دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
خرید مطمئن
گواهی اصالت کالا
انتخاب صحیح
قیمت رقابتی کالا
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب

روغن والوالین

گروه پینیون در زمینه بازرگانی و تامین انواع انواع روانکار و روغن صنعتی از جمله روغن و گریس والوالین فعالیت دارد. شرکت والوالین روغن های صنعتی خود را به منظور استفاده در اتومبیل ها و دستگاه های صنعتی تولید و عرضه میکند. برای اطلاعات بیشتر درباره انواع برندهای گریس و روغن صنعتی به لینک درج شده مراجعه فرمایید یا با کارشناسان گروه پینیون تماس حاصل فرمایید.

گروه پینیون عاملیت فروش روغن و گریس والوالین

معرفی روغن والوالین

شرکت تولید کننده روغن‌های صنعتی والوالین بخشی از شرکت اشلند می‌باشد که عمده تولیدات آن را روانکارهای موتوری تشکیل می‌دهد. والوالین توسط دکتر جان الیس تاسیس شد که در سال 1866 روانکار را بر پایه نفت تولید و در سال 1873 در شهر بینگامتون ایالت نیویورک عرضه کرد. امروزه شرکت روغن والوالین یکی از بزرگترین تولیدکنندگان روانسازهای موتوری در بیش از 100 کشور جهان است.

محصولات والوالین

والوالین شرکتی‌ست که انواع روغن‌های صنعتی را برای اتومبیل‌ها و دستگاه‌های صنعتی تولید می‌کند و در این راه با تولید ضدیخ، بهبود دهنده کارایی موتور، انواع روانکارهای دستگاه های صنعتی و تمیزکننده‌ها، مایعات روان کننده و … و فروش در بیش از 140 کشور نامی جهانی شده است.

محصولات والوالین

تاریخچه اشلند

کمپانی جهانی فرآورده‌های شیمیایی اشلند، شرکتی آمریکایی‌ست که در بسیاری از کشور‌ها فعالیت دارد. دفتر اصلی اشلند اکنون در کاوینگتون ایالت کنتاکی قرار دارد اما در زمان بنیان گذاری در شهر اشلند ایالت کنتاکی تاسیس شد. شرکت اشلند اکنون در پنج زمینه کلی فعالیت دارد که شامل فرآورده‌های شیمیایی، کامپوزیت‌ها، وسایل صنعتی، دارویی و خود مراقبتی و همچنین محصولات غذایی و کشاورزی و مخمر است. این کمپانی بزرگ صاحب امتیاز شرکت روغن‌های صنعتی والوالین است و نزدیک به 10800 کارمند دارد.

سال تاسیس اشلند به اکتبر 1923 باز می‌گردد که فرد مایلز و پاول بلیزر با انتخاب مکانی در نزدیکی ساحل رودخانه سندی و در دو اوهایو کار خود را شروع کردند. اشلند با بودجه کمکی که از شرکت نفت سوییس گرفته بود شروع به خرید و فروش هزار بشکه نفت در روز کرد و با استخدام 25 نفر کارمند به تجارت خود ادامه داد. در همین زمان بود که شرکت به شهر اشلند منتقل شد و مدیریت آن به ویلیام واپلز سپرده شد. در کمترین مدت ممکن هزینه‌ها به حداقل رسید و فروش اشلند به 500000 بشکه در سال افزایش یافت.

این شرکت در سال‌های بعد هم از نظر وسعت داخلی و هم با خرید شرکت‌های بزرگ نفتی مانند یونیون، تری استیت و کامبرلند به شدت گسترده شد. با گذشت تنها 10 سال شرکت اشلند صاحب امتیاز شرکت روانسازهای والوالین با مدیریت صحیح صاحب 1000 چاه نفت، 800 مایل خط لوله انتقال نفت و گاز و تعداد زیادی کشتی‌های نفت کش و… بود.

فعالیت در زمینه پتروشیمی و مواد شیمیایی

اولین حضور این شرکت در صنایع پتروشیمی و تولید مواد شیمیایی در سال 1967 بود که اشلند شرکت مواد شیمیایی ای دی ام را خریداری کرد، این ورود همزمان با خرید معادن ذغال سنگ آرک مینرال همراه شد. در طی این سالها بعد از جنگ جهانی دوم شرکت اشلند همراه با گسترش فعالیت های خود شرکت‌های زیادی اعم از شرکت‌های فعال در زمینه انتقال نفت و گاز، اکتشاف و استخراج، پالایش و تولید مواد شیمیایی، شرکت‌های پلاستیک سازی، تکنولوژی‌های جدید آبی و … را خریداری کرد. از این میان با مستقل کردن شرکت روغن‌ها و روانساز‌های صنعتی خود تحت نام والوالین قدم نهایی را در جهانی کردن این تجارت پرسود برداشت.

برای هر چه بهتر شدن پینیون در ارائه خدمات و اطلاعات لطفا دیدگاه و امتیاز خود را وارد کنید.

5/5 - (4 امتیاز)

یک دیدگاه بگذارید