دفتر تهران : ۰۲۱۸۸۸۵۳۶۲۰ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۷۲۵۵۰
Info@Pinion.ir
دفتر تهران : ۰۲۱۸۸۸۵۳۶۲۰ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۷۲۵۵۰
Info@Pinion.ir
خرید مطمئن
گواهی اصالت کالا
انتخاب صحیح
قیمت رقابتی کالا
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب
پینیون مرکز فروش انواع اینورتر یا درایو جفران با ضمانت اصالت کالا

اینورتر جفران

اینورتر جفران یکی از نمونه‌های اینورترهای اروپایی موجود در بازار ایران است که بیشتر برای مصارف صنعتی به کار برده می‌شود. برند جفران اصالتا متعلق به ایتالیا است. اما در بسیاری از کشورهای جهان دارای نمایندگی بوده و کارخانه‌های مختلفی در نقاط مختلف جهان این نوع اینورترها را تولید می‌کنند. در حال حاضر بیشتر اینورترهای جفران که در بازار کشور ما وجود دارند، در کشور چین ساخته شده‌اند. اینورتر جفران دارای انواع مختلفی است که با توجه به ویژگی‌های خاص خود در قسمت‌های مختلف صنعت به کر گرفته می‌شوند.

گروه فنی مهندسی بازرگانی پینیون در زمینه فروش انواع اینورتر یا درایو های صنعتی با برند های مطرح فعالیت دارد. برای خرید و یا استعلام قیمت با ما تماس بگیرید و یا به صفحه فروش اینورتر مراجعه فرمایید.

گروه بازرگانی پینیون در زمینه فروش انواع اینورتر با مطرح ترین برندها از جمله اینورتر دلتا با توان های مختلف فعالیت دارد. برای خرید و یا استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.

کمی درباره شرکت جفران و محصولات آن

شرکت جفران یک شرکت ایتالیایی است که از سال 1969 تاکنون فعالیت خود را در زمینه ساخت و تولید انواع سامانه‌های کنترلی فرایندهای صنعتی و تجهیزات مربوط به اتوماسیون کلید زده است. این شرکت در ابتدا کار خود را با تولید پانل‌های الکتریکی آغاز کرده و رفته‌رفته دامنه محصولات خود را به سنسورها و درایوهای کنترل سرعت توسعه داد. تاجایی‌که امروزه به عنوان یکی از شناخته‌شده‌ترین برندها در زمینه تولید انواع اینورترها و درایوها شناخته می‌شوند.

مدل های درایو جفران ایتالیا

مدل‌های مختلف اینورتر جفران

اینورترهای جفران در انواع مختلف سبک کار و سنگین کار با توان نامی در محدوده 0.4 کیلووات تا 1.65 مگاوات تولید می‌شوند. مهم‌ترین مدل‌های اینورتر جفران از قرار زیر است:

  • ADV200
  • ADV200LC
  • BD150
  • VDL100
  • ADV200HC
  • ADV200WA
  • ADV200SP
  • ADP200

کاربردها

اینورترهای جفران بسته به اینکه چه توانی داشته باشند در صنایع مختلف به کار می‌روند. به عنوان مثال اینورترهای سبک کار جفران با قدرت 0.4 تا 11 کیلووات در انواع ماشین آلان صنایع غذایی و انتقال مواد استفاده می‌شوند. همچنین ماشین‌آلات فلزکاری، کارخانه‌های ابزارسازی، چوب‌بری و بسته‌بندی از دیگر محل‌های استفاده اینورتر جفران سبک کار است. چنین اینورتری با این سطح توان می‌تواند در صنایع کاغذسازی و نساجی و اتوماسیون‌های PCB نیز مورداستفاده قرار گیرد. همچنین کنترل درب‌های اتوماتیک با استفاده از اینورتر امکان‌پذیر است.

کاربرد اصلی اینورتر جفران سنگین کار نیز در صنایع پلاستیک و فلز است. در ماشین‌آلات صنایع نساجی که نیاز به توان زیادی دارند و یا برای انجام کارهای سنگین در صنعت جابجایی مواد هم از اینورتر سنگین کار جفران استفاده می‌شود. در کنار این‌ها ماشین‌آلات صنعت بازیافت، کانوایرها و تجهیزات بالابر از قدرت بالای اینورتر جفران بهره می‌گیرند.

ویژگی‌های اینورتر جفران

بیشتر اینورترهای جفران در مد کنترلی گشتاوری و جهت قرار دارند. این نوع اینورترهای دارای رنج‌های توانی مختلفی بوده و هر یک از مدل‌های آن خود به زیر مدل‌هایی تقسیم می‌شوند. این زیر مدل‌ها بر اساس محدوده توانی و ابعاد بدنی در سایزهای مختلفی طبقه‌بندی می‌شوند. علاوه بر این اینورتر جفران خطای سرعتی پایینی داشته و می‌تواند وظیفه خود را با بالاترین دقت ممکن انجام دهد. همچنین ورودی‌های آن در انواع مختلف دیجیتال و آنالوگ موجود هستند. این نوع اینورترهای به طور خودکار می‌توانند پارامترهای موتور را تنظیم کرده و سرعت آن‌ها قابل‌برنامه‌ریزی است.

مزایای اینورتر جفران

اینورتر جفران مجهز به سیستم قطع اتوماتیک موتور در هنگام گرمای زیاد است. در نتیجه درصورتی‌که دمای موتور تا حد زیادی افزایش پیدا کند، برای جلوگیری از سوختن موتور آن را قطع می‌کند. همچنین این اینورتر توابعی را برای ذخیره انرژی اختصاص داده و در فرکانس‌های بحرانی از قابلیت پرش فرکانسی استفاده می‌کند. اینورتر جفران دارای ترمز داخلی است. همچنین می‌تواند اطلاعات موتور را در حین کار نمایش داده و پارامترهای آن را به طور خودکار تنظیم کند. این نوع اینورترها را می‌توان در 16 سرعت مختلف برنامه‌ریزی کرد.

خرید اینورتر جفران و عوامل موثر بر آن

خرید و فروش درایو جفران

یکی از مواردی که در خرید و فروش اینورتر جفران باید به آن دقت کنید، اندازه‌های مختلف آن است. همان‌طور که گفتیم این نوع اینورتر در مدل‌های مختلف بر اساس ابعاد بدنه و محدوده توانی به سایزهای مختلفی تقسیم‌بندی می‌شود. هر یک از این سایزها با توجه به محدوده توانی خود دارای کاربردهای متفاوتی هستند که در هنگام خرید و فروش باید موردتوجه قرار بگیرند. در کنار این‌ها ظرفیت خازن و جریان ورودی در کاربردهای سنگین و سبک از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی خرید و فروش اینورتر جفران است.

چه عواملی بر قیمت اینورتر جفران تاثیرگذار هستند؟

واضح است که محدوده توانی اینورتر جفران به طور مستقیم بر قیمت آن تاثیرگذار است. زیرا هرچه این محدوده توانی گسترده‌تر شود، توانایی اینورتر جفران برای انجام کارهای پیچیده‌تر افزایش پیدا می‌کند. در نتیجه قیمت آن نیز بالاتر می‌رود. در کنار این‌ها ویژگی‌های فنی اینورتر جفران مانند ولتاژ خروجی، فرکانس وتوان نیز بر روی قیمت تاثیرگذار است. همچنین داشتن قسمت‌های کاربردی مانند خازن DC، پردازشگر، ترمز داخلی، منوهای متنوع و حافظه ذخیره‌سازی می‌توانند قیمت اینورتر جفران را تا حد زیادی بالا ببرند.

یک دیدگاه بگذارید