دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
خرید مطمئن
گواهی اصالت کالا
انتخاب صحیح
قیمت رقابتی کالا
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب
زنجیر شاخک دار

گروه فنی مهندسی و بازرگانی پینیون

نمایندگی و عاملیت فروش انواع زنجیر شاخکدار

گروه پینیون در زمینه فروش انواع زنجیر شاخک دار با برند های مختلف فعالیت دارد.

برای خرید، استعلام قیمت انواع زنجیر های شاخکدار با ما تماس بگیرید.

فروش انواع زنجیر شاخکدار

زنجیرها از جمله مهمترین تجهیزات صنعتی هستند که جهت انتقال نیرو، بلند کردن، حرکت دادن و کشیدن اجسام سنگین مورد استفاده قرار می‌گیرند، این تجهیزات بسیار با ارزش، بر حسب نوع کاربرد، نوع مواد و متریال سازنده، دمای هوا، میزان قدرت جهت حمل بار و نوع محیطی که در آن کار می‌کنند، از تنوع گسترده‌ای در بازار برخوردارند و عموماً به صورت ساده (بدون شاخک) و یا شاخک دار (کم شاخک و پر شاخک) خرید و فروش می‌شوند. که در ادامه مطلب قصد داریم در مورد مهم ترین نوع این زنجیرها، یعنی زنجیر صنعتی شاخکدار بحث نماییم،

دسته بندی زنجیر های صنعتی  (بر حسب استانداردها)

این دسته‌بندی ها را، استانداردهای جهانی که توسط DIN، ISO یا  ANSI ارائه می‌گردد، ایجاد کرده است.

 • زنجیرهای سری (A) یا زنجیرهای سری آمریکایی (American Series)

این سری از زنجیرها بر حسب استاندارد 8188 DIN یا ISO 606 یا ANSI به انواع مختلف دسته بندی می‌شوند. زنجیرهایی با سایز 30، 40، 50، 60، 80 تا 240 در این دسته قرار می‌گیرند.

 • زنجیرهای سری (B) یا زنجیرهای سری اروپایی

این سری از زنجیرها، بر حسب استاندارد DIN 8187 یا ISO 606 دسته بندی شده و زنجیرهای نمونه  8B، 10B، 12B، 16B تا 72B در زمره این گروه قرار دارند.

این زنجیرها در 1 تا 6 ردیف تولید شده و بصورت پایه دار، شاخکدار یا همراه با سایر متعلقات در شکل های مختلف قابل ارائه و فروش می‌باشند. که البته فروش انواع زنجیر شاخک دار یک طرفه (یک ردیفه)، دو طرفه و سه طرفه رایج تر و نوع یک طرفه آن کاربردی تر است.

از زنجیر صنعتی شاخکدار چه می‌دانید؟

زنجیرهای صنعتی شاخکدار، جزء مهمترین و کاربردی‌ترین زنجیرهای صنعتی هستند که به واسطه استقامت بالا در برابر حرارت و رطوبت، عمر طولانی و ویژگی های منحصر به فرد، کاربرد زیادی در مکانیزم انتقال قدرت دارند، در ضمن این قطعات، در برابر تغییرات دمایی و محیطی بسیار سازگار هستند.

کاربرد مهم زنجیر های شاخک دار

زنجیرهای صنعتی شاخک دار به عنوان یک تسهیل کننده و انتقال دهنده مکانیکی؛ وظیفه انتقال نیرو به چرخ دنده ها، کشش و حمل بار در مسیرهای بالای 50 متر با قابلیت حمل یک تن به بالا را در صنایع بزرگ و کوچک بر عهده دارند. علاوه بر صنایع، کاربرد این محصول صنعتی فوق العاده را در موارد مختلفی چون کارخانه های سنگ شکن، جهت برش صنعتی سنگ ها و انتقال آن‌ها به مکان های مختلف نیز می‌توان مشاهده نمود،

در واقع عمده کاربرد زنجیرهای شاخکدار در حوزه صنعت و معدن و در مواقعی که سرعت خطوط تولید در حین کار بالاست، انتقال و جا به جایی اجسام سنگین با وزن بسیار بالا می‌باشد.

