دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
خرید مطمئن
گواهی اصالت کالا
انتخاب صحیح
قیمت رقابتی کالا
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب
فروش انواع کنترلر در گروه بازرگانی پینیون

فروش انواع کنترلر

مغز متفکر یک پردازش صنعتی کنترلر است. تمامی مراحلی که یک متخصص در نظر دارد اعمال کند تا پروسه‌ی جریان استاندارد خود را در پیش گیرد و نهایتا پاسخ مطلوب حاصل شود از طریق کنترلر به سیستم فهمانده می‌شود. کنترلرها سیستم هایی هستند که در آن می توان از لحاظ کمی و کیفی در انرژی و نیروی انسانی صرفه جویی کرد . کنترلر در بحث اتوماسیون و ابزار دقیق از مهم ترین تجهیزات محسوب می شود. انواع کنترلرها (کنترلر دما، کنترل‌‌ رطوبت، کنترل فاز، کنترل سطح مایعات، پالس متر، آمپرمتر و ولت متر تابلویی و …) می باشند. گروه بازرگانی پینیون نمایندگی فروش انواع کنترلرها با کیفیت بالا با ارائه گواهی ضمانت اصالت کالا می باشد. برای خرید انواع کنترل کننده ها و یا مشاوره و استعلام قیمت با شماره های درج شده تماس بگیرید.

 انواع کنترلرها

خدمات سفارش محصول

ارسال رایگان محصولات به سراسر کشور

ارسال محصولات

گروه بازرگانی پینیون پس از اطمینان از بسته‌ بندی درست انواع کنترلرها برای حفظ سلامت در حین ارسال، آن‌ها را در کوتاه‌ترین زمان به مکان موردنظر شما ارسال خواهد کرد.

با خرید از پینیون از اصالت کالای خود مطمعن باشید

ضمانت محصولات

ضمانت اصالت کنترل کننده ها و سلامت آن ها، مهم‌ترین تعهدی است که گروه بازرگانی پینیون در راستای خدمت‌ رسانی بهتر به مشتریان، برای خود تعریف کرده است.

جهت مشاوره رایگان با متخصصان مجرب پینیون تماس بگیرید

مشاوره

برای یافتن پاسخ هر سوالی که در حوزه خرید انواع کنترلرها دارید؛ تنها کافی است با مشاوران متخصص و کارشناسان مجرب پینیون تماس بگیرید.