دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
خرید مطمئن
گواهی اصالت کالا
انتخاب صحیح
قیمت رقابتی کالا
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب

رولبرینگ سوزنی

رولبرینگ سوزنی انتخابی اقتصادی برای کاربردهایی است که نیازمند حداقل فضای ممکن برای تحمل نیروی وارد شده در سرعت‌های دلخواه می باشند. رولربیرینگ‌های سوزنی می‌توانند انتخاب ایده آل باشند، زیرا میتوان آنها را در نرخ سرعت و نیرویی متفاوتی بکارگرفت و این در حالی است که هنوز کوچکترین سطح مقطع در همه انواع رولر‌بیرینگ‌ها را دارا هستند. برای شناخت و یا خرید بلبرینگ با ما تماس بگیرید و یا فرم سفارش محصول را پرکرده و یا با ما تماس بگیرید.

فروش انواع رولبرینگ‌های سوزنی

معرفی رولبرینگ سوزنی و مقایسه آن

هر دو بیرینگ‌های اینچی و متریک در طراحی‌های معروف مهندسین در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد. در مدل‌هایی چون رولبرینگ‌ سوزنی با قفسه شعاعی (Radial caged needle rollers)، رولربیرینگ‌های سوزنی با قفسه بیرونی (Drawn cup needle rollers)، رینگ‌های ماشین کاری شده (Machined ring)، ترک رولر‌ها (Track rollers)، بیرینگ‌های کف گرد (Thrust bearings)، بیرینگ‌های ترکیبی (Combined bearings)، رولرهای کلاچ (Drawn cup roller clutches)، ساخته می‎‌شوند. غالب این بیرینگ‌ها می‌توانند مستقیما بر روی شفت‌ها با کیفتی مناسب مورد استفاده قرار گیرند.

انواع رولربیرینگ ها سوزنی

رولبرینگ سوزنی بدون رینگ مونتاژ قفسه

رولبرینگ سوزنی قفسه‌ای فولادی دارد که رولرهای سوزنی آنها را بصورت داخلی و خارجی درون خود نگهداری می‌کند. این طراحی‌ها حداکثر استحکام قفسه، مقاوم با نرخ نیروهای خیلی زیاد وارد بر رولر بیرینگ‌ها را مهیا می‌کند. دقت هدایت رولرهای سوزنی درون قفسه این بیرینگ‌ها، اجازه استفاده از آنها را در سرعت‌های بالا را می‌دهد. این مدل بیرینگ‌ها در دو حالت تک ردیفه و دو ردیفه ساخته می‌شوند.

رولربیرینگ های قفسه ای

بیرینگ‌های دروان کاپ (رینگ بیرونی به صورت جام کشیده شده)

رولبرینگ سوزنی صنعتی رینگ خارجی بصورت جامی با لبه‌های به داخل کشیده شده می‌باشد که بدون هیچ عملیات ماشین کاری اضافی راهگاه خارجی رولرها را تامین می‌کند. این بیرینگ‌ها بصورت انتهای باز یا انتهای بسته موجود می‌باشند و هم چنین با یک یا دو آب بند داخلی نیز بکار گرفته می‌شوند.

رولربیرینگ سوزنی

رولبرینگ سوزنی برای کارهای سنگین

این بیرینگ‌ها در رنج گستره ای از سایزهای متریک و اینچی به اضافه مولفه ای طراحی شامل: آب بندهای داخلی، فلنج‌های مجاور، رینگ‌های داخلی، سوراخ روغن و … . ترک رولرهای ساخت شرکت کویو-تورینگتون به همراه رینگ خارجی با سطح مقطع شعاعی بزرگ، برای تحمل بارهای سنگین نورد و شوکی، بر روی تجهیزات نوعی تراکتور و یا کنترلر بادامک، طراحی شده اند. قطر خارجی این رینگ‌های خارجی به شکل پروفیل شده و یا استوانه ای می‌باشند. ترک رولرهای پروفیل شده برای کم کردن بارهای ناهموار بیرینگ روی بیرینگ‌ها ناشی از انحراف (Deflection)، خمش (bending) و یا ناهم محوری در نصب (Misalignment in mounting)، طراحی شده اند. برای آشنایی با بیرینگ‌ کم فالور با لینک درج شده مراجعه فرمایید.

ترک رولر ها

بیرینگ‌های کف گرد و واشرها

این بیرینگ‌ها در انواع مختلف متریک و اینچی موجود می‌باشد. همه انواع آنها سطح مقطع بسیار کوچکی دارند. اگر سطوح پشتیبان تجهیزات نتوانند به عنوان راهگاه مورد استفاده قرار گیرند، واشرهای سخت شده برای این منظور مورد استفاده قرار میگرند. بیرینگ‎‌های کف گرد با رولرهای سوزنی یا رولبرینگ استوانه ای سنگین تر برای تحمل و انتقال بال‌های بسیار زیاد مورد طراحی شده اند.

رولر بیرینگ کف گرد سوزنی

بیرینگ‌های ترکیبی (شعاعی و کف گرد)

بیرینگ‌های ترکیبی شامل یک بیرینگ شعاعی (رولبیرینگ سوزنی) و یک بیرینگ کف گرد (بال یا رولربیرینگ) می‌باشند. تعدادی از این بیرینگ‌های ترکیبی ساختمانی مشابه بیرینگ‌های دراون کاپ دارند اما دارای اجزای بلبرینگ کف گرد اضافه شده به آن می‌باشند. مانند سایر رولر بیرینگ‌های سوزنی، این بیرینگ‌های ترکیبی می‌توانند با رینگ داخلی انتخابی و یا واشرهای کف گرد به عنوان راهگاه مخالف آن، تطابق پیدا کنند.

رولربیرینگ های ترکیبی

نکته: رولربیرینگ ترجمه انگلیسی Roller Bearing است که در فارسی به رولبرینگ معروف می‌باشد.

برای هر چه بهتر شدن پینیون در ارائه خدمات و اطلاعات لطفا دیدگاه و امتیاز خود را وارد کنید.

4/5 - (1 امتیاز)

یک دیدگاه بگذارید