دفتر تهران : ۰۲۱۸۸۸۵۳۶۲۰ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۷۲۵۵۰
Info@Pinion.ir
دفتر تهران : ۰۲۱۸۸۸۵۳۶۲۰ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۷۲۵۵۰
Info@Pinion.ir
خرید مطمئن
گواهی اصالت کالا
انتخاب صحیح
قیمت رقابتی کالا
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب

اینورتر ایرانی

ارائه خدمات با پروتکل های بهداشتی در ایام کرونا
ارائه خدمات با پروتکل های بهداشتی در ایام کرونا

آنچه باید درخصوص اینورتر ایرانی بدانید!

اینورتر از جمله پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های امروزی است که با کاهش میزان مصرف انرژی در بسیاری از تجهیزات و لوازم الکترونیکی جهش بزرگی را در این صنعت به وجود آورده‌است. بسیاری از شرکت‌های ایرانی به این حوزه ورود کرده‌اند و با عرضه محصولاتی نظیر اینورتر ایرانی سطح جدیدی از کیفیت را ارائه می‌دهند.

برخی برند‌های معتبر و حرفه‌ای ایرانی از ویژگی‌های قابل‌قبولی برخوردار هستند. در ادامه با بررسی کاربردها، مزایا و معایب این اینورترها و معرفی برند یونیک شما را در مسیر خرید اینورتر ایرانی راهنمایی خواهیم کرد.

برای اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید و یا به خرید اینورتر مراجعه کنید.

نگاهی گذرا به کاربردهای اینورتر ایرانی

اینورترهای ساخته‌شده در داخل کشور دارای حداقل استانداردهای مورد نیاز هستند و از نظر کارآیی با اینورترهای تولیدی برندهای معتبر خارجی رقابت می‌کنند. تقریبا باید گفت در هر سیستمی که نیاز به کنترل سرعت احساس می‌شود، چنین موتورهایی کارآیی دارند.

اینورترها به طور کلی در تجهیزات و سیستم‌های فراوانی به کار گرفته می‌شوند. از ساده‌ترین و کوچکترین ابزارهای صنعتی تا پیشرفته‌ترین آن‌ها همگی ممکن است به چنین موتورهایی مجهز باشند. از تجهیزاتی نظیر اره برقی یا فرزها تا نمونه‌های مدرنی نظیر اسپلیت‌ها با به‌کارگیری اینورتر ایرانی کارآیی فوق‌العاده‌ای را از آن خود کرده‌اند.

از آنجایی‌که موتورهای اینورتر قادر به استفاده در مجموعه‌های مختلفی هستند، کاربرد آن‌ها را در فضاهای مختلفی شاهد خواهیم بود. علاوه‌بر انواع متنوعی از تجهیزات و لوازم این موتورهای الکتریکی معمولا در محیط‌های کوچک و بزرگ، خانگی و صنعتی نیز به کار گرفته می‌شوند. همین مسئله طیف کارآیی‌های این موتورها را افزایش داده‌است.

معایب و مزایای ایتور تر ایرانی

با مزایا و معایب اینورترهای ایرانی بیشتر آشنا شوید

این سیستم‌ها به محض ورود به این حوزه تحول عظیمی را در جنبه‌های مختلفی شکل دادند که بیشترین اثرات آن در مصرف انرژی قابل مشاهده است. به سبب ایجاد نوسان الکتریکی در اینورترهای ایرانی این میزان مصرف تا حدود 70 درصد کاهش یافته‌است که رقم قابل‌ ملاحظه‌ای محسوب می‌شود.

این اینورترها فصل جدیدی را در ایجاد تجهیزات هوشمند ایجاد کرده‌اند که پیش‌بینی و هدایت حرکت موتور را در دستور کار خود قرار می‌دهند. همچنین نیاز به خاموش وروشن کردن دائمی سیستم‌ها کاهش یافته‌است و از این نظر باید گفت اینورتر ایرانی در افزایش طول عمر سیستم‌های مختلف نقش بسزایی دارد.

از جمله معایب اینورتر ایرانی آن است که بر اساس گزارش‌ها، بسیاری از کاربران توان کمتری را نسبت به توان اعلام‌شده توسط کارخانه تولیدکننده شاهد بوده‌اند. در برخی نمونه‌های اینورتر نیز ممکن است هزینه‌های بالایی که برای دستیابی به یک کیفیت بهتر می‌پردازید مورد پسند نباشد.

خرید اینورتر ایرانی در یک نگاه!

پیش از خرید اینورتر ایرانی همواره باید نکاتی مانند توان موتور را مدنظر قرار دهید. هر اندازه توان و قدرت این قبیل موتورها بیشتر باشد، عملکرد بهتری خواهند داشت.

البته در ابتدا باید نیازهای خود را در نظر بگیرید و براساس آن‌ها برای خرید تصمیم‌گیری کنید؛ چراکه قیمت اینورتر ایرانی قدرتمند و حرفه‌ای به‌ مراتب بیشتر است و قادر به فعالیت‌های وسیعی است. در این صورت بهتر است از مدل‌های مناسب با خواسته های خود بهره بگیرید.  

فروش اینورتر ایرانی معمولا براساس نوع برند و مدل‌های متنوع تولیدشده انجام می‌شود. اینورتر زیمنس، یونیک و دلتا از جمله برندهای باکیفیت و حرفه‌ای در این حوزه هستند؛ با این حال بسیاری از برندهای ایرانی نظیر یونیک نیز مدل‌های قدرتمندی را عرضه کرده‌اند که مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار گرفته‌است.

اطلاعاتی در خصوص برند یونیک

یونیک از جمله برندهای معتبر ایرانی است که با طراحی و تولید محصولات باکیفیت اعتماد بسیاری از مشتریان را به خود جلب کرده‌است. اینورترهای یونیک برای بسیاری از تجهیزات و مصارف صعنتی و همچنین خانگی به کار گرفته می‌شوند.

اینورتر ایرانی یونیک در دو مدل تک فاز و سه فاز تولید می‌شود که برای کاربردهای سبک و سنگین اختصاصی شده‌اند. این اینورترها مجهز به ورودی‌های آنالوگ و دیجیتال هستند و امکاناتی نظیر تایمر و کانتر داخلی بسیار کارآمد محسوب می‌شوند.

برای خرید اینورتر یونیک کلیک کنید.

سخن آخر

اینورترهای ایرانی همچون برند یونیک توانسته‌اند به رقابت با معتبرترین تولیدکنندگان اینورتر در جهان بپردازند و موفق باشند. این اینورترها در فازهای یک و سه گانه تولید می‌شوند و بسیاری از نیازهای بازار را برطرف می‌کنند.

این قبیل اینورترها در انواع بسیار متنوعی روانه بازار می‌شوند و معمولا در صنایع بسیاری به کار گرفته می‌شوند. گستره کارآیی‌های این محصولات بسیار وسیع است و مزایایی نظیر کاهش مصرف انرژی، امکان تغییرات سرعت و دور موتور و افزایش طول عمر تجهیزات را دارند. خرید اینورتر ایرانی از مراجع معتبر و نمایندگی‌های مجاز نظیر پینیون شما را از کیفیت و ماندگاری بالای تجهیزات مختلف آسوده خاطر خواهد کرد.

یک دیدگاه بگذارید

فروش اینورتر

انکودر

سنسور

کنترل رطوبت و دما

محصولات برق