ویژگی‌های اینورتر سنگین کار

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های اینورتر سنگین کار توان نامی آن است. این نوع اینورترها معمولا توانی تا بیش از 4000 کیلو وات را پوشش می‌دهند. به همین دلیل از این اینورتر برای انجام کارهای سنگین و فوق سنگین استفاده می‌شود. همچنین این توان بالا باعث شده است که اینورترهای سنگین کار قیمت زیادی داشته باشند. بسته به نوع مدل درایو موتور سنگین کار قیمت این نوع اینورترها می‌تواند تا 200 میلیون تومان نیز افزایش پیدا کند. زمانی که صحبت از آن به میان می‌آید یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که به ذهن هر اهل فنی خطور می‌کند، اور لود این نوع اینورتر است. چرا که ظرفیت بار اضافی 150 درصد در دقیقه توانسته اینورتر سنگین کار را به یکی از بهترین گزینه‌ها برای استفاده در دستگاه‌های صنعتی تبدیل کند.

کاربرد اینورتر سنگین کار

همان‌طور که گفتیم توان بالای اینورتر سنگین کار باعث شده است که این نوع اینورتر برای استفاده در صنایع سنگین و فوق سنگین بسیار مناسب باشد. به عنوان مثال در صنایع ماشین‌سازی، فن‌های صنعتی بزرگ و متوسط، دستگاه‌های بسته‌بندی، جرثقیل‌ها، آسانسور، دستگاه‌های پرس توان بالا، بالابرهای صنعتی، دستگاه CNC یا نوارهای نقاله سنگین کاربرد دارند. بسته به اینکه توان نامی اینورتر سنگین کار چند کیلو وات باشد، برای یکی از این کاربردها استفاده می‌شود.

اینورتر آسانسور یکی از انواع این تجهیزات الکترونیکی می باشد که در صورت استفاده از آن در آسانسور ها می توان راندمان کاری و ایمنی آن را افزایش و همچنین انرژی مصرفی را کاهش داد. گروه پینیون نمایندگی فروش انواع اینورتر آسانسور از بهترین برند ها می باشد. برای کسب اطلاعات بیش تر در مورد خصوصیات و ویژگی ها و نحوه نصب و قیمت آن به صفحه اینورتر آسانسور مراجعه کنید.

خرید اینورتر سنگین کار

خرید اینورتر سنگین کار

یکی از تاثیرگذارترین عوامل در خرید اینورتر سنگین کار قیمت آن است. از آنجا که این نوع از اینورتر قیمت نسبتا بالایی دارد باید دقت کنید که حتما توان مناسبی را برای کار خود خریداری کنید. انواع مشاغل پرس‌کاری، بسته‌بندی، خودروسازی و ماشین‌آلات راه‌سازی برای کاهش انرژی مصرفی خود به این مدل درایو موتور نیاز دارند. درنتیجه برندهای مختلفی مانند هیوندای، ال اس و I Master در این بازار با یکدیگر رقابت می‌کنند. 

تمامی برند های نام برده شده از جمله برند های کره ای هستند. برای کسب اطلاعات بیش تر در مورد اینورتر های کره ای کلیک کنید.

برندهای مطرح

در حال حاضر برندهای مختلفی در کشور ما، درایو موتور سنگین کار را تولید کرده و به فروش می‌رسانند. یکی از معتبرترین برندهای تولیدکننده این مدل درایو موتور، هیوندای است. توان نامی اینورترهای این برند از 11 کیلووات تا 160 کیلووات متغیر است. همچنین شرکت ال اس نیز در حال حاضر مشغول به تولید و عرضه اینورتر سنگین کار است. از نمونه‌های سری اینورتر سنگین کار ال اس می‌توان به سری IV5، S100 و IS7 اشاره کرد. برند دیگری که در زمینه درایو موتور سنگین کار مشغول به فعالیت است آیمستر نام دارد. این برند آسیایی نیز اینورترهای سنگین کار خود را تحت عنوان سری‌های A1، C1 و E1 به بازار عرضه کرده است.

پینیون یک گروه فنی مهندسی و بازرگانی است که در زمینه تامین انواع قطعات صنعتی الکترونیک و مکانیک فعالیت دارد. نمایندگی معتبر فروش انواع اینورتر از برند های مطرح اروپایی، کره ای، ایرانی و چینی نیز می باشد. برای کسب اطلاعات بیش تر در مورد قیمت و شرایط خرید هر کدام از برند های اینورتر به صفحه خرید اینورتر مراجعه کنید