دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
خرید مطمئن
گواهی اصالت کالا
انتخاب صحیح
قیمت رقابتی کالا
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب
فروش انواع سنسور در گروه بازرگانی پینیون

خرید انواع سنسور

سنسور یعنی حس کننده، و از کلمه sens به معنی حس کردن گرفته شده و می‌تواند کمیت‌هایی مانند فشار، حرارت، رطوبت، دما، و … را به کمیت‌های الکتریکی پیوسته (آنالوگ) یا غیرپیوسته (دیجیتال) تبدیل کند. سنسور‌ها بر اساس نوع و وظیفه‌ای که برای آن‌ها تعریف شده اطلاعات را به سیستم کنترل کننده می‌فرستند و سیستم طبق برنامه تعریف شده عمل می‌کند. از انواع سنسورها (انکودر، سنسور نوری، فیبرنوری، پرده نوری، فشار، رطوبت، خازنی، القایی، مغناطیسی، ارتعاش سنج، کرنش سنج و…) را می توان نام برد. گروه بازرگانی پینیون در زمینه فروش انواع سنسورها فعالیت می کند. برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجرب پینیون تماس بگیرید.

 انواع سنسورها

 خدمات سفارش محصول

ارسال رایگان محصولات به سراسر کشور

ارسال محصولات

ارسال محصول به سراسر کشور یکی از خدمات شرکت پینیون به مشتریان خود می باشد. در صورت خرید سنسور از گروه ما، محصول خود را درمکان خواسته شده تان دریافت کنید.

با خرید از پینیون از اصالت کالای خود مطمعن باشید

ضمانت محصولات

رضایتمندی مشتریان از رسالت های پینیون است، شما عزیزان بعد از خرید سنسور می توانید از خدمات پس از فروش و پشتیبانی ما استفاده کنید.

جهت مشاوره رایگان با متخصصان مجرب پینیون تماس بگیرید

مشاوره

در صورتی که برای خرید سنسور به مشاوره نیاز داشتید، می توانید با شرکت پینیون تماس بگیرید. کارشناسان ما شما را راهنمایی می کنند.