دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
خرید مطمئن
گواهی اصالت کالا
انتخاب صحیح
قیمت رقابتی کالا
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب

قیمت بال اسکرو

گروه بازرگانی پینیون در زمینه فروش و استعلام قیمت بال اسکرو از برند های معتبر با کیفیت بالا با ارائه گواهی ضمانت اصالت کالا می باشد. برای خرید بال اسکرو و یا مشاوره و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. بال اسکرو ها از پرمصرف ترین نوع پیچ ها در صنعت ماشینی و ماشین های دقیق می باشند. مهم ترین وظیفه این قطعات تبدیل یک حرکت دورانی (rotary motion) به حرکت خطی (linear motion) یا تبدیل گشتاور (torque) به نیروی پیشران (thrust) و یا برعکس، است.

سفارش تامین و یا ساخت محصول
واحد طراحی، تامین و ساخت گروه فنی مهندسی پینیون توانایی تامین این قطعه را از برندهای معتبر دنیا مخصوصا برند THK و HIWIN دارد.در صورت نیاز به دقت ساخت بالا با طراحی مورد نظر مشتری  سفارش ساخت چین نیز پذیرفته می شود.

بال اسکرو چیست؟

یک محرک خطی مکانیکی است که با کم‌ترین اصطکاک ممکن، حرکت چرخشی را به حرکت خطی یا گشتاور را به نیروی فشاری و بالعکس تبدیل می‌کند. علاوه بر این‌که قادر به مقاومت بالا در برابر اعمال بارهای فشاری و کششی هستند، می‌توانند کار خود را با حداقل اصطکاک داخلی انجام دهند. این ابزار قابلیت تنظیم و ایجاد تلورانس‌های دقیق را دارند، بنابراین برای استفاده در مواقعی که به دقت بالایی نیاز باشد، مناسب هستند. بال اسکروها از جمله وسایل انتقال نیرو و حرکت و از خانواده پیچ‌های انتقال قدرت هستند. آن‌ها مانند پیچ‌های معمولی انتقال قدرت عمل می‌کنند اما در آن‌ها، اصطکاک غلتشی جایگزین اصطکاک لغزشی می‌شود.

بال اسکرو

از بین تمام پیچ‌های مورد استفاده برای کنترل حرکت صنعتی، بال اسکروها در رأس قرار دارند و از مزیت‌های زیادی نسبت به گزینه‌های دیگر مانند پیچ‌های غلتکی و پیچ‌های Acme  برخوردارند. بال اسکرو یکی از مقرون به صرفه‌ترین راه‌های تبدیل حرکت چرخشی به حرکت خطی با دقت و کارایی بالای 90٪ است که قادر است بارهای سنگین را با سرعت زیاد و با دقت بالا جابجا کند. علاوه بر این می‌توانند جایگزین مقرون به صرفه‌ای برای محرک‌های پنوماتیکی و هیدرولیکی باشند.

کاربرد بال اسکرو

مشتریان به دلیل داشتن قابلیت کنترل همراه با اصطکاک کم، استفاده می کنند. برای هدایت، پشتیبانی، مکان‌یابی و جابجایی دقیق قطعات و محصولات در طیف گسترده‌ای از کاربردهای اتوماسیون صنعتی برق استفاده می‌شوند.

 • موارد کاربرد بال اسکرو

در اِستِپرها (برای تولید نیمه‌هادی) – در روبات‌ها – تجهیزات مونتاژ دقیق – ابزارهای ماشینی – موتورهای فرمان برقی اتومبیل و موشک‌ها و هواپیماها برای حرکت سطوح کنترل (به‌ خصوص سیستم‌های الکتریکی پرواز با سیم (FBW)) همچنین، معمولاً به سایر بخش‌های حرکت خطی مانند واگن، واحدهای درایو، اسلایدها و محرک‌های خطی می‌پیوندند تا یک سیستم حرکتی هموار، دقیق و کامل ایجاد کنند.

صنایعی که به مجموعه‌های بال اسکرو متکی هستند عبارت‌اند از:

 • صنایع نیمه‌هادی
 • صنایع روباتیک
 • صنایع پزشکی
 • صنعت ساخت‌و‌ساز
 • صنایع تولید خودرو
 • صنعت هوافضا
 • ارتش و دفاع
 • انرژی هسته‌ای
 • مکاترونیک

موارد کاربردی بال اسکرو در ماشین‌آلات مختلف

ماشین آلاتCNC مرکز فرمان دستگاهCNC ، ماشین‌ تراشCNC ، دستگاه فرزCNC ، دستگاه تخلیه الکتریکی CNC ، دستگاه وایرکات، دستگاه‌های خسته‌کننده و غیره.

ماشین‌آلات ابزار دقیق دستگاه فرز، دستگاه تخلیه الکتریکی، دستگاه تولید چرخ‌دنده، دستگاه حفاری و غیره. ماشین‌آلات صنعتی دستگاه