fa دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۷۲۵۵۰ دفتر تهران : ۰۲۱۸۸۸۵۳۶۲۰
ساعات پاسخ گویی : ۸:۰۰-۱۸:۰۰
fa دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۷۲۵۵۰ دفتر تهران : ۰۲۱۸۸۸۵۳۶۲۰
ساعات پاسخ گویی : ۸:۰۰-۱۸:۰۰
خرید مطمئن
رضایت مشتری
انتخاب صحیح
بالاترین کیفیت
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب

بلبرینگ کویو

بلبرینگ کویو

گروه پینیون تامین کننده بلبرینگ کویو در ایران با ارائه ضمانت گواهی اصالت کالا می باشد.

گروه بازرگانی پینیون با تجربه بالا در زمینه تامین و واردات انواع بلبرینگ آماده ارائه خدمت رسانی به برای تامین انواع رولبرینگها و بلبرینگهای رایج و خاص می باشد.

برای سفارش خرید بلبرینگ کویو فرم زیر را تکمیل کنید.

koyo bearings - بلبرینگ کویو

درباره شرکت کویو

Koyo Seiko (اوزاکا، ژاپن) به عنوان یک شرکت خصوصی توسط Zenichiro Ikeda تاسیس شد. آنها در ابتدا یاتاقانهای وارداتی می فروختند اما از سال ۱۹۳۵ تولید محصولات Koyo را با نام  Koyo Seiko Co. Ltd.آغاز کردند.

در ژانویه ۲۰۰۶ بلبرینگ کویو با ماشین آلات Toyoda  ادغام شد تا  JTEKT، یکی از تولید کننده های اصلی بلبرینگ و رولبرینگ ، سیستم های فرمان خودرو، محصولات دیفرانسیل و گیربکس خودرو و ماشین آلات تبدیل شود.

شرکت تویودا موتور سرمایه گذار مهم در هر شرکت بود و سهامدار عمده در JTEKT با حدود ۲۴ درصد است. Koyo Seiko دارای امکانات تولیدی مختلف در سراسر جهان است و سایت های تولیدی در ژاپن، انگلستان، اروپا، چین و هند دارد. کویو عضو انجمن جهانی بیرینگها  (WBA)است.

نام تجاری JTEKT

کویو نام تجاری شرکت JTEKT برای بلبرینگ است. توانایی های مهندسی و تولید JTEKT از بلبرینگ فوق العاده بزرگ با قطر بیرونی هفت متر تا بلبرینگ مینیاتوری با قطر داخلی به اندازه یک میلیمتر است.

با استفاده از مواد جدید و جدیدترین تکنولوژی ساخت، شرکت JTEKT تولید کننده بلبرینگهای هیبرید سرامیکی و انواع خاصی از یاتاقان های ویژه ی محیطی را برای رفع نیازهای فزاینده و شدید صنایع مدرن توسعه داده است. شرکت JTEK در پیشروی، به عنوان یک رهبر تکنولوژیکی در صنایع دنیای مدرن، ایستاده است.

شرکت JTEK متعلق به ۱۸ کارخانه یاتاقان در هفت کشور و ۶ مرکز فنی مهندسی تحقیق و توسعه در سه قاره است. Koyo راه حل های نوآورانه ای را برای تولید کنندگان اصلی تجهیزات بر بازارهای کلیدی مانند خودرو، کشاورزی و ساخت و ساز، صنایع سنگین (فولاد و بادی)، دنده، گیربکس، موتور الکتریکی و ماشین آلات عمومی ارائه می دهد.

نام تجاری Koyo خود را با تولید کنندگان خودرو و تولید کنندگان صنعتی در سراسر جهان تاسیس کرده و گواهینامه ایزو / TS 16949 را در ساخت کلیه بیرینگها به دست آورده است.


منابع :

تگ ها :


2 پاسخ
  1. Avatar
    حسام

    با عرض سلام
    کدام یک از تولیدکنندگان بلبرینگ در دنیای امروز حرف اول رو در کیفیت و فروش و خدمات میزنند؟

یک دیدگاه بگذارید

درحال ارسال

Enter Captcha Here : *

Reload Image