دفتر تهران : ۰۲۱۸۸۸۵۳۶۲۰ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۷۲۵۵۰
Info@Pinion.ir
دفتر تهران : ۰۲۱۸۸۸۵۳۶۲۰ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۷۲۵۵۰
Info@Pinion.ir
خرید مطمئن
گواهی اصالت کالا
انتخاب صحیح
قیمت رقابتی کالا
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب

گروه فنی مهندسی و بازرگانی پینیون

گروه فنی پینیون آماده ارائه خدمات رسانی در زمینه تامین و ساخت پولی با توجه به نقشه و سفارش شما می باشد.
برای سفارش ساخت پولی با ما تماس بگیرید.

انواع پولی

با توجه به انواع زیاد تسمه های موجود در بازار ایران، تنوع پولی ها (یا در گفتار عامیانه فولی) بسیار زیاد است برای مثال می توانیم به پولی تایمینگ، پولی V شکل یا پولی تسمه پروانه ، پولی XL، پولی MXL، پولی تسمه دایره ای و … اشاره کرد.
معمولا پولی های تایمینگ در بازار ایران موجود هست و بقیه ی پولی ها از جمله پولی های 2 تسمه به بالا سفارشی ساخته می شود.
جنس این پولی ها بسته به نوع سفارش GGG 25 چدن معمولی و  GGG 40 چدن نشکن یا ضد سایش که برای مکان هایی پر از گرد و غبار شبیه کارخانه جات سیمان پرکاربرد می باشد.

ساخت پولی

پس از انتخاب جنس نوبت به ساخت پولی می رسد ، که در ابتدا ماسه گیری و قالب آن آماده می شود و سپس ریخته گیری به صورت القایی ، بعد از آن ماشین کاری برای تراش پولی ها و در آوردن جای تسمه ها برای انواع تسمه های A  و B و C و … انجام می گردد .
در مرحله بعد نوبت به فسفاته کردن پولی برای ضد زنگ و ضد خوردگی شدن آن می رسد و در انتها بالانس پولی ها بسته به نوع سفارش برای دور های 3000 و حتی بالاتر که به صورت دینامیکی با دستگاه های مخصوص تحت زاویه های معین شده نقشه انجام می گیرد و آماده استفاده می شود.

پولی تیپر دار، تیپر بوش یا بوش گوه ای

نوع سفارشی از پولی ها است که به صورت تیپر بوش (Taper bush) یا بوش گوه ای تولید می شود. این نوع پولی ها با دارا بودن پیچ تنظیم بر روی بوش این قابلیت را به پولی می دهد که هم بر روی  انواعی از شافت ها با قطر های محدود قابلیت بسته شدن داشته باشد و هم برای جا انداختن تسمه و کمتر شدن لقی مفید واقع می شود.

پولی تپردار تیپر بوش
2 پاسخ
  1. مبین زاده

    سلام
    آیا پولی با قطر ۵۰۰ میلیمتر چهار شیار A با کمی تغییرات نسبت به نمونه های موجود در بازار تولید می کنید. ؟ و قمیت آن چند در می آید.

یک دیدگاه بگذارید

فروش انواع بلبرینگ

لینیر موشن ها

فروش انواع زنجیر صنعتی

انواع تسمه

روانکارهای صنعتی