fa دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۷۲۵۵۰ دفتر تهران : ۰۲۱۸۸۸۵۳۶۲۰
ساعات پاسخ گویی : ۸:۰۰-۱۸:۰۰
fa دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۷۲۵۵۰ دفتر تهران : ۰۲۱۸۸۸۵۳۶۲۰
ساعات پاسخ گویی : ۸:۰۰-۱۸:۰۰
خرید مطمئن
رضایت مشتری
انتخاب صحیح
بالاترین کیفیت
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب

ریل واگن HIWIN

انواع سری ریل واگن HIWIN

گاید خطی حرکتی طولی را توسط چرخش (تکرار پذیر) رولبرینگ ها بین یک پروفیل ریل و یک واگن تحت بار انجام می دهد. ضریب اصطکاک در یک گاید خطی در مقایسه با اسلاید های قدیمی فقط یک پنجم می باشد و قادر به بارگیری در تمام جهات است. با استفاده از این ویژگی ها، بلبرینگ خطی دارای ظرافت بالا و می تواند دقت حرکت را افزایش دهد. شرکت Hiwin سری های گوناگونی از ریل واگن HIWIN را ارائه می دهد، که هر کدام دارای آپشن های مختلف برای اندازه، قابلیت بارگیری، دقیق بودن و غیره هستند.

برای سفارش خرید انواع ریل واگن HIWIN فرم زیر را تکمیل کنید.

سری های لینیر گاید هایوین

hg hiwin linear guide - ریل واگن HIWIN

سری HG

گاید خطی سری HG با ظرفیت بار و سختی بالاتر از دیگر محصولات مشابه با شیار دایره ای و ساختار بهینه تری طراحی شده اند. این سری دارای ویژگی هایی از قبیل: یکسان سازی بارها در جهت شعاعی، معکوس شعاعی و جانبی و تنظیم خودکار برای برطرف کردن خطای سیستم می باشد. بنابراین، گایدهای خطی سری HG می توانند عمر طولانی با سرعت بالا، دقت بالا و حرکت خطی صاف ایجاد کنند.

رنج بارگذاری دینامیکی: ۱۱/۳۸ (KN) الی ۲۰۸/۳۶ (KN)

eg hiwin linear guide - ریل واگن HIWIN

سری EG

سری EG دارای پروفیل کم، ظرفیت بار بالا و سختی زیاد واگن گاید است. همچنین دارای ویژگی نرخ بار برابر در هر چهار جهت و توانایی تنظیم خودکار در رفع خطا را داراست، که امکان سنجشی دقیق تر را فراهم می کند. علاوه بر این، ارتفاع مونتاژ پایین و طول کم، سری EG را برای کارایی هایی با سرعت بالا، ماشین های اتوماسیون و در جایی که فضای کار کافی مجود نیست، محدود می کند.

رنج بارگذاری دینامیکی: ۵/۳۵ (KN) الی ۳۳/۳۵ (KN)

cg hiwin linear guide - ریل واگن HIWIN

سری CG (مدل های جدید)

گاید خطی سری CG دارای ظرفیت بار گشتاور تا ۵۰٪ بالاتر از مجموعه های استاندارد HG است. پیکربندی بلبرینگ O-Type (پشت به پشت) و یک سیستم بازچرخش مجزای یکپارچه، گردش بلبرینگ را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد و باعث افزایش سرعت حرکت (حرکتی روان تر) و ظرفیت نیروی گشتاوری می شود. یک نوار از پوشش فولاد ضد زنگ، که محافظت در مقابل گرد و غبار را افزایش می دهد و باعث حرکت رفتی و برگشتی روان تری برای واگن می شود.

