دفتر اصفهان : ۳۲۳۷۲۵۵۰-۰۳۱ دفتر تهران : ۶۶۰۸۳۰۷۹-۰۲۱ ۸:۰۰-۱۸:۰۰
دفتر اصفهان : ۳۲۳۷۲۵۵۰-۰۳۱ دفتر تهران : ۶۶۰۸۳۰۷۹-۰۲۱ ۸:۰۰-۱۸:۰۰
خرید مطمئن
رضایت مشتری
انتخاب صحیح
بالاترین کیفیت
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

بلبرینگهای صنایع دریایی

بلبرینگهای مناسب در صنایع دریایی

صنایع دریایی چالش بزرگی برای تولید کنندگان بلبرینگ ها بخاطر ریسک بالای خوردگی ایجاد می کند. بلبرینگ های ضد زنگ معمولا برای آب و هوای نظامی مورد استفاده قرار میگیرند اما بلبرینگ های استیل ۴۴۰ مقاومت به خوردگی محدودی در برابر آب دریا و اسپری نمک دارند.

بلبرینگ های استیل ۴۴۰ می توانند برای افزایش مقاومت در برابر خوردگی، پسیو (passivated) شوند اما آنها سرانجام در محیط های دریایی دچار خوردگی می شوند مگر اینکه در برابر عناصر خوردگی محافظت شوند.

بلبرینگ های سرامیکی، بلبرینگ های استیل۳۱۶ و بلبرینگ های پلاستیکی برای استفاده در صنایع دریایی کاربرد دارند.

بلبرینگ های تمام سرامیکی، ساخته شده از زیرکونیوم یا سیلیکون نیترید با قفسه هایی از جنس PEEK و آب بند ها، در محیط دریایی بهترین مقاومت در برابر خوردگی را ارائه می دهند. بلبرینگ های سرامیکی تحت تاثیر آب دریا قرار نمی گیرند بنابراین آنها می توانند در محیط های دریایی، جایی که به صورت دائمی کاملا در آب غوطه ور شده و می توانند با بارگذاری های بالاتری مواجه شوند مورد استفاده قرار گیرند.


برای مشاوره و سفارش انواع بلبرینگ های صنایع دریایی با ما تماس بگیرید.

۰۳۱-۳۲۳۷۲۵۵۰


همچنین بلبرینگ های استیل ضد زنگ ۳۱۶ نیز می توانند در محیط های دریایی مورد بکار روند و در کاربرد های صنایع دریایی در محل جریان آب مورد استفاده قرار گیرند. از آنجایی که این استیل نمی تواند تحت حرارت سخت کاری شوند، این نوع بلبرینگ ها نرخ سرعت کمتری دارند و نیروی کمتری تحمل می کنند.

بلبرینگ هایی با رزین های پلی استال (بلبرینگ های سرامیکی) با ساچمه های استیل ضد زنگ ۳۱۶ یا پلاستیکی مقاومت خیلی خوبی در برابر آب دریا دارند اما باز هم، اینگونه بلبرینگها می توانند در کاربردهایی با دقت کمتر، تحمل نیرویی کمتر و سرعت کمتر مورد استفاده قرار گیرد. ظرفیت بلبرینگ های پلاستیکی می توانند با استفاده از مواد مختلفی چون PEEK ها افزایش یابد اما با این حال این دسته از نوع بلبرینگ هایی با دقت کم و تحمل نیرویی پایین در نظرگرفته می شوند.

water-proof-bearing


برای سفارش انواع بلبرینگ ضد آب و بلبرینگ ضد زنگ با ما تماس بگیرید.

۰۳۱-۳۲۳۷۲۵۵۰


منبع : سایت smb


سید محمد حجازی
درباره نویسنده

مهندس مکانیک و هوافضا هستم و علاقه مند به تحقیق، مطالعه و نگارش علوم جدید در حوزه مکانیک می باشم. از جمله تخصص های من شامل ارتعاشات و عیب یابی، مهندسی معکوس و مونتاژ و استانداردهای نظامی است. شناخت صحیحی از قطعات استاندارد مورد استفاده در صنعت مکانیک دارم و تسلط به زبان انگلیسی کمک شایانی در پیشبرد اهداف بازرگانی داشته است..... مشاوره تلگرامی: samohe@

برای مشاوره و خرید کالای مورد نظر خود با ما تماس بگیرید.

دفتر تهران:  ۶۶۰۸۳۰۷۹-۰۲۱

  دفتر اصفهان:  ۳۲۳۷۲۵۵۰-۰۳۱