دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
خرید مطمئن
گواهی اصالت کالا
انتخاب صحیح
قیمت رقابتی کالا
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب

گریس مولیکوت

شرکت داو سیلیکون با نام تجاری مولیکوت (molykote) تولید کننده انواع گریس و روغن صنعتی می باشد. گریس برند مولیکوت به منظور بهینه‌سازی روانکاری و کاهش مصرف انرژی طراحی شده است و در برابر شرایط محیطی سخت مانند فشار شدید، درجه حرارات‌های پایین و بالا بسیار مقاوم می‌باشد. گروه فنی مهندسی و بازرگانی پینیون عرضه کننده انواع روانکارهای صنعتی از جمله روغن و گریس مولیکوت می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تخصصی با ما تماس حاصل فرمایید.

پینیون عاملیت فروش روغن و گریس مولیکوت

درباره‌ی روغن مولیکوت

برای بیش از ۶۵ سال، مهندسان طراح و مهندسان بخش تعمیر و نگهداری در سراسر جهان، به منظور رفع کردن یا پیشگیری از مشکلات روانکاری و صرفه جویی در مصرف انرژی از طریق کاهش اصطکاک و سایش (خوردگی)، از محلول‌های روانکاری شرکت داو سیلیکون (dow silicones) که با نام تجاری مولیکوت (molykote) در بازار موجود است استفاده می‌کرده اند.

روغن مولیکوت

روانکاری هوشمند

روانکار‌های برند مولیکوت، روانکارهای هوشمندی هستند که پس از اکتشافات گسترده در طول قرن‌های گذشته، به وجود آمده‌اند تا مشکلات فراوان روانکاری در جهان را حل کنند. روغن‌ های برند مولیکوت، در سرتاسر جهان شناخته شده و قابل اعتماد هستند. این روغن‌ها برای بهینه‌سازی روانکاری و کاهش مصرف انرژی طراحی شده اند و توسط کارشناسان شناخته شده‌ی بین المللی در زمینه محصولات و خدمات روانکاری تایید شده‌اند. روغن‌ مولیکوت، همواره با فناوری‌های مبتکرانه و نوین روانکاری توسعه یافته است. برند مولیکوت با ۶۵ سال سابقه‌ی موفقیت در زمینه تولید گریس و روغن صنعتی دارای اعتبار جهانی می‌باشد و در سراسر جهان مورد تحسین واقع شده است.

محصولات مولیکوت

گریس مولیکوت

گریس‌ مولیکوت، از عملکرد بالایی برخوردار هستند و برای استفاده در شرایط بسیار سخت مانند: فشار شدید، محیط شیمیایی خشن، درجه حرارت‌های پایین و بالا و تمامی سرعت‌ها مناسب هستند و برای چنین شرایطی طراحی شده‌اند. گریس‌ مولیکوت بر اساس روغن‌های معدنی یا مایعات مصنوعی از قبیل: روغن‌های سیلیکون، ساخته می‌شوند. بعضی از روغن های مولیکوت، حاوی افزودنی‌های مخصوصی هستند، و علاوه بر آن بعضی از آن‌ها، دارای روان کننده‌های جامد از قبیل: مولیبدن دی سولفید هستند که باعث می‌شود روان کاری موثرتر شود.

گریس های چسبی مولیکوت

گریس‌های چسبی مولیکوت از روان کننده‌های جامدی که با غلظت بالا در روغن پراکنده شده‌اند تشکیل شده است. استفاده از این گریس‌ ها آسان می‌باشد و تزریق آن‌ها به راحتی انجام می‌شود. در مواردی که روغن‌ ها و گریس‌ ها دیگر نمی‌توانند به روانکاری خود ادامه بدهند و سطح تماس لغزندگی (سطح تماس روان کنندگی) کاهش می‌یابد، روان کننده‌های جامد، لایه‌های چسبنده‌ی محکم و سختی را تشکیل می‌دهند که از آسیب دیدن قطعات تحت بارهای زیاد و سنگین یا سرعت‌های کم جلوگیری می‌کند. کاربرد اصلی آن‌ها در مونتاژ اولیه و راه اندازی ابتدایی می‌باشد.

