دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
خرید مطمئن
گواهی اصالت کالا
انتخاب صحیح
قیمت رقابتی کالا
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب

واردات و ساخت بال اسکرو به صورت سفارشی

ساخت بال اسکرو به صورت سفارشی یکی از خدمات ما در گروه پینیون است. علاوه بر طراحی بال اسکرو، واردات این قطعه هم به صورت سفارشی توسط پینیون انجام می‌شود. بنابراین در صورتی که نیاز به طراحی یا واردات بال اسکرو خاص، اینچی و … به صورت سفارشی داشتید، تنها کافی است با ما تماس بگیرید.

سفارش واردات و ساخت بال اسکرو به صورت سفارشی

واردات بال اسکرو

یکی از مشکلاتی که بیشتر صنعتگران در ایران با آن مواجه هستند، تامین قطعاتی است که برای کار با دستگاه‌های مختلف به آن نیاز دارند. به دلیل تحریم‌ها، تامین قطعات باکیفیت صنعتی در کشور ما دشوار شده است. به همین دلیل ما در گروه پینیون به عنوان وارد کننده بال اسکرو به صورت سفارشی به شما خدمت‌رسانی خواهیم کرد.

شما می‌توانید بسته به نیاز صنعت خود، مشخصات و برند بال اسکرو را به کارشناسان ما اعلام کرده و سفارش واردات بال اسکرو را ثبت کنید. پس از آن، متخصصان ما با توزیع کنندگان این قطعات ارتباط گرفته و محصول موردنظر شما را سفارش می‌دهند. مدت زمان فرایند واردات بال اسکرو و جک اسکرو به صورت سفارشی، بسته به نوع قطعه و کشور مبدا دارد. همچنین می‌توانید برای خرید بال اسکرو چینی به صورت مستقیم بر روی لینک درج شده کلیک کنید.

طراحی و ساخت بال اسکرو

یکی دیگر از خدمات تخصصی ما در گروه پینیون، کمک در طراحی و سفارش ساخت بال اسکرو به صورت ویژه است. در صورتی که شما قطعه موردنیاز خود را در بازار پیدا نکردید و از طریق ارتباط با واردکنندگان هم نتوانستید آن را با قیمت مناسب پیدا کنید، تنها کافی است سفارش طراحی و ساخت بال اسکرو را در پینیون ثبت کنید. متخصصان ما برای طراحی قطعه موردنظر به شما کمک کرده و با استفاده از ابزارهای خاص، آزمایش‌های لازم برای سنجش کیفیت محصول را قبل و بعد از ساخت، انجام می‌دهند. پس از طی شدن این فرایند، مراحل ساخت بال اسکرو سفارشی آغاز شده و قطعه موردنظر بر اساس اطلاعاتی که از شما دریافت شده است، ساخته می‌شود.

سفارش طراح و ساخت بال اسکرو در گروه فنی مهندسی بازرگانی پینیون

به طور معمول، ابعاد بال اسکرو نوع کاربرد موردنظر، قطر قطعه و جنس را مشخص کنید. همچنین در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، کارشناسان ما قبل از شروع فرایند ساخت، آن‌ها را از شما خواهند پرسید. زمان و هزینه طراحی و ساخت بال اسکرو هم بسته به نوع قطعه و مشخصات مدنظر شما تعیین می‌شود که در زمان ثبت سفارش نهایی، به اطلاع شما خواهد رسید. برای خرید بال اسکرو به صورت آماده هم می‌توانید بر روی لینک درج شده کلیک کنید.

سوالات متداول

فرایند طراحی و ساخت بال اسکرو چقدر طول میکشد؟

مدت زمان لازم برای طراحی و ساخت بال اسکرو بستگی به نیازهای شما، حجم سفارش، ابعاد قطعه و مواد اولیه موردنیاز دارد. پس از بررسی کارشناسی، این موارد توسط متخصصان ما بررسی شده و یک زمان تقریبی به شما اطلاع داده می‌شود.

هزینه واردات بال اسکرو به صورت سفارشی چقدر است؟

هزینه واردات بال اسکرو بستگی به برند، کشور سازنده، مبدا واردات و حجم سفارش دارد که در زمان تماس با کارشناسان به اطلاع شما خواهد رسید.

برای هر چه بهتر شدن پینیون در ارائه خدمات و اطلاعات لطفا دیدگاه و امتیاز خود را وارد کنید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

یک دیدگاه بگذارید