fa دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۷۲۵۵۰ دفتر تهران : ۰۲۱۸۸۸۵۳۶۲۰
ساعات پاسخ گویی : ۸:۰۰-۱۸:۰۰
fa دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۷۲۵۵۰ دفتر تهران : ۰۲۱۸۸۸۵۳۶۲۰
ساعات پاسخ گویی : ۸:۰۰-۱۸:۰۰
خرید مطمئن
رضایت مشتری
انتخاب صحیح
بالاترین کیفیت
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب

بلبرینگ تیمکن

بلبرینگ تیمکن Timken

گروه پینیون تامین کننده بلبرینگ تیمکن در ایران با ارائه ضمانت گواهی اصالت کالا می باشد.

گروه پینیون با تجربه بالا در زمینه بازرگانی و توزیع انواع بلبرینگ آماده ارائه خدمت رسانی به صنعتگران و کارخانجات کشور برای تامین انواع رولبرینگها و بلبرینگها می باشد.

برای سفارش خرید انواع بلبرینگ تیمکن فرم زیر را تکمیل کنید.

برای استعلام قیمت بلبرینگ تماس بگیرید.

نمایندگی تیمکن

درباره تیمکن

شرکت Timken تولید کننده جهانی یاتاقان (بیرینگ) ها و قطعات و تجهیزات مرتبط است. تیمکن  در ۲۸ کشور جهان فعالیت دارد.

برند Timken شامل Timken، Fafnir، Philadelphia Gear، Interlube و Drives است.

Timken عضو انجمن حمایت از جهانی (WBA)، یک انجمن صنعتی غیر انتفاعی است.

تاریخچه شرکت تیمکن

در سال ۱۸۹۸، هنری تیمیکن حق ثبت اختراع خود (رولبرینگ مخروطی) را به دست آورد و در سال ۱۸۹۹ شرکتی به عنوان Timken Roller Bearing Axle در سنت لوئیس تاسیس کرد.

در سال ۱۹۰۱، این شرکت برای پیشی گرفتن در صنعت حمل و نقل به عنوان صنعت خودرو به کانتون-اوهایو نقل مکان کرد. تیمکن و دو فرزندش این مکان را به دلیل نزدیکی به مراکز تولید خودروهای آمریکایی دیترویت و کلیولند و مراکز فولادی آمریکا در پیتسبورگ و کلیولند انتخاب کردند.

در سال ۱۹۱۷، این شرکت عملیات فولادی و لوله سازی خود را در کانتون آغاز کرد تا ادغام عمودی و کنترل بهتر  بر فولاد مورد استفاده در بلبرینگ هایش را حفظ کند. جنگ جهانی اول منجر به افزایش تقاضا برای فولاد شده بود که تأثیرات عرضه و قیمت آن در بازار را تحت تأثیر قرار داد.

بریتانیا Timken در سال ۱۹۳۷ در جاده چستر، استون، بیرمنگام تاسیس شد، برای ساخت رولبرینگ مخروطی، بلبرینگ و رولبرینگ

برخی از لکوموتیوهای بخار انگلیس نیز از رولبرینگها استفاده می کردند. LMS Turbomotive با رولبرینگ تیمکن نصب شده بود و همچنین به برخی از کلاس های Coronation LMS ارتقا یافتند.

در سال ۱۹۴۱، در طول جنگ جهانی دوم، یک کارخانه برای تولید رولبرینگ  بر روی گرینفیلد در Duston در   Northamptonshire  ساخته شد،. در اوج خود بیش از ۴۰۰۰ نفر در آنجا مشغول به کار بودند. کارهای Duston در سال ۲۰۰۲ بسته شد و این سایت برای تولید هوزینگ به لهستان منتقل شد.

این شرکت در سال ۲۰۱۴ ساختار شرکت خود را تغییر داد؛ بخش تولید کننده رولبرینگ شرکت از بخش تولید فولاد این شرکت جدا شد و در نتیجه دو شرکت جداگانه تشکیل شد. شرکت Timken همچنان به تولید رولبرینگ، در حالی که TimkenSteel فولاد تولید می کند.


احسان یاوری
درباره نویسنده

یک دیدگاه بگذارید

Enter Captcha Here : *

Reload Image