دقیق استفاده می شوند و این عدد مستقیما در قیمت بلبرینگ ها اثر میگذارد. بلبرینگ ۶۰۸ در رنج وسیعی از کاربردها استفاده می شود که از آن جمله می توان، اسکیت ها و اسکیت بردها، موتورهای الکتریکی، لوازم برقی خانگی و بسیاری موارد دیگر را نام برد. سرعت بلبرینگ ها به عدد ABEC آنها هیچ ربطی ندارد. سرعت در این بلبرینگ ها مستقیما به روغن کاری، مواد خام مورد استفاده و کیفیت آنها بستگی دارد.

جهت سفارش بلبرینگ ۶۰۸ با آب بند فلزی (ZZ-double shield) با ما تماس بگیرید.

مواد خام مورد استفاده در بلبرینگ های ۶۰۸

بلبرینگ ها از رنج وسیعی از مواد خام ساخته می شوند، که شامل سرامیک و فلز می باشد. در این بین بلبرینگ های ساخته شده از سرامیک از اهمیت بیشتری برخوردار هستند زیرا حرارت و اصطکاک تولید شده درون آنها در مقایسه با بلبرینگ فلزی بسیار کمتر است. به منظور استفاده معمول، یک بلبرینگ فلزی شامل ساچمه های کروم استیل، هم به دلیل مقاومت بالا و صرفه اقتصادی می باشد و این در حالی است که بلبرینگ های سرامیکی گران تر هستند. در انتها باید گفت تمیز نگهداشتن بلبرینگ ها و روغن کاری آنها موجب کارکرد بهتر و عمر بیشتر می شود.

608 ball bearing - بلبرینگ 608

بلبرینگ ۶۰۸ چگونه کار می کنند؟

در یک بلبرینگ ۶۰۸، ساچمه ها بین دو حلقه – راهگاه داخلی و راهگاه خارجی- دوران می کنند و با یک قفسه تاجی شکل مدل H یا یک جفت تسمه فلزی مدل R نگه داشته شده اند. کل بیرینگ با یک شیلد فلزی یا لاستیکی آب بند شده است. این شیلد (محفظه) برای کاهش ورود ذرات کاهنده به درون بیرینگ و همچنین کاهش میزان نشتی روغن کاری مورد استفاده قرار میگیرند. شماره فنی این بلبرینگ ها غالبا با پسوند S، Z، SS یا ZZ برای نشان دادن اینکه آنها آب بند (sealed)، دارای یک محفظه (shielded) و یا دارای یک جفت شیلد هستند، می باشد. در حقیقت فقط با نگاه کردن به شماره فنی بلبرینگ های ۶۰۸، میتوان به مدل آب بند آن پی برد.

جهت استعلام قیمت بلبرینگ ۶۰۸ سرامیکی با ما تماس بگیرید.

608 ball bearings - بلبرینگ 608

تگ ها :

یک دیدگاه بگذارید

درحال ارسال

Enter Captcha Here : *

Reload Image