مروری بر ویژگی‌های بارز  زنجیرهای صنعتی شاخکدار

زنجیر صنعتی شاخک دار به خاطر ویژگی‌های فوق العاده، توانسته است در صنعت جایگاه ویژه ای را در دست بگیرد، بارزترین این ویژگی ها عبارتند از:

 • این نوع از زنجیرها در مقایسه با دیگر زنجیرها روشن تر است.
 • عمده مواد سازنده زنجیرهای شاخکدار از فولاد آب بندی شده است که این ویژگی باعث افزایش دوام و مقاومت این زنجیرها در برابر حمل بار و فشارهای بالا می‌شود.
 • نوع کاربرد و شکل ظاهری زنجیرهای شاخکدار می‌تواند به انتقال و جابه جایی اجسام و پایداری سیستم کمک نماید.
 • این نوع از زنجیرهای صنعتی، علاوه بر انتقال نیرو، قابلیت حمل و جابه جایی همزمان اشیاء بر چند محور متفاوت را نیز دارا می‌باشند.
 • استفاده از این نوع زنجیر، کاهش هزینه های جانبی، جابه جایی آسان اشیاء و وارد آمدن آسیب کمتر به محصولات را به دنبال خواهد داشت.
 • زنجیر صنعتی شاخک دار حمل و نقل محصولات در فواصل طولانی را امکان پذیر می‌سازد.
 • زنجیرهای شاخک دار از مقاومت بالا و قابل قبولی در برابر رطوبت، حرارت، خوردگی، سایش، اصطکاک، خمیدگی و تغییرات ظاهری برخوردارند، به همین دلیل، در زمینه اکتشاف و استخراج منابع زیرزمینی نیز کاربرد دارند.
 • این نوع زنجیرها قیمت بالایی دارند و از این رو هر چند وقت یکبار باید تمام اجزای آن روغنکاری شوند تا هم از شدت آسیب وارده به آن ها، کاسته شود و هم با صرف کمترین هزینه تعمیر و نگهداری، مدت زمان بیشتری از آن‌ها استفاده کنید.
 • بنابراین روانکاری و روغن کاری مستمر زنجیرهای صنعتی شاخکدار جزء ضروریات و جزء اولین کارهایی است که باید بعد از خرید آن‌ها صورت گیرد و از آنجائی که محیط کاری این نوع زنجیرها در معرض گرد و غبار و … قرار دارد، در صورت عدم روانکاری، احتمال آسیب دیدن و تقلیل عملکرد وجود خواهد داشت.

کاربست زنجیرهای شاخک دار در صنعت، چه فوایدی را به دنبال خواهد داشت؟

از فواید کاربرد زنجیرهای شاخکدار در صنایع مختلف، می‌توان به کاهش هزینه های جانبی، جلوگیری از اتلاف وقت و صرفه جویی در زمان، افزایش سرعت و تسهیل روند انتقال نیرو در ماشین آلات صنعتی اشاره کرد.

زنجیرهای صنعتی شاخکدار در چه صنایعی کاربرد دارند؟

زنجیرهای صنعتی شاخک دار یکی از پرکاربردترین زنجیرها در صنایع و کارخانجات مختلف می‌باشند، از جمله:

 • صنایع کشاورزی
 • صنایع غذایی
 • صنایع برق و الکترونیک
 • صنایع تولید مصالح ساختمانی
 • صنایع آرایشی و بهداشتی
 • کارخانجات سنگ بری
 • کارخانجات تولید دوچرخه و موتور سیکلت
 • کارخانجات تولید لوازم و تجهیزات الکترونیکی
 • کارخانه ها و صنایع گروهی

