عبارت جستجو را وارد کنید

post

انجام پروژه کتیا

انجام پروژه کتیا

انجام پروژه کتیا ( Catia )

نرم افزار کتیا (Catia) محصول شرکت Dassault Systems نرم افزاری کامل و همه جانبه در زمینه طراحی قطعات صنعتی در صنایع مختلف از جمله صنایع هوایی، خودرو، هوا فضا، عمران، صنایع دریایی، صنایع خانگی و … می باشد.انجام پروژه کتیا

این نرم افزار در زمینه های CAM, CAE , CAD (طراحی، تحلیل و ساخت)، دارای ابزارها و محیط های بسیار مفید و قدرتمندی می باشد ، که در سرتاسر دنیا مورد استفاده مهندسین و طراحان صنعتی قرار می گیرد.

از مزایای نرم افزار Catia می توان به جامعیت آن در داشتن انواع محیط های طراحی، محیط کاربر پسند، امکان جابجایی و تعامل بین محیط های مختلف کاری و راحتی کار با مدل های اسمبلی بسیار بزرگ و پیچیده اشاره کرد.

مدلسازی

مدلسازی سه بعدی انواع قطعات مکانیکی، مونتاژ قطعات و ایجاد نقشه های دو بعدی از قطعات مختلف، سطح سازی های بسیار پیشرفته در محیط Generative Shape Design، ورق کاری در محیط Sheet Metal، طراحی انواع قالب، سنبه و ماتریس، طراحی مدل های کامپوزیتی، طراحی پروسه های مختلف ماشین کاری، آنالیز و تحلیل تنش و … از توانمندی های این نرم افزار می باشد.

گروه آکادمیک پینیون با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب و متخصص در نرم افزار کتیا توانایی انجام پروژه های مدلسازی و نقشه کشی به وسیله این نرم افزار را دارد.

انواع پروژه های مدل سازی سه بعدی، مونتاژ، شبیه سازی متحرک، شبیه سازی مکانیزم ها، سطح سازی، ورق کاری و نقشه کشی و … در نرم افزار کتیا توسط کارشناس پینیون انجام می پذیرد.


برای سفارش انجام پروژه با نرم افزار کتیا ، از طریق فرم سفارش پروژه، به تعریف کامل پروژه و شرایط مدل اقدام نمایید.


فرم سفارش پروژه


 

بدون دیدگاه

اضافه کردن نظر شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

67 + = 70