fa دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۷۲۵۵۰ دفتر تهران : ۰۲۱۸۸۸۵۳۶۲۰
ساعات پاسخ گویی : ۸:۰۰-۱۸:۰۰
fa دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۷۲۵۵۰ دفتر تهران : ۰۲۱۸۸۸۵۳۶۲۰
ساعات پاسخ گویی : ۸:۰۰-۱۸:۰۰
خرید مطمئن
رضایت مشتری
انتخاب صحیح
بالاترین کیفیت
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب

رولبرینگ استوانه ای

رولبرینگ استوانه ای

در این نوع بلبرینگ ها به جای ساچمه های کروی از استوانه ای استفاده شده است. این امر موجب می شود که رولرهای استوانه ای رولبرینگ استوانه ای سطح تماس بیشتری با راهگاه خارجی داشته باشند و بار وارده شده به آن در سطح بیشتری توزیع می شود. متعاقبا آنها، ظرفیت بار شعاعی نسبتا زیادی دارند و برای سرعت های بالا مناسب هستند. بنابراین بلبرینگ های استوانه ای دو ردیفه تحمل نیرویی بسیار بیشتری دارند و اساسا برای ماشین ابزار های دقیق مورد استفاده قرار می گیرند.

برای سفارش خرید رولبرینگ استوانه ای فرم زیر را تکمیل کنید.

در این بلبرینگ ها معمولا قفسه هایی از استیل فشرده یا برنج ماشین کاری شده استفاده می شود، اما گاهی وابسته به کاربرد آنها، قسه های پلی آمیدی نیز موجود هستند.

بلبرینگ های استوانه ای همچنین در حالت بدون قفسه نیز موجود می باشند که در این حالت کاملا از ساچمه پر می شوند که این امر باعث تحمل نیروهای بسیار بیشتر می شود.

رولبرینگ استوانه ای (Cylindrical Roller Bearings) برای بارهای شعاعی سنگین و سرعتهای بالا مناسب می باشد. 

thrust cylindrical roller bearings - رولبرینگ استوانه ای

رولربیرینگ استوانه ای یک ردیفه  (Single Row Cylindrical Roller Bearings)

طراحی این رولربیرینگ ها به نحوی است که یکی از حلقه های داخلی یا بیرونی، از یک یا دو طرف لبه نداشته و لذا رولربیرینگ قابلیت تفکیک شدن دارد. این امر در مواردی نظیر جا زدن و در آوردن رولربیرینگ ها به خصوص در مواردی که انطباق باید تداخلی باشد، موجب تسهیل کار می شود.
این نوع برینگ ها ضمن قابلیت در تحمل بارهای سنگین، قادر به چرخش با سرعتهای بالا نیز هستند. رولربیرینگ های استوانه ای تا دمای ۱۵۰ºc بدون تغییر سایز، قابلیت کارکرد دارند. پنجره ساچمه آنها نیز در انواع پلی آمیدی، فولادی وبرنجی بسته به هر سری اندازه تولید می شود.

CylindricalBearings1 - رولبرینگ استوانه ای

منبع:

کاتالوگ شرکت SKF

سایت astbearing

سید محمد حجازی
درباره نویسنده

1 پاسخ

یک دیدگاه بگذارید

Enter Captcha Here : *

Reload Image