خرید و فروش زنجیرهای شاخکدار

زنجیرهای صنعتی شاخکدار تک ردیفه، دو ردیفه و … با ابعاد متفاوت شاخک و در سایز بندی‌های متنوع برای انواع مصارف صنعتی و معدنی خرید و فروش می‌شوند. که این خرید و فروش به صورت آنلاین و حضوری امکانپذیر است و در واقع فاکتورهای مهمی که سبب ترغیب صنعتگران به خرید و فروش زنجیر شاخک دار می‌شود عبارتند از:

 • جنس فولادی و رنگ روشن تر این دسته از زنجیرها
 • سازگاری بهتر با تغییرات محیطی و آب و هوایی
 • قابلیت انتقال و جابه جایی اجسام سنگین و دارای وزن بالا

اما قبل از خرید این دسته از زنجیرهای صنعتی، در وهله اول باید حتما شرایط حاکم بر کارخانه خود (محیط کار) از جمله: دمای کار، میزان رطوبت تولیدی و اسیدی و بازی بودن محیط کار و نحوه قرار گیری و ارتباط دستگاه ها با هم را مدنظر قرار دهید چرا که شناخت محیط کار در انتخاب نوع زنجیر موثر خواهد بود.

بعد از در نظر گرفتن نکات فوق، شما می‌توانید بهترین نوع زنجیر صنعتی شاخک دار را از نمایندگی ها و عاملیت های فروش معتبر خریداری و تا سالیان متمادی از مزایا و فواید آن بهره مند شوید.

البته ناگفته نماند که خرید و فروش زنجیرهای شاخکدار، به خدمات راضی کننده پس از فروش نیز بستگی خواهد داشت؛ که خوشبختانه گروه فنی مهندسی و بازرگانی پینیون توانسته در زمینه‌ بازرگانی و فروش زنجیرهای صنعتی، به ویژه زنجیرهای شاخک دار، محصولاتی باکیفیت، در انواع و ابعاد مختلف، با جنس های مختلفی و در مدل های تک ردیفه و دو ردیفه ارائه و رضایت مشتریان خود را جلب کند.

در واقع فروش زنجیرهای شاخکدار از برند DID و دانگوآ ژاپن، یکی از فروش‌های عمده شرکت پینیون در کنار عرضه انواع مختلف زنجیر صنعتی و دیگر تجهیزات مطرح در حوزه صنعت و معدن است.

قیمت زنجیرهای صنعتی شاخک دار در بازار چگونه است؟

همانند سایر قطعات و محصولات صنعتی، قیمت زنجیرهای صنعتی از جمله زنجیرهای صنعتی شاخک دار، تحت تأثیر عوامل مختلف از جمله نوسانات ارز و دلار، نوع برند، تعداد ردیف، سایز مختلف شاخک، ابعاد کیفی و کمی، طول گام و پین و …قرار دارد و از این رو همیشه یک طیف ثابت را در برنمی‌گیرد، بنابراین شما مشتریان و صنعتگران محترم، بایستی جهت مشاوره فنی و کسب اطلاع از دقیق ترین و به روز ترین قیمت های فروش زنجیر صنعتی شاخکدار با کارشناسان نمایندگی ها و عاملیت های فروش معتبر زنجیرهای صنعتی همانند پینیون به شماره های 02188853620 و 03132372550 در تهران و اصفهان تماس حاصل فرمایید.

اما چرا پینیون؟

در واقع خدمات پس از فروش حرفه‌ای و ۲۴ ساعته، مشاوره‌های تخصصی و مطمئن، کیفیت بالا، قیمت مناسب، تحویل به موقع، تنوع جنس و ضمانت کالا، شرکت پینیون را از دیگر شرکت‌های فروش زنجیر شاخکدار و دیگر ادوات صنعتی متمایز کرده است.

و شما با خرید انواع زنجیر صنعتی شاخک دار  از این شرکت معتبر می توانید از مشاوره در امر خرید بهره مند و خریدی منصفانه و با کیفیت را تجربه کنید.

یک دیدگاه بگذارید

فروش انواع بلبرینگ

لینیر موشن ها

فروش انواع زنجیر صنعتی

انواع تسمه

روانکارهای صنعتی