رنج بارگذاری: ظرفیت بار لحظه ای فوق العاده

rg hiwin linear guide - ریل واگن HIWIN

سری RG

سری RG دارای غلتکی به عنوان رولبرینگ به جای ساچمه فولادی است. سری RG با زاویه تماس ۴۵ درجه طراحی شده است. تغییر شکل الاستیک سطح تماس خطی در طی بارگذاری به میزان قابل توجهی کاهش می یابد و به این ترتیب استحکام بیشتر و ظرفیت بار بیشتر در تمامی ۴ جهت بارگذاری ایجاد می شود. گاید خطی سری RG عملکرد بالا را برای تولید دقیق فراهم می کند و می تواند عمر طولانی تر نسبت به بلبرینگ سنتی (قدیمی) داشته باشد.

رنج بارگذاری دینامیکی: ۱۱/۳ (KN) الی ۲۷۵/۳ (KN)

we hiwin linear guide - ریل واگن HIWIN

سری WE

سری WE دارای ویژگی بارگذاری با نرخ یکسان در جهت شعاعی، رادیال معکوس و جهت جانبی با نقاط تماس در ۴۵ درجه است. این ویژگی همراه با ریل های عریض، به گاید اجازه می دهد تا برای بارهای زیاد، گشتاوری (لنگری) و سختی، اولویت بندی کند. در طراحی این سری از گایدها، قابلیت تنظیم خودکار در نظر گرفته شده است که می تواند بیشترین خطای سیستم را رفع کند و همچنین می تواند استانداردها را با دقت بالا رعایت کند. توانایی استفاده از ریل تک و پروفیل کم با مرکز جرم کم، در فضاهای دارای محدود و یا در جایی که گشتاور بالا مورد نیاز است، ایده ­آل می باشد.

رنج بارگذاری دینامیکی: ۵/۲۳ (KN) الی ۲۹/۸ (KN)

mg hiwin linear guide - ریل واگن HIWIN

سری MG

سری MG یک گاید خطی مینیاتوری است که در یک اندازه جمع و جور با یک قوس گوتیک (Gothic) طراحی شده است. سختی بالا و استحکام بالا در برابر گشتاور را در همه جهات تامین می کند. سری MG نیز دارای پوشش ضد خوردگی می باشد که تمام مواد به کار رفته دارای درجه خاص فولاد ضد زنگ برای سازگاری در محیط های مختلف می باشند. سری MG دارای انواع، واگن باریک با نام (MGN) و همچنین با عرض بزرگ با نام (MGW) در دسترس است.

رنج بارگذاری دینامیکی: ۰/۶۸ (KN) الی ۸/۹۳ (KN)

qh hiwin linear guide - ریل واگن HIWIN

سری QH

توسعه ی گاید خطیQH در شرکت Hiwin  بر اساس یک قوس چهار ردیف- دایروی است. گاید خطی سری QH با فن آوری همگام سازی حرکت (SynchMotion)، ویژگی های حرکت صاف (روان)، روانکاری عالی، عملیات با ارتعاش و صدای کمتر و عمر طولانی تر را ارائه می دهد. بنابراین گاید خطی QH کاربرد گسترده ای در صنعت با تکنولوژی بالا (high-tech) را دارد که در آن سرعت بالا، سر و صدای کم و کاهش تولید گرد و غبار مورد توجه است. سری QH با سری HG قابل تعویض است.

رنج بارگذاری دینامیکی: ۱۳/۸۸ (KN) الی ۱۰۸/۷۲ (KN)

 

qe hiwin linear guide - ریل واگن HIWIN

سری QE

در این سری نیز همانند سری QH از فناوری (SynchMotion) استفاده شده و دارای قابلیت های عمر بالا و سر و صدای کم و تولید کم گرد و غبار می باشد. سری QE با سری EG قابل تعویض است.

رنج بارگذاری دینامیکی: ۸/۵۶ (KN) الی ۵۱/۱۸ (KN)

qw hiwin linear guide - ریل واگن HIWIN

سری QW

گاید خطی سری QW با فن آوری (SynchMotion) دارای تمام مزایای سری WE است که ویژگی های سختی لنگری بالا را دارد و برای صرفه جویی و کاربرد در یک ردیف یا فضا مناسب است. با فن آوری (SynchMotion)، نیز حرکت بدون صدا و نرم تر، روانکاری عالی و عمر طولانی تر را فراهم می کند. سری QW با سری WE قابل تعویض است.

