دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
خرید مطمئن
گواهی اصالت کالا
انتخاب صحیح
قیمت رقابتی کالا
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب

گروه فنی مهندسی و بازرگانی پینیون

پینیون دارای دو شعبه در دو شهر بزرگ و صنعتی اصفهان و تهران آماده خدمت رسانی به صنعتگران کشور می باشد.

برای سفارش ساخت انواع قطعات صنعتی از جمله زنجیر صنعتی با ما تماس بگیرید.

زنجیر کانوایر یا زنجیر های انتقال قدرت (Conveyor Chains)

زنجیر کانوایر ( precision conveyor chain)(از جمله زنجیر های صنعتی می باشد) ، شبیه به زنجیر انتقال (transmission chain) ، از یک سری یاتاقان‌هایی که با دقت به وسیله‌ی پلیت ها با یکدیگر در ارتباط‌ هستند، تشکیل شده است. هر یاتاقان، از پین یاتاقان و بوش که غلتطک روی آن می‌چرخد تشکیل شده‌است. پین یاتاقان و بوش طوری طراحی شده‌اند که بتوانند در فشار زیاد به صورت لولایی عمل کنند و قابلیت انتقال بارهای سنگین را داشته باشند. این قابلیت  به زنجیر  توان مقاومتی بالا برای جلوگیری از شکست، خمش، تغییر شکل و یا خارج شدن از چرخ زنجیر را میدهد.

برای هر قدرت از زنجیر حامل (precision conveyor chain)، بازه‌ای از گام‌ها وجود دارد. این گام های متفاوت و تغییر شکل های زیادی که در  این مدل زنجیر مشاهده می نمایید، انتخاب را برای شما سخت می کند به دلیل نوع بازه استفاده متعدد این زنجیر می باشد که این بازه برای انتقال هرجسم سبک تا سنگین ترین اجسام را تحت پوشش قرار می دهد و کاربرد متعدد این زنجیر را نشان می دهد که کارخانجات تولید کننده را بر آن داشته که قالب های زیادی حدود 200 مدل زنجیر کانوایر و هرکدام حداقل 10بازه ی گامی تولید شود.

انواع زنجیر کانوایر

زنجیرهای استاندارد، زنجیرهای ماشین آلات کشاورزی، زنجیرهای مخصوص نانوایی، زنجیرهای پله برقی، زنجیرهای سفارشی، زنجیرهای فولاد ضد زنگ (استنلس استیل)، زنجیرهای پوشیده از صفحات روی، زنجیرهای ریکلایمر. زنجیر کانوایر به طور کلی در سایزهای بزرگ تولید می‌گردند و برای دستگاه‌های مختلف مانند ماشین‌ آلات کشاروزی، ماشین آلات ذخیره انرژی، نفت و گاز و پتروشیمی، ماشین آلات کود دهی، لوله سازی، زنجیرهای حفاظت لاستیک ماشین، کشتارگاه ها، تصفیه آب، ماشین های نانوایی، کارخانه‌جات تولید قند، شکر،گندم و نیشکر، کارخانجات سنگ شکن، ماشین های بستنی ساز، بسته بندی، شوینده بهداشتی آرایشی، آسانسور و پله برقی و بسیاری صنایع دیگر استفاده می‌گردد.

استانداردهای بین المللی

زنجیر کانوایر مانند زنجیر انتقال می‌تواند با استانداردهای متفاوت بین المللی ساخته شود. اصلی ترین استانداردهای موجود عبارت‌اند از:

ISO.، DIN و  ANSI انواع زنجیر کانوایر کاتالوگ زنجیر کانوایر

برای دریافت کاتالوگ و در صورت مشاوره در انتخاب زنجیر و یا خرید زنجیر صنعتی با ما تماس بگیرید.

یک دیدگاه بگذارید

فروش انواع بلبرینگ

لینیر موشن ها

فروش انواع زنجیر صنعتی

انواع تسمه

روانکارهای صنعتی