دفتر اصفهان : ۳۲۳۷۲۵۵۰-۰۳۱ دفتر تهران : ۶۶۰۸۳۰۷۹-۰۲۱ ۸:۰۰-۱۸:۰۰
دفتر اصفهان : ۳۲۳۷۲۵۵۰-۰۳۱ دفتر تهران : ۶۶۰۸۳۰۷۹-۰۲۱ ۸:۰۰-۱۸:۰۰
خرید مطمئن
رضایت مشتری
انتخاب صحیح
بالاترین کیفیت
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

کاسه نمد

کاسه نمد

کاسه نمد ها در موتورهای ماشین و موتورهای گیربکس استفاده می شوند و به طور کلی برای محافظت از نشت روغن در انتهای شفت چرخان (همچنین شفت های رفت برگشتی مانند کنترل والو) یا نفوذ گرد و خاک از هوا طراحی شده اند.

گروه پینیون در زمینه بازرگانی و فروش انواع کاسه نمد فعالیت دارد. برای سفارش و استعلام قیمت انواع کاسه نمد با ما تماس بگیرید.

فروش انواع کاسه نمد  TTO چین ، Subtex ترکیه ، SNOK ایران ، SKF آلمان ، تیمکن آمریکا

برای سفارش خرید انواع کاسه نمد با ما تماس بگیرید.

کاسه نمدها تنها برای محافظت از نشتی روانکارها استفاده نمی شوند بلکه برای نشتی آب، مواد شیمیایی و گاز از درزهای ماشین آلات نیز مورد استفاده قرار می گیرند. همچینین برای محافظت از نفوذ گرد و غبار، خاک و آشغال از فضای بیرونی به کار گرفته می شوند.

قسمت های اصلی تشکیل دهنده

  1. واشر فلزی کاسه‌ای شکل
  2. فنر
  3. نمد

واشر معمولا از ورق‌های فولادی ساخته می‌شود. فنر نیز وظیفه‌ی ایجاد فشار را برعهده دارد تا از درز سیال جلوگیری نماید.

کاسه نمد

انواع کاسه نمد

فهرست کردن کاسه نمدها طیف گسترده ای را باتوجه به طرح ها، اندازه ها و مواد در برمی گیرد که کاربردهای مختلفی را پوشش می دهند. برخی از طرح ها مطابق با استانداردهای بین المللی مانند BS1399  و DIN 3760 برای سایزهای متریک هستند اما اکثریت آن ها با توجه به کاربردهای خاص ساخته شده اند. از این رو انتخاب فراوانی در دسترس است، که در استانداردهای متنوع جای گرفته اند.

چگونه سفارش دهیم

ساده ترین راه برای سفارش دانستن پارت نامبر است. همچنین می توان با استفاده از کاتالوگ و دانستن اندازه قطر شفت، قطر هوزینگ و عمق سوراخ محصول خود را انتخاب کرد.

فاکتورهای انتخاب

برای انتخاب محصول باید به محیط، درجه حرارت، سرعت شفت، نوع حرکت شفت، فشار، روانکار، قابلیت دسترسی به روانکاری، و همچنین اندازه حجم مناسب برای ذخیره سازی و فیت شدن به درستی برای نصب دقت کرد.


بسیاری از نام های قدیمی تولیدکنندگان آب بند تغییرکرده اند یا دیگر وجود ندارند. اگر می خواهید جایگزین مناسب تهیه کنید، و نگرانی شما این است که محصول درست برای این کار را بدست آورید، باید اطلاعاتی در مورد کاربرد و همچنین اندازه کلی بدانید، با ما تماس بگیرید و ما در انتخاب محصول به شما کمک خواهیم کرد.


برای استعلام قیمت و خرید کاسه نمد با ما تماس بگیرید

Avatar
درباره نویسنده

یک دیدگاه بگذارید

Enter Captcha Here : *

Reload Image

برای مشاوره و خرید کالای مورد نظر خود با ما تماس بگیرید.

دفتر تهران:  ۶۶۰۸۳۰۷۹-۰۲۱

  دفتر اصفهان:  ۳۲۳۷۲۵۵۰-۰۳۱