دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
خرید مطمئن
گواهی اصالت کالا
انتخاب صحیح
قیمت رقابتی کالا
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب

تسمه نقاله آجدار گریپ

نوار نقاله‌ها ازجمله وسایلی هستند که در صنایع مختلف از خط تولید صنایع غذایی گرفته تا صنایع تولیدی مصالح ساختمانی مورداستفاده قرار می‌گیرند. نوار نقاله‌ها در انواع متنوعی تولید می‌شوند تا نیازهای مختلف صنایع را برطرف نمایند. یکی از انواع پرکاربرد نوار نقاله‌ها، تسمه نقاله آجدار گریپ است. در این مقاله قصد داریم در مورد این نوع تسمه نوار نقاله و کاربردهای مختلف آن، اطلاعاتی را در اختیار شما بگذاریم. برای مشاوره تخصصی و استعلام قیمت محصولات با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

پینیون نماینده فروش تسمه نقاله آجدار گریپ در ایران

بررسی ویژگی ها و کاربرد های تسمه نقاله آجدار گریپ

تسمه نقاله آجدار گریپ چه ویژگی‌هایی دارد؟

نوار نقاله، وسیله‌ای است که در انتقال مواد در سیستم توزیع صنایع مختلف به کار می‌رود. با توجه به نوع صنعت، نوع مواد و شرایط کاری و محیطی، نوار نقاله‎‌ها در انواع متفاوتی تولید می‌شوند. تسمه نقاله آجدار گریپ ازجمله نوار نقاله‌هایی است که کاربردهای چندمنظوره دارد و قابلیت استفاده در صنایع مختلفی را دارا است. این نوع نوار نقاله به جهت شباهتی که به لانه زنبور دارد، تسمه نقاله آجدار گریپ نامیده می‌شود. حتی در برخی مواقع، این نوع نوار نقاله به‌عنوان نوار نقاله لانه‌زنبوری نامیده می‌شود.

نوار نقاله‌های آجدار گریپ معمولا از جنس PVC و به‌صورت لایه‌لایه هستند. تنها موردی که بین یک نوار نقاله پی‌وی‌سی و یک تسمه نقاله آجدار گریپ از جنس پی‌وی‌سی تفاوت ایجاد می‌کند، وجود آج‌هایی شبیه لانه زنبور در نوار نقاله‌های آجدار گریپ است. درحالی‌که در نوار نقاله‌های پی‌ وی‌ سی، این آج‌ها دیده نمی‌شوند و سطح نوار نقاله کاملا صاف است. تسمه نقاله آجدار گریپ می‌تواند از جنس لاستیک نیز باشد.

سایز تسمه نقاله آجدار گریپ یک بازه گسترده را در برمی‌گیرد. جدا از این‌که تسمه نقاله آجدار گریپ از چه جنسی باشد، می‌تواند در اندازه‌های مختلف و با توجه به نیاز صنعت، تولید شود. عرض این نوع نوار نقاله می‌تواند از 5 تا 200 سانتی‌متر پهنا داشته باشد. همچنین ضخامت تسمه نقاله آجدار گریپ می‌تواند بسته به نیاز مشتری، 6، 8 و 10 میلی‌متر و یا اندازه‌های دیگری داشته باشد.

کاربرد تسمه نقاله آجدار گریپ

تسمه نقاله آجدار گریپ می‌تواند در صنایع مختلفی مورداستفاده قرار گیرد. شاید بتوان صنایع غذایی و دارویی را به‌عنوان صنایعی که بیشترین استفاده را از این نوع نوار نقاله می‌برند، نام برد. این نوع نوار نقاله می‌تواند در بسته‌بندی مواد غذایی و حمل آن‌ها از قسمتی از کارخانه به قسمتی دیگر نقش داشته باشد. البته در صنایع غذایی معمولا از تسمه نقاله آجدار گریپی استفاده می‌کنند که از جنس پی‌وی‌سی باشد؛ زیرا استفاده از نوار نقاله‌های لاستیکی به منظور انتقال مواد خوراکی می‌تواند باعث نگرانی‌های بهداشتی شود. انتقال مواد دارویی و بهداشتی در یک انبار دارو نیز کاربرد دیگر تسمه نقاله آجدار گریپ است. در این مورد نیز ترجیح داده می‌شود از نوار نقاله‌های از جنس پی‌وی‌سی استفاده شود.

همچنین، از تسمه نقاله گریپ در صنعت سیمان نیز استفاده می‌شود. خصوصیات این نوع نوار نقاله باعث شده است که برای انتقال کیسه‌های سیمانی گزینه ایده‌آلی باشد. کیسه‌های سیمان به علت سطح صافی که دارند، به‌راحتی سر می‌خورند. به همین دلیل، استفاده از نوار نقاله‌ای که دارای سطحی آجدار باشد و از سرخوردن کیسه‌ها جلوگیری کند، موردنیاز است. تسمه نقاله آجدار گریپ می‌تواند چنین شرایطی را در هنگام انتقال کیسه‌های سیمانی فراهم نماید. علاوه بر موارد ذکرشده، در صنایع دیگری نیز کم‌وبیش از تسمه نقاله آجدار گریپ استفاده می‌شود.

برای هر چه بهتر شدن پینیون در ارائه خدمات و اطلاعات لطفا دیدگاه و امتیاز خود را وارد کنید.

4.3/5 - (6 امتیاز)

یک دیدگاه بگذارید