عبارت جستجو را وارد کنید

post

انجام پروژه سالیدورک

انجام پروژه سالیدورک

انجام پروژه سالیدورک SolidWorks

نرم افزار سالیدورکز (SolidWorks) محصول شرکت Dassault system یکی از نرم افزارهای قدرتمند در زمینه مدلسازی و نقشه کشی می باشد که به طور وسیعی در دنیا در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.


فرم سفارش پروژه


از این نرم افزار برای طراحی و مدلسازی انواع قطعات صنعتی استفاده می شود.

از توانایی های این نرم افزار می توان به مدلسازی و مونتاژ قطعات سه بعدی، مدلسازی سطوح و ورق کاری، شبیه سازی مکانیزم های متحرک، ایجاد نقشه های دوبعدی و ایجاد نقشه های انفجاری اشاره کرد.

مزایای سالیدورک

از مزایای این نرم افزار می توان به محیط بسیار کاربر پسند و کارا برای طراحی اشاره کرد. همچنین امکان ایجاد طرح ها  باکیفیت گرافیکی بوسیله رندر گرفتن از مدل های ساخته شده از قابلیت های دیگر این نرم افزار است. انجام پروژه سالیدورک

نرم افزار SolidWorks علاوه بر قابلیت های مدل سازی که دارد می تواند با نصب ماژولهایی دیگر قابلیت انجام کارهایی مثل تحلیل المان محدود ( محیط Simulation Xpress Analysis) و شبیه سازی تزریق پلاستیک  (محیط SolidWorks Plastics) و شبیه سازیهای سیالاتی  (محیط SolidWorks Flow Simulation) و … را نیز پیدا کند.

گروه آکادمیک پینیون با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب و متخصص در نرم افزار سالیدورکز توانایی انجام پروژه های مدلسازی و نقشه کشی به وسیله این نرم افزار را دارد.

انواع پروژه های مدل سازی سه بعدی، مونتاژ، شبیه سازی متحرک، سطح سازی، ورق کاری و نقشه کشی و … در نرم افزار سالیدورکز توسط کارشناس پینیون انجام می پذیرد.


برای سفارش انجام پروژه با نرم افزار سالیدورک، از طریق فرم سفارش پروژه، به تعریف کامل پروژه و شرایط مدل اقدام نمایید.


فرم سفارش پروژه


 

انجام پروژه سالیدورکس

بدون دیدگاه

اضافه کردن نظر شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

75 + = 79