شرکت LS از زیر مجموعه‌های شرکت LG است و در سال 1974 در کره جنوبی تاسیس شده و از سال 2005 با نام LS شناخته می‌شود. صنایع شرکت ال اس از بهترین تولیدکنندگان در سطح جهانی به شمار می‌رود و ازنظر کیفیت محصولات، قیمت به‌صرفه، ضمانت و خدمات پس از فروش، تنوع بالای مدل‌ها و دقت و کارایی بالای محصولات، جایگاه بسیار عالی کسب کرده است. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی‌ها، مزایا، معایب و سایر مدل‌های اینورتر ال اس کلیک کنید.

ویژگی‌های اینورتر IP5 شرکت ال اس

همان طور که گفته شد؛ اینورتر IP5 نوعی اینورتر سه فاز با کنترل چند موتوره (حداکثر 4 موتوره) است. استارت و روشن شدن دستگاه سریع و بسیار مطلوب است. از کلیدهای دیگر آن می‌توان به SLEEP و WAKE-UP اشاره کرد. این اینورتر قادر به ذخیره‌سازی خودکار انرژی است و بهره‌وری بسیار بالایی دارد. مدلاسیون پهنای باند (PWM) این دستگاه، نشتی بسیار کمی دارد. اینورتر IP5 عملکرد پیش گرم‌کننده نیز دارد. عملکردهای حفاظتی در این دستگاه ارتقا یافته و دارای IPD کنترلر پیشرفته است. از دیگر ویژگی‌های اینورتر IP5 می‌توان به الگوریتم ترمز القایی آن اشاره کرد.

کاربردهای اینورتر LS IP5

اینورتر IP5 ازجمله اینورتر و درایوهای ویژه فن و پمپ است. برای مثال در صنعت آب و فاضلاب می‌توان اینورتر IP5 را از مناسب‌ترین‌ها به شمار آورد؛ به‌طوری‌که قادر به کنترل هر نوع پمپی هست و قابلیت کنترل چند نوع اینورتر پمپ به‌صورت همزمان را دارد. البته کاربرد اینورتر IP5 به پمپ‌ها ختم نمی‌شود و در موارد دیگری چون دستگاه‌های صنعتی، کمپرسورها و هواسازها نیز می‌توان از ویژگی‌های منحصربه‌فرد آن بهره برد.

مشخصات فنی اینورترال اس IP5

اینورتر LS IP5 بسته به ولتاژ خود به میزان 5.5 تا 450 کیلو وات کار می‌کند و قابلیت کنترل همزمان چند موتور را دارد. ولتاژ ورودی و خروجی اینورتر IP5 به میزان V/3P 380 است و عملکرد ثابت و پایداری دارد. این اینورتر از نوع سه فاز است و فلای استارت و استاپ مطمئن است. اینورتر IP5 دارای هیتر داخلی برای جلوگیری از خسارت به موتور و اینورتر در برابر رطوبت است. انرژی هدررفته توسط تغییر در بار، به‌وسیله کنترل شارژ کنترل می‌شود.