دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
خرید مطمئن
گواهی اصالت کالا
انتخاب صحیح
قیمت رقابتی کالا
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب

گریس OKS یا او کا اس

روانکاری بلبرینگ‌ به‌عنوان قطعاتی که در معرض ساییدگی بسیار هستند، از اهمیت بالایی برخوردار است. گریس‌ها ازجمله موادی هستند که می‌توانند با روغن‌کاری بلندمدت بلبرینگ‌ها و کاهش اصطکاک، از قطعات در برابر سایش و خوردگی محافظت کنند. یکی از انواع گریس‌های باکیفیت، گریس‌های تولیدی شرکت OKS است. گروه بازرگانی پینیون در زمینه واردات قطعات و روانکارهای صنعتی در ایران فعالیت دارد، برای خرید و مشاوره درمورد کاربردها و خرید گریس OKS، محصولات مختلف آن و دیگر موارد مرتبط با این نوع گریس، اگر تمایل دارید که اطلاعات مختصری در اختیار شما گذاشته شود، با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

پینیون نماینده رسمی فروش انواع گریس oks در ایران

معرفی شرکت گریس OKS

شرکت آلمانی گریس OKS که در سال 1978 میلادی تاسیس شد که البته نام او کا اس (OKS) از سال 1981 به این شرکت تعلق پیدا کرد. این شرکت در زمینه تولید انواع روانکارهای صنعتی مثل روغن، گریس، تمیزکننده‌ها و برخی مواد دیگر فعالیت می‌کند. در حوزه فعالیتی خود، بسیار موفق عمل کرده است. کیفیت بالای گریس‌های OKS باعث شده است که این نوع گریس به‌عنوان یکی از بهترین گریس‌های تولیدی در سطح جهان شناخته شود. در بسیاری کشورها مورداستفاده قرار گیرد.

گریس OKS در چه مواردی مورد استفاده قرار می‎‌گیرند؟

شرکت گریس OKS انواع مختلفی از گریس‌ها را تولید می‌کند. هر یک از این نوع گریس‌ها می‌توانند در شرایط کاری خاصی، بالاترین کارایی و اثربخشی را از خود ارائه دهند. برای مثال برخی از انواع گریس‌های او کا اس مخصوص کار در دمای بسیار بالا هستند. یا اینکه برای به‌کارگیری در برخی قطعات خاص قابل‌ استفاده‎‌اند. برخی از این گریس‌ها به‌طور خاص برای استفاده در قطعاتی مانند بلبرینگ تولید شده‌اند. این گریس‌ها همچنین می‌توانند برای یاتاقان‌ها، غلتک‌ها و قطعات کشویی نیز مورداستفاده قرار گیرند. بعضی از گریس‌های OKS، این قابلیت را دارند که در سرعت‌های بالا، دمای بالا یا پایین و در برخی شرایط خاص دیگر نیز به کار گرفته شوند، به‌طوری‌که بالاترین بازدهی را نیز از خود ارائه دهند و از قطعات در برابر خوردگی و سایش به‌طور کامل محافظت نمایند.

لیست محصولات گریس او کا اس

خرید گریس oks مدل 402

گریس بلبرینگ OKS 402

عملکرد بسیار مطلوب، مناسب برای بلبرینگ‌ها، قطعات کشویی و غلتک‌ها

خرید گریس oks مدل 464

گریس OKS 464

گریس مخصوص روان‌کاری‌های بلندمدت، مناسب برای انواع بلبرینگ‌ها

خرید گریس oks مدل 4220

گریس او کا اس 4220

گریس مخصوص روان‌کاری در دمای بالا، مناسب برخی از انواع بلبرینگ‌ها، غلتک‌ها و قطعات تحت تاثیر مواد شیمیایی و یا سوخت‌ها

خرید گریس oks مدل 1149

گریس OKS 1149

گریس مناسب انواع بلبرینگ در دمای پایین، موتورهای الکتریکی و روان‌کاری اولیه یاتاقان‌ها، مناسب برای دماهای مختلف، از -50 تا +180 درجه سانتی‌گراد، برای روغن‌کاری‌های طولانی‌مدت

خرید گریس oks مدل 427

گریس 427 او کا اس

مناسب روان‎کاری چرخ‌دنده‌های تحت‌فشار، یاتاقان‌ها و بلبرینگ‌های ساده، همچنین قابل‌استفاده در برخی سیستم‌های خنک‎ کننده، ماشین‌آلات ساده و تجهیزات مورداستفاده در کوره‌ها

قیمت خرید گریس OKS

با توجه به اینکه روانکار OKS در انواع متعدد و مختلفی تولید می‌شوند. بازه قیمتی آن‌ها نیز بسیار گسترده است. به‌علاوه، برخی از این نوع گریس‌ها با استفاده از تکنولوژی‌های روز و برای برخی شرایط خاص مانند دمای بسیار بالا تولید شده‌اند که همین موضوع می‌تواند قیمت گریس را تا حدی بالا می‌برد. در خرید و فروش گریس‌های او کا اس توجه داشته باشید که حتما کالای اصل را مورد معامله قرار دهید و از فروشگاه‌های مجاز و معتبر اقدام به خریداری نمایید.

برای هر چه بهتر شدن پینیون در ارائه خدمات و اطلاعات لطفا دیدگاه و امتیاز خود را وارد کنید.

4/5 - (4 امتیاز)

یک دیدگاه بگذارید