دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
خرید مطمئن
گواهی اصالت کالا
انتخاب صحیح
قیمت رقابتی کالا
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب
فروش سروو موتور ls Z با قیمت ویژه

سروو موتور ال اس (ls)

سروو موتور ls نوع خاصی از موتورهای الکتریکی محسوب می‌شوند که به‌‌صورت یک عمل‌گر خطی یا دورانی درون سیستم‌ها فعالیت می‌کنند. این موتورها همراه با نوعی سنسور ویژه‌ طراحی می‌شوند که قابلیت درک بازخوردهای موقعیتی را دارند. این مجموعه‌ها در انواع مختلفی طراحی و ساخته می‌شوند و با وجود لختی بسیار پایینی که در این قطعات الکتریکی یافت می‌شود، تغییرات آنی سرعت در مجموعه‌هایی با این موتورها قابل‌تصور است.

برای خرید و یا اطلاع از برند های دیگر سروو موتور ها به صفحه سروو موتور مراجعه فرمایید.

سروو موتور زیمنس

فروش ویژه سروو موتور دلتا

سروو موتور دلتا

آشنایی با کاربردهای سروو موتور ال اس

LS از‌جمله شرکت‌های بزرگی است که فعالیت‌های معتبر و قابل‌قبولی در حوزه طراحی و تولید انواع تجهیزات اتوماسیون صنعتی انجام می‌دهد. سروو موتورهای ساخت این شرکت از کیفیت فوق‌العاده‌ای برخوردار هستند.

یکی از مهم‌ترین کاربردهای این قطعات، استفاده از آن‌ها در قالب ماشین‌آلات و ابزارهای صنعتی پرکابرد نظیر تجهیزات CNC و بازوهای رباتیک است. درواقع هر حوزه‌‌ای که به دقت، سرعت و قدرت بالای موتورها نیاز دارد، برای استفاده این دستگاه‌ها کاملا مناسب است. جالب است بدانید از این موتورهای کارآمد حتی در طراحی و ساخت تجهیزات و دستگاه‌های پزشکی، نساجی، چاپ و حتی تزریق پلاستیک نیز استفاده می‌شود.

انواع سروو موتور ls کدام‌اند؟

معمولا سروو موتور ال اس براساس اینکه چه جریانی از آن عبور می‌کند، از نوع DC یا AC است. در بحث دسته‌بندی این موتورها معمولا از لحاظ سیستم کنترلی نیز تقسیم می‌شوند. سیستم‌های حلق باز، حلقه بسته و تمام حلقه بسته از جمله انواع این موتورها محسوب می‌شوند.

جالب است بدانید این موتورها از نظر فاز نیز به چند مدل تقسیم می‌شوند که سه فاز 400 ولت و سه فاز 200 ولت از جمله آن‌هاست. این موتورها معمولا در توان‌هایی درحدود 30 وات تا 15 کیلووات طراحی و ساخته می‌شوند.

ویژگی‌های سروو موتورهای ال اس

سروو موتور ls معمولا در مدل‌های متنوعی طراحی و تولید می‌شوند که هریک دارای مشخصات و ویژگی‌های منحصربه‌فردی هستند. از جمله مشخصات فنی این موتورهای کارآمد الکتریکی باید به توان‌ و راندمان‌های مختلف این مجموعه‌ها اشاره کرد. از طرفی این موتوها معمولا در سایزها و ابعاد مختلفی طراحی می‌شوند که ناشی از نیازهای صنایع مختلف است.

از دیگر مشخصات سروو موتور ال اس باید طیف وسیع سرعت را در نظر بگیریم. این سرعت از حداقل 1000 دور دقیقه آغاز می‌شود و به ارقامی در حدود 3000 دور در دقیقه می‌رسد. برخی نمونه‌های این موتور ترمزدار هستند که از حرکات ناگهانی شفت در سیستم جلوگیری می‌کند.

وجود ترمزهای دینامیکی، قابلیت بالایی در تحمل لرزش‌ها، عملکرد مناسب در سرعت‌های مختلف، مجهز به انکودر مطلق و بهبود سرعت پاسخ‌های فرکانسی از دیگر ویژگی‌های این موتورها محسوب می‌شود.

قیمت سروو موتور ls به چه عواملی وابسته است؟

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که هنگام خرید سروو موتورها برند ال اس درنظر گرفته می‌شود، کیفیت بالا و طراحی مناسب است. از طرفی برخورداری از سرعت و توان مناسب از دیگر مسائلی است که باید حتما در نظر گرفته شود. از طرفی وجود برخی امکانات و ویژگی‌های خاص در این مجموعه‌ها سبب می‌شود کارآیی سیستم‌های دارای این موتورها افزایش یابد. به‌همین دلیل توجه به وجود این ویژگی‌ها هنگام خرید اهمیت دوچندانی می‌یابد.

برند و کارخانه سازنده و همچنین سرعت موتور و قابلیت آن در ایجاد تغییر سرعت از دیگر مواردی است که باید هنگام خرید سروو موتور ال اس و سایر انواع موتورهای الکتریکی مدنظر قرار بگیرد.

خلاصه ای درباره سروو موتور ls

موتورهای الکتریکی انواع بسیار زیادی دارند و کارخانه‌های فراوانی در حال طراحی و تولید این قطعات هستند. سروو موتورها از جمله قطعات الکتریکی هستند که دارای سرعت و توان متنوعی هستند و می‌تواند حرکات مختلفی را در مجموعه‌های الکتریکی متفاوت ایجاد کند.

این موتورها سرعت‌های متنوعی دارند و معمولا برای جلوگیری از بروز حوادث ناگهانی دراثر تحرک برخی قطعات داخلی از ترمزهای دینامیکی وغیره بهره می‌برند. معمولا از این سروو موتورLS در طراحی و ساخت بسیاری از تجهیزات و ماشین‌آلات صنعتی همچون ماشین‌های فرز، برش و حتی بسته‌بندی استفاده می‌شود.

برای اطلاع از انواع الکترو موتور ها به صفحه الکترو موتور مراجعه فرمایید.