دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
خرید مطمئن
گواهی اصالت کالا
انتخاب صحیح
قیمت رقابتی کالا
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب

اسپیندل موتور NG

چین ازجمله کشورهای تولیدکننده در زمینه انواع موتورهای حرفه‌ای است که موتورهای اسپیندل نیز یکی از انواع موتورهای تولیدی این کشور محسوب می‌شوند. این موتورها با قدرت بالایی که ایجاد می‌کنند، توان بالایی را برای دستگاه‌های مختلف مهیا خواهند کرد. اسپیندل موتور NG یکی از پرطرفدارترین انواع این موتورهاست که برای طراحی و ساخت بسیاری از ماشین‌های صنعتی کوچک و بزرگ به‌کار گرفته می‌شوند. این سیستم‌ها با انواع مواد ازجمله فلز، چوب، پلاستیک، مایعات و غیره سروکار دارند.

در صورت نیاز به خرید و یا استعلام قیمت، مشاوره تخصصی از همکاران ما با ما تماس بگیریدو یا فرم سفارش اسپیندل موتور را پر کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اسپیندل موتورها به صفحه فروش اسپیندل موتور مراجعه فرمایید.

کیفیت اسپیندل موتور NG

از آنجایی‌که این قطعات یکی از مهم‌ترین اجزای هر سیستم یا مجموعه‌ای خواهند بود و وظیفه به‌ حرکت درآوردن سایر قطعات چرخشی را بر عهده دارند، باید کیفیت مناسبی داشته باشند. شرکت‌های چینی سازنده توان و انرژی بالایی را برای دستیابی به کیفیت بالای این قطعات صرف می‌کنند و بیشتر قطعات تولیدی این شرکت‌ها از کیفیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است؛ به‌گونه‌ای که می‌توانید روی کیفیت این قطعات حساب ویژه‌ای باز کنید.

سرعت و قدرت اسپیندل موتور NG

بدیهی است این توان اسپیندل موتور NG است که تعیین می‌کند دستگاه مربوطه تا چه اندازه قدرت داشته باشد. طراحان هر اندازه در عرضه موتورهایی با توان بالاتر موفق باشند، امکان دستیابی به سرعت‌های بیشتر میسر می‌شود؛ بنابراین انتظار ماشین‌کاری با سرعت و قدرت بیشتر به‌وسیله این سیستم‌ها امکان‌پذیر است.

جالب است بدانید بسیاری از سفارش‌دهندگان دستگاه‌های صنعتی در زمینه‌های مختلف توجه ویژه‌ای به مقوله توان و البته سرعت این موتورها دارند. البته خرید اسپیندل موتور NG با توان و سرعت بالا درصورتی‌که موردنیاز نباشد، کاملا غیرمعقول و نامناسب است. قابلیت کنترل سرعت این موتورها از طریق تکنولوژی اینورتر به‌راحتی در اختیار قرار گرفته است.

چرا به سیستم خنک‌کننده نیاز دارند؟

هر سیستم و قطعه‌ای که سرعت و قدرت بسیاری را برای انجام کارها صرف می‌کند و تحرک بسیاری دارد، در طول زمان داغ می‌شود. در صورت عدم حضور یک سیستم خنک‌کننده مناسب و حرفه‌ای ممکن است این قطعات بسوزند یا دچار اختلالاتی شوند. از طرفی افزایش میزان استهلاک نیز در چنین شرایطی وجود دارد. به‌همین دلیل معمولا این موتورها به دو روش آب خنک یا هواخنک هستند؛ همان‌طور که از نام این موتورها مشخص است، از طریق سیستم‌های آبی یا هوایی خنک می‌شوند.

عوامل موثر بر قیمت اسپیندل موتور NG

قیمت اسپیندل موتورNG به چه عواملی وابسته است؟

از آنجایی‌که کیفیت شرط مهمی در تولید قطعات صنعتی محسوب می‌شود، برندهای سازنده این محصولات نیز اهمیت دوچندانی می‌یابند. این اهمیت به‌اندازه‌ای است که حتی در تعیین قیمت نهایی این موتورها نیز نقش دارند. بدیهی است برندهای معتبر و بزرگی که کیفیت بهتری ارائه می‌دهند، این امکان را دارند که قیمت اسپیندل موتور NG مناسبی را پیشنهاد دهند.

دو مسئله توان و سرعت نیز در قیمت‌گذاری انواع اسپیندل‌ها موثر هستند. به‌گونه‌ای که خرید اسپیندل موتورهایی با قدرت بیشتر و سرعت‌های بالا گران‌بهاتر از سایر محصولات است. از طرفی نوع سیستم‌های خنک‌کننده‌ای که در این قبیل قطعات به‌کار گرفته می‌شود نیز در تعیین قیمت نهایی بسیار موثر است.

نکات مهم برای خرید موتور اسپیندل NG

در نگاه نخست شما باید نیازهای خود را از خرید این قبیل محصولات بدانید و براساس این نیازها خرید کنید. درصورتی‌که موتور موردنظر شما نیاز به سرعت و توان فوق‌العاده‌ای ندارد؛ چرا باید هزینه گزافی را صرف خرید اسپیندل موتور NG پرسرعت کنید؟!

از طرفی تلاش کنید برندهای بزرگ و نامی را در تولید این موتورها بشناسید و از آن‌ها خریداری کنید. باتوجه به نیازهای خود نوع ویژه‌ای از انواع خنک‌کننده‌های این موتورها را انتخاب کنید.

نگاه اجمالی

اسپیندل موتور NG یکی از انواع موتورهای قدرتمندی است که توسط شرکت‌های چینی و با کیفیت بالایی طراحی و تولید می‌شود. این موتورها دارای تنوع مناسبی در توان، قدرت و سرعت هستند. از آنجایی‌که این سیستم‌ها همواره در حال فعالیت هستند، باید از سیستم‌های خنک‌کننده حرفه‌ای و مناسبی برخوردار باشند. این سیستم‌ها در دو نوع هواخنک یا آب خنک هستند. برای خرید اسپیندل موتور حتما به مولفه‌های مهم و حیاتی در این قطعات همچون سرعت و قدرت توجه ویژه‌ای داشته باشید.

در صورت نیاز به دسترسی و اطلاع از انواع الکترو موتور ها به صفحه الکترو موتور مراجعه فرمایید.

یک دیدگاه بگذارید