رنج بارگذاری دینامیکی: ۱۶ (KN) الی ۳۶/۸ (KN)

 

qr hiwin linear guide - ریل واگن HIWIN

سری QR

شرکت HIWIN سریQR با ویژگی هایی از قبیل سختی فوق العاده بالا و ظرفیت بار بسیار بالا ارائه می دهد. سری QR دارای تکنولوژی (SynchMotion) به معنی دارا بودن اصطکاک کم، حرکت صاف (روان)، عملیات کم صدا و عمر طولانی، می باشد. در صنایع ای که دقت بالا، سر و صدای کم و سفتی بالا مورد نیاز است، سری QR انتخاب ایده آل است. سری QR با سری RG قابل تعویض است.

رنج بارگذاری دینامیکی: ۲۶/۳ (KN) الی ۱۵۰/۸ (KN)

 

pg hiwin linear guide - ریل واگن HIWIN

سری PG

شرکت Hiwin یک سیستم موقعیت یاب را با یک گاید خطی را با یک انکودر (رمزگذار) مغناطیسی ادغام کرده است. این راه حل، سفتی و سختی یک ریل را بالا می برد، در حالی که انکودر مغناطیسی دقت بالای سیستم را تامین می کند. انکودر یک سنسور اندازه گیری (بدون تماس) است و نوار مغناطیسی برای جلوگیری از آسیب احتمالی ناشی از مواد خارجی تعبیه شده است، این ویژگی ها باعث افزایش طول عمر می شود.

تجهیزات جانبی ریل و واگن هایوین

e2 hiwin linear guide - ریل واگن HIWIN

سری E2

گاید خطی خود روانکار E2 دارای سیستم روانکاری است که بین سر (درپوش) و انتهای آن نصب شده است. این واگن نیز با یک کارتریج قابل تعویض/ قابل شارژ با کیت قابل جابجایی برای دوباره پر کردن روغن مجهز شده است. روانکاری از کارتریج روغن به روانکار جریان می یابد و شیارهای ریل و گاید را از طریق روزنه های باریک (مویرگی) انجام می شود. کیت E2 از شرکتHIWIN ، بازه زمانی تعمیر و نگهداری را گسترش می دهد (نیاز کمتر به تعمیرات) و عمر طولانی را تضمین می کند.

se hiwin linear guide - ریل واگن HIWIN

سری SE

SE یک درپوش فلزی است، که برای گاید خطی یک آپشن محسوب می شود، که مقاومت به حرارت را افزایش می دهد. این آپشن دمای محیط کار را تا ۱۵۰ درجه سانتیگراد و دمای نمونه کار را تا ۲۰۰ درجه سانتیگراد را تنظیم می کند. برای شرایطی که بلوک استاندارد قادر به کار با درجه حرارت بالا نیست، آپشن SE برای استفاده در دسترس است.

آپشن های ضد گرد و غبار

تجهیزات ضد گرد و غبار مانع از انباشت مواد و ذرات گرد و غبار و ورود آن ها به واگن و آسیب رساندن به سطوح آن می شوند. آپشن ضد گرد و غبار، زمانی که گاید در معرض یک محیط مملو از ذرات زائد باشد، برای اطمینان از عمر مفید و طولانی، توصیه می شود.

design hiwin linear guide - ریل واگن HIWIN

درپوش های تقویت شده ریل واگن HIWIN

درپوش تقویت شده RC دارای یک رزین مصنوعی مقاوم در برابر خوردگی و سایش و حلقه ی لاستیکی الاستیک (انعطاف پذیر) است. درپوش از ورود گرد و غبار (مواد زائد) تا سطح بالایی جلوگیری می کند و در مقابل ارتعاش یا شوک مقاوم است (جابجایی ندارد).

rc hiwin linear guide - ریل واگن HIWIN


منبع :

تگ ها :


احسان یاوری
درباره نویسنده

یک دیدگاه بگذارید

Enter Captcha Here : *

Reload Image