دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
خرید مطمئن
گواهی اصالت کالا
انتخاب صحیح
قیمت رقابتی کالا
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب

قیمت و خرید بال اسکرو هایوین

خرید بال اسکرو هایوین به دلیل دقت بالا و دوام زیادی که دارد، در میان صنعتگران بسیار رایج است. پینیون به عنوان نمایندگی بال اسکرو هایوین انواع مختلفی از این قطعه را با بهترین قیمت و ضمانت اصالت کالا در اختیار شما قرار می‌دهند. شما می‌توانید برای ثبت سفارش و خرید بال اسکرو از برند Hiwin با ما تماس بگیرید.

درباره برند هایوین

هایوین یا Hiwin یکی از برندهای مطرح تولیدکننده انواع قطعات ماشینی و اتوماسیون است که در تایوان فعالیت می‌کند. این برند محصولات مختلفی را مانند انواع بال اسکرو، ریل و واگن یا لینیر گاید و یاتاقان را به بازار عرضه می‌کند. کلیه این محصولات کیفیت قابل قبولی دارند و به راحتی با برندهای مطرح رقابت می‌کنند. برای استعلام قیمت بال اسکرو هایوین و اطلاع از نحوه خرید یا ثبت سفارش آن در کنار ارائه تضمین اصل بودن کالا، می‌توانید با نمایندگی بال اسکرو هایوین تماس بگیرید.

مزیت های بال اسکرو هایوین

مزیت های بال اسکرو هایوین

 • طول عمر و دوام زیاد
 • دارای نیروی راه اندازی پایین
 • دقت زیاد در تبدیل حرکت‌های دورانی به خطی
 • دارای تست موقعیت
 • کیفیت بالا
 • قیمت مناسب
 • ایجاد صدای بسیار کم در حین حرکت
 • دارای گواهی‌های استاندارد معتبر
 • دسترسی راحت در بازار ایران
 • قبل استفاده در ماشین آلات دقیق

دیگر مزیت های بال اسکرو Hiwin

با خرید بال اسکرو هایوین محصولی با ویژگی‌های منحصر به فرد در اختیار شما قرار می‌گیرد که در قطعات دقیق با سرعت بالا قابل استفاده است. از مزیت‌های خرید بال اسکرو هایوین این است که یک فیلتر گرد و غبار در آن قرار گرفته است؛ در نتیجه در محیط‌های کاری آلوده، ذرات به پیچ و مهره بال اسکرو هایوین وارد نمی‌شوند. این موضوع عمر این بال اسکرو تایوانی را تا حد زیادی افزایش می‌دهد.

نکات مهم در خرید بال اسکرو هایوین

نکات مهم در خرید بال اسکرو هایوین

در زمان خرید این محصول، باید حتما کاتالوگ بال اسکرو هایوین را مطالعه کنید. زیرا اطلاعاتی مانند گام بال اسکرو، قطر و نیروهای قابل تحمل در آن ذکر شده است که به شما کمک می‌کنند تا بتوانید مناسب‌ترین قطعه را بر اساس نیاز صنعت خود تهیه کنید. در زمان مطالعه کاتالوگ بال اسکرو Hiwin باید با برخی از نشانه‌های اختصاری آشنایی داشته باشید که عبارتند از:

 • d: قطر (میلی‌متر)
 • L: طول (سانتی‌متر)
 • Ca: مقدار بار قابل تحمل (نیوتن)
 • Lead: طول گام (میلی‌متر)

انواع بال اسکرو Hiwin

این برند تایوانی بال اسکروهای خود را در انواع مختلفی روانه بازار می‌کند که پرکاربردترین آن‌ها عبارتند از:

معرفی انواع بال اسکرو Hiwin

بال اسکرو ساخته شده به روش سنگ زنی

بال اسکرو ساخته شده به روش سنگ زنی هایوین دارای تکرار پذیری بالایی است و دقت زیادی در موقعیت دارد؛ به همین دلیل می‌تواند یک حرکت روان را به وجود آورد و دوام زیادی داشته باشد. این بال اسکرو از طریق فرایند سنگ زنی ساخته شده است.