گریس مولیکوت

روغن های روانکار صنعتی با عملکرد بالا مولیکوت

روغن‌های معدنی مولیکوت در یک سری از فرآیندهای چند مرحله‌ای و اختصاصی هیدرو پراسسینگ (hydroprocessing فرآیندهای هیدروژنی تصفیه روغن) تولید می‌شوند، این نوع روش تولید تضمین می کند که این روغن ها تقریباً عاری از هرگونه آلاینده می‌باشند.

مخلوط‌های ساختگی (مصنوعی) شامل دو قسمت می‌باشند:

۱_ مواد ساختگی (سینتتیک)

۲_ روغن‌های معدنی با فرآوری هیدروژنی ( hydroprocessed) به عنوان ماده پایه

پوشش های ضد اصطحکاک مولیکوت

پوشش‌های مولیکوت یک لایه روانکار تشکیل می‌دهند که باعث می‌شود سطوح زبر پوشانده شوند و در نتیجه از اصطحکاک سطح نسبت به سطحی دیگر جلوگیری می‌کند. به عنوان مثال:

۱_ سطوح فلزی نسبت به سطوح فلزی

۲ _ سطوح پلاستیکی نسبت به سطوح فلزی

۳_ سطوح پلاستیکی نسبت به سطوح پلاستیکی

گریس های سیلیکونی (compounds)

ماده‌های مرکب سیلیکونی شرکت داو کورنینگ (dow corning) از قبیل گریس، همچون روانکارها حاوی مایع سیلیکون می‌باشند، و علاوه بر آن دارای پُرکننده‌ای از جنس سیلیسیوم دی اکسید بی اثر یا سیلیس خنثی می‌باشند. آن‌ها در مقابل اکسایش و تجزیه گرمایی مقاوم هستند در حالی که خواص خود را در طیف وسیعی از دماهای مختلف حفظ می‌کنند. آن‌ها به عنوان عامل‌های انتشار طراحی شده‌اند و ممکن است که به عنوان روان کننده در نصب اورینگ‌ها استفاده شوند. ماده‌های مرکب سیلیکونی، رسانای الکتریکی نیستند و همچنین ممکن است به عنوان درزگیر‌هایی که سفت نمی‌شوند و یا روغن مونتاژ پلاستیک و قطعات لاستیکی استفاده شوند. ترکیبات سیلیکونی در بعضی از موارد، در محل‌هایی استفاده می‌شوند که نقش دوگانه‌ای را در آنجا ایفا می‌کنند، آن‌ها هم روانکار هستند و هم درزگیر.

مولیکوت 111

دیسپرسیون و دیگر محصولات مولیکوت

دیسپرسیون‌های مولیکوت، موادی هستند که در آن‌ها، ماده‌هایی جامد به خوبی و به طور یکسان در روغن‌های روانکاری پخش شده‌اند یا دیگر روانکارها در روغن‌های روان کاری معلق شده‌اند. از دیسپرسیون‌های مولیکوت ترجیحاً در مواردی استفاده می‌شود که لازم باشد روانکارهای جامد در قالب مایعات به کار برده شوند و از آن‌ها در نقاط غیر قابل دسترس یا در دستگاه‌هایی که در حال کار هستند استفاده می‌شود. بعضی از دیسپرسیون‌ها به عنوان ضد خوردگی استفاده می‌شوند و بعضی دیگر از آن‌ها به عنوان افزودنی در روغن‌هایی که فشارهای بالا را متحمل می‌شوند استفاده می‌شوند از قبیل: روغن موتور و روغن دنده (واسکازین). گروه فنی مهندسی پینیون دارای عاملیت فروش انواع روانکارهای صنعتی از جمله گریس مولیکوت می‌باشد. برای استعلام قیمت و خرید برندهای گریس صنعتی به لینک درج شده مراجعه فرمایید.

اسپری مولیکوت

برای هر چه بهتر شدن پینیون در ارائه خدمات و اطلاعات لطفا دیدگاه و امتیاز خود را وارد کنید.

5/5 - (5 امتیاز)

یک دیدگاه بگذارید