دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۷۲۵۵۰
Info@Pinion.ir
دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۷۲۵۵۰
Info@Pinion.ir
خرید مطمئن
گواهی اصالت کالا
انتخاب صحیح
قیمت رقابتی کالا
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب

عاملیت فروش روغن بهران

شرکت بهران یکی از قدیمی‌ترین و مشهورترین تولیدکنندگان فرآورده‌های نفتی در ایران است و سابقه‌ای درخشان در این صنعت دارد. روغن بهران نیز یکی از مرغوبترین روغن‌ها در میان روانکارهای صنعتی محسوب می‌شود، همچنین از این روغن در ماشین‌های بنزین سوز نیز استفاده می‌شود. گروه بازرگانی پینیون در زمینه فروش انواع روانکارهای صنعتی از جمله عاملیت فروش روغن بهران در کشور فعالیت دارد، برای خرید و مشاوره در خصوص انواع روانکارهای صنعتی با متخصصان پینیون تماس بگیرید.

پینیون نماینده فروش انواع روغت بهران در ایران

معرفی شرکت بهران و محصولات آن

معرفی شرکت روغن بهران

شرکت روغن بهران در سال 1395 موفق به کسب نشان واحد نمونه صنعتی استان تهران شده است. مهر تأییدی بر کیفیت بالای محصولات خود قرار داده است. استراتژی فروش این شرکت به‌صورت حواله روغن بهران با بهترین قیمت را می‌توان مزیت رقابتی دانست. شرکت بهران بعد از استخراج نفت و گاز تاکنون به تولید و تأمین انواع محصولات روان کار موردنیاز کشور از جمله روغن بهران باکیفیت رقابتی پرداخته است.

محصولات شرکت نفت بهران برای عاملین فروش

تولیدات شرکت روغن بهران انواع روانکار و فرآورده‌های نفتی و غیرنفتی مانند روغن‌موتور، روغن هیدرولیک، گریس، روغن دنده‌های صنعتی، روغن ترانس و… را شامل می‌شوند. این محصولات با قیمتی بسیار مناسب برای خریدار و مصرف‌کنندگان به بازار ایران عرضه می‌شوند. حجم عظیمی از نیازهای کشور را تأمین می‌کنند. محصولات شرکت بهران باکیفیتی بی‌نظیر و استراتژی فروش بسیار موفق توانسته‌اند علاوه بر بازار ایران، در بازارهای خارجی نیز طرفداران خود را پیدا کنند. در حال حاضر موتورهای بنزینی و روغن‌موتور دیزل باکیفیتی متناسب با استانداردهای جهانی و اروپایی تولید می‌شوند. جایگاه خود را در میان کالاهای صادراتی کشور تثبیت کرده‌اند. کیفیت روغن‌های بهران قابل‌رقابت با بهترین‌های دنیا است و از سرتاسر جهان خریداری می‌شوند.

حواله روغن بهران با بهترین قیمت

شرکت روغن بهران تولیدات خود را با قیمت‌های مناسب در اختیار عاملیت فروش روغن بهران یا نمایندگی‌های مجاز این شرکت قرار داده است. حواله روغن بهران با بهترین قیمت در تمام شهرهای ایران (اصفهان ،تهران و….)عرضه می‌شود. حواله قیمت روغن بهران به جهت رفع نیاز مشتریان این شرکت با قیمتی مناسب و ارزان‌تر از سایر محصولات بازار است. به‌این‌ترتیب، قیمت حواله روغن بهران را می‌توان به‌عنوان یکی از مزیت‌های رقابتی این شرکت به شمار آورد که موجب فروش تمامی تولیدات این شرکت توسط عامل فروش بهران شده است. به‌این‌ترتیب، عامل فروش بهران موظف به عمل به قوانین این شرکت و عرضه محصولات به‌صورت حواله دار هستند. روغن‌های بهران را می‌توانید بدون واسطه از عامل فروش بهران خریداری کنید.

برای هر چه بهتر شدن پینیون در ارائه خدمات و اطلاعات لطفا دیدگاه و امتیاز خود را وارد کنید.

3.7/5 - (4 امتیاز)

یک دیدگاه بگذارید