دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
خرید مطمئن
گواهی اصالت کالا
انتخاب صحیح
قیمت رقابتی کالا
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب

بلبرینگ خودرو سنگین

بلبرینگ‌ها گونه‌ای از چرخنده‌های مکانیکی هستند که گوی‌های غلطانی را درون خود دارند و با حرکات محوری باعث تحمل بارهای جزئی یا بسیار سنگین می‌شوند. این قطعات در صنایع بسیار زیادی به کار گرفته می‌شوند و طیف وسیعی از کاربردها را شامل می‌شوند. به‌عنوان مثال بلبرینگ خودرو سنگین از جمله پرکاربردترین قطعاتی است که در صنایع مرتبط به کار گرفته می‌‌شود. در ادامه نظر شما را به اطلاعاتی در خصوص بلبرینگ ماشین سنگین و معیارهای مهم هنگام خرید آن جلب می‌کنیم. پینیون در زمینه واردات و فروش انواع بلبرینگ خودرو سنگین فعالیت دارد. برای خرید و یا استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.

بلبرینگ ماشین سنگین

بلبرینگ ماشین سنگین چگونه کار می‌کند؟

این قطعات از چند لایه محورهای مدور تشکیل شده‌اند که با انتقال بار واردشده خارجی به غلتک‌های درونی، میزان اصطکاک ایجادشده در سیستم‌های مکانیکی را به شدت کاهش می‌دهند. ابتدا بار به سطح خارجی وارد بلبرینگ خودرو سنگین وارد می‌شود. سپس این فشار به گوی‌های داخلی وارد می‌شود. از آنجایی‌که میزان سطح تماس بین لایه‌های داخلی بلبرینگ‌ها به‌علت دایره‌ای بودن بسیار کم است، توپک‌ها به‌راحتی حرکت می‌کنند. عملکرد موثر این قطعات درنهایت باعث می‌شود که سرعت سیستم‌های بزرگی نظیر خودروهای سنگین کاهش چشمگیری نداشته باشد.

از طرفی فشار وارده به‌خوبی توزیع و خنثی شود. از آن‌جایی‌که انواع بسیار متنوعی از بلبرینگ‌ها و رولبرینگ‌ها وجود دارد، معمولا هر یک بلبرینگ ماشین سنگین را با توجه به ویژگی‌های مختلف برای انواع مختلفی از خودروها یا در صنایع مختلف به کار می‌برند.

معیار های مهم در انتخاب بلبرینگ خودرو سنگین

معیارهای مهم برای خرید بلبرینگ خودرو سنگین چیست؟

خرید و فروش انواع بلبرینگ خودرو سنگین با درنظر گرفتن برخی نکات انجام می‌شود. چراکه این نکات تأثیر بسیار زیادی در عملکرد نهایی دستگاه دارند. ازجمله این موارد باید به درجه حرارت، نوع روغن‌کاری و میزان اصطکاک ایجاد‌شده اشاره کرد. بسته به اینکه بلبرینگ‌های ماشین‌های سنگین برای انواع کامیون، اتوبوس، مینی‌بوس، خاور و سایر خودروهای سنگین استفاده می‌شود، باید به نکات ویژه‌ای توجه شود. به‌عنوان مثال انواع خاصی از بلبرینگ‌ها که با عنوان شیار عمیق شناخته می‌شوند، به علت تحمل بالای فشار شعاعی و محوری قادر به تحمل اصطکاک بسیاری هستند. همچنین سفارش‌دهندگان این قبیل تجهیزات معمولا به پارامترهای مهمی نظیر میزان و جهت باری که قطعه تحمل می‌کند. دقت، سرعت، میزان سختی و میزان صدا هنگام عملکرد قطعه توجه ویژه‌ای دارند.

خرید آسان بلبرینگ خودرو سنگین

خرید و فروش بلبرینگ ماشین سنگین میان صنعتگران و سازندگان آن‌ها انجام می‌شود. از بلبرینگ خودرو سنگین در طراحی و ساخت بسیاری از ماشین‌های سنگین استفاده می‌شود. تنوع قابل‌توجهی حتی برای بلبرینگ‌های مخصوص ماشین‌های سنگین وجود دارد. معمولا بر اساس نوع کارآیی انواع خاصی از این قطعات نیز تولید می‌شوند. از طرفی دریافت مشاوره‌های تخصصی برای خرید بهترین انواع بلبرینگ الزامی است که از سوی فروشگاه‌های معتبر بلبرینگ انجام می‌شود. این مشاوره‌ها کاملا فنی و مهندسی است و از طرف افراد مجرب صورت می‌گیرد.

بدون در نظر گرفتن اینکه چه پروژه کوچک یا بزرگی را در سر دارید، مشاوران حرفه‌ای شما در خرید نمونه مناسب راهنمایی خواهند کرد. قیمت بلبرینگ ماشین سنگین با توجه به نوع خاصی که برای صنعت خود مدنظر قرار دارید، از طیف وسیعی برخوردار است. قیمت بلبرینگ ماشین سنگین با توجه به نوع خاصی که برای صنعت خود مدنظر قرار دارید، از طیف وسیعی برخوردار است. برای خرید و یا استعلام قیمت انواع بلبرینگ صنعتی با ما تماس بگیرید و یا به صفحه بلبرینگ مراجعه فرمایید.

نقش بلبرینگ در خودرو‌های سنگین

بلبرینگ‌ها ازجمله قطعاتی هستند که با عملکرد حرفه‌‌ای خود، بار وارده به بخش‌های مکانیکی سیستم‌ها را کاهش می‌دهند. تأثیر بسزایی در افزایش سرعت و دقت دستگاه‌های مختلف ازجمله خودروهای سنگین دارند. در واقع اگر بلبرینگ ماشین سنگین تا این اندازه کارآمد نبود، وجود چنین وزن حجیم و سنگینی مانع از ادامه حرکت ماشین می‌شد. خرید و فروش این قبیل بلبرینگ‌ها معمولا از طریق کارشناسان فروش صنایع مختلف انجام می‌شود که با توجه به مشاوره‌های تخصصی کارشناسان مجرب، به راحتی و سهولت انجام می‌شود. این مشاوران بسیاری از اطلاعات مورد نیاز برای خرید همچون میزان و جهت بار وارد شده به بلبرینگ‌ها، ظرفیت، توان اصطکاکی، عمر گریس و بسیاری از داده‌های مهم برای طراحان خودروهای سنگین را در اختیار خریداران قرار می‌دهند.

برای هر چه بهتر شدن پینیون در ارائه خدمات و اطلاعات لطفا دیدگاه و امتیاز خود را وارد کنید.

4/5 - (1 امتیاز)

یک دیدگاه بگذارید