۰۳۱-۳۲۳۵۷۱۴۸ ۸:۰۰-۱۷:۰۰ اصفهان - بزرگراه شهید خرازی - نبش کوچه ۷۷ - ساختمان آرتاک - واحد ۲
۰۳۱-۳۲۳۵۷۱۴۸ ۸:۰۰-۱۷:۰۰ اصفهان - بزرگراه شهید خرازی - نبش کوچه ۷۷ - ساختمان آرتاک - واحد ۲
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب
انتخاب صحیح
بالاترین کیفیت
خرید مطمئن
رضایت مشتری
سفارش قطعه صنعتی

تماس با ما

پینیون-تماس با ما

تلفن

(۵ خط) ۳۲۳۵۷۱۴۸-۰۳۱

۰۹۹۰۱۸۵۰۳۶۵

۰۹۱۳۱۷۰۲۹۸۱

مشاوره تلگرامی

989336992059+

پست الکترونیک

info@pinion.ir

درباره پینیون

گروه فنی مهندسی و بازرگانی پینیون در سال ۱۳۹۳ به منظور ارائه تخصصی خدمات مهندسی، مشاوره و فروش قطعات صنعتی (مکانیکی و الکترونیکی) تأسیس گردید. پینیون توانسته است با همراهی دانش آموختگان علوم مکانیک و الکترونیک از برترین دانشگاه های کشور راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرفت فناوری در کشور بپیماید.

همواره اهداف گروه فنی مهندسی و بازرگانی پینیون بر پایه شناخت نیازمندی مشتری، ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترین فناوری های روز دنیا به سراسر کشور می‌باشد. هم اکنون این مجموعه در قالب سه واحد ساخت، فروش قطعات و تجهیزات صنعتی و مشاوره مهندسی فعالیت می‌کند.

دیدگاه بلند مدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش هایی است که به شهادت آنچه تا کنون انجام گرفته است برای خریداران رضایت را به همراه داشته است.

ایمان داریم که عمل خالصانه و احساس مسئولیت نتیجه ای جز موفقیت برای مجموعه ندارد؛ پس امید است تا از تجربه و تخصصمان برای نتیجه ای که شایسته تلاشمان باشد بهره ببریم.

نشانی

اصفهان، بزرگراه خراری، حدفاصل چهارراه جهاد و سه راه کهندژ، نبش کوچه ۷۷، ساختمان آرتاک، طبقه دوم، گروه بازرگانی و فنی مهندسی پینیون

حمایت