بال اسکرو ساخته شده به روش رولیک

خرید بال اسکرو ساخته شده به روش رولیک بیشتر برای مواردی انجام می‌شود که نیروی زیادی برای شروع به حرکت نیاز نباشد. تفاوت این ابزار با بال اسکرو ساخته شده به روش سنگ زنی در تلورانس هندسی و تعریف خطای آن‌ها است. انواع بال اسکرو نورد Hiwin می‌تواند حرکت روانی داشته باشند و در نتیجه اصطکاک را تا حد زیادی کاهش دهند. این موضوع در نهایت هزینه استفاده از بال اسکرو را کاهش خواهد داد و باعث می‌شود که بال اسکرو در شروع حرکت، نیازی به نیروی زیادی نداشته باشد.

بال اسکرو هایوین صیقل داده شده

قیمت بال اسکرو هایوین صیقل داده شده در مقایسه با نمونه‌های دیگر بسیار بالاتر است؛ زیر در دسته محصولات خاص قرار می‌گیرد. این محصول در ماشین آلاتی به کار می‌رود که دقت عملکرد بالایی دارند و برای سرعت‌های زیادی هم مناسب است.

بال اسکرو سری سوپر اس

بال اسکرو هایوین سری Super S دارای یک سیستم بازگشتی خاص است که تا حد زیادی نویز و نوسان را خنثی می‌کند. در نتیجه صدای ایجادشده در حین حرکت کاهش پیدا خواهد کرد. این ویژگی باعث شده که نمایندگی بال اسکرو هایوین سری سوپر اس را بیشتر در مواقعی پیشنهاد دهد که نیاز به افزایش بازدهی در محیط‌های کاری نامساعد وجود دارد.

بال اسکرو هایوین سری سوپر تی

یکی دیگر از انواع بال اسکرو هایوین سری Super T نام دارد که دارای یک ساختار خاص در مسیر میان مهره و پیچ بال اسکرو هایوین است. در سری سوپر تی، عناصری در این مسیر قرار گرفته‌اند که به خوبی با زاویه سر شفت هماهنگ شده و مسیر ساچمه‌ها را با PCD مماس می‌کنند. به این ترتیب ما با یک طراحی بهینه مواجه هستیم که سر و صدا را در حین کار تا حد زیادی کاهش می‌دهد و می‌تواند لرزش‌ها را کنترل کند. در نتیجه حرکت بال اسکرو بسیار روان شده و تکان‌های ناگهانی در حین حرکت حذف خواهند شد.

بال اسکرو رولیکی

در ساختار بال اسکرو رولیکی هایوین، به جای ساچمه‌های گرد فلزی از ساچمه های استوانه ای رولیک برای کاهش اصطکاک استفاده شده که سطح تماس بیشتری را ایجاد کرده و در نتیجه شدت نوسان را به طور قابل توجهی کاهش می‌دهد. این ساختار باعث شده که ظرفیت بارگیری بال اسکرو غلتکی حدود دو برابر قطعات استاندارد باشد و بتواند به خوبی بارهای محوری را تحمل کند. بال اسکروهای غلتکی Hiwin داری استحکام زیادی هستند و طول عمر آن‌ها نسبت به نمونه های مشابه بیشتر است.

بال اسکرو مینیاتوری

از دیگر انواع بال اسکرو هایوین می‌توان به مدل‌های مینیاتوری اشاره کرد که زیرمجموعه‌ای از ابزارهای زمینی دقیق هستند و ابعاد بسیار کوچکی دارند. خرید بال اسکرو هایوین مینیاتوری بیشتر برای نصب در دستگاه‌های کوچک و کم بار انجام می‌شود و دوام زیادی دارد.

بال اسکرو چرخان سری R1

بال اسکرو چرخان سری R1 دارای یک درپوش انتهایی است که امکان گردش روان‌تر ساچمه‌ها در داخل مهره بال اسکرو هایوین را فراهم می‌کنند . همچنین یاتاقان بال اسکرو در سری R1 به صورت یکپارچه طراحی شده که امکان ثابت ماندن شفت را فراهم می‌کند. این موضوع باعث شده که در سرعت‌های بالا صدا و نویز تولیدی تا حد زیادی کاهش پیدا کند.

بال اسکرو مخصوص بارگیری سنگین

در زمان خرید بال اسکرو هایوین باید این نکته را بدانید که همه انواع این محصول، قادر به تحمل بارهای سنگین نیستند. به همین دلیل باید به سراغ بال اسکرو هایوین مخصوص بارگیری سنگین بروید که یک محصول خاص است و حتما باید آن را از نمایندگی بال اسکرو هایوین خریداری کنید. این سری‌ها دارای یک سیستم تقویت شده هستند که برای سرعت بالا و بارهای سنگین بهینه سازی شده‌اند.

پیچ و مهره بال اسکرو هایوین

فروش پیچ و مهره بال اسکرو هایوین

در زمان خرید بال اسکرو Hiwin باید با مفاهیم پیچ و مهره آن آشنا باشید. به طور معمول پیچ بال اسکرو هایوین با طول و خط‌های هادی متفاوت عرضه می‌شود و قطر آن معمولا بین 16 تا 50 میلی‌متر متفاوت است. همچنین گام پیچ بال اسکرو هایوین در بازه 5 تا 40 میلی‌متر قرار می‌گیرد که در قالب پیچ‌های 4 خطی به بازار عرضه می‌شود.

همچنین در زمان خرید مهره بال اسکرو هایوین هم باید به ساختار ساچمه برگردان، طول و نوع فلنج آن توجه کنید تا بتوانید بهترین گزینه‌ها را پیدا کنید. مهره بال اسکرو هایوین مدل FSI از نوع فلنج دار است و در مدل‌های return cap استفاده می‌شود. همچنین مدل FSC هم مخصوص مدل‌های end cap است که قیمت بالاتری دارد. از دیگر مدل‌های مهره بال اسکرو می‌توان به FSV، FSW، FDV، FDW، FSI، RSI، FDI و RDI اشاره کرد که برای بررسی ویژگی‌ها و کاربرد آن‌ها باید به کاتالوگ بال اسکرو هایوین مراجعه کنید.

قیمت بال اسکرو هایوین

قیمت بال اسکرو هایوین بستگی به عوامل مختلفی دارد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها، نوع بال اسکرو است. برای مثال قیمت بال اسکرو هایوین سری Super T در مقایسه با نمونه های دیگر ارزانتر است؛ اما بال اسکرو صیقل داده شده قیمت بالایی دارد. علاوه بر این گام بال اسکرو، دقت و موارد کاربرد هم بر روی قیمت این محصول تاثیر می‌گذارند. شما می‌توانید برای استعلام قیمت بال اسکرو هایوین با ما در پینیون تماس بگیرید؛ همچنین برای خرید بال اسکرو از برندهای دیگر می‌توانید بر روی لینک درج شده کلیک کنید.

کاربردها

 • ماشین‌های تراش و فرز سی ان سی
 • ماشین ‌های ابزار دقیق مانند سوراخکاری یا نقشه کش
 • ماشین آلات صنعتی مانند دستگاه‌های پرینت و بافندگی
 • صنایع کاغذسازی و تزریق پلاستیک
 • ساخت تجهیزات پزشکی و کارخانه
 • خودروسازی و ابزارهای رباتیک
 • صنایع هوایی و هواپیماسازی

خرید بال اسکرو از نمایندگی هایوین

خرید بال اسکرو برند هایوین از گروه پینیون

پینیون به عنوان نمایندگی بال اسکرو هایوین انواع مختلفی از این محصول را به شما ارائه می‌دهد. همچنین امکان خرید پیچ و مهره بال اسکرو Hiwin هم از طریق وبسایت ما فراهم شده است. شما می‌توانید برای سفارش این محصول یا استعلام قیمت بال اسکرو هایوین با نمایندگی هایوین تماس بگیرید.

سوالات متداول

 • بال اسکرو هایوین ساخت کدام کشور است؟

بال اسکرو هایوین در کشور تایوان تولید شده و به دلیل کیفیت بالا می‌تواند با برندهای دیگر به خوبی رقابت کند.

 • قیمت بال اسکرو هایوین به چه عواملی بستگی دارد؟

نوع بال اسکرو، گام، میزان فشار قابل تحمل، نوع موتور و تجهیزات جانبی از مهمترین عوامل موثر بر قیمت بال اسکرو هستند.

برای هر چه بهتر شدن پینیون در ارائه خدمات و اطلاعات لطفا دیدگاه و امتیاز خود را وارد کنید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

یک دیدگاه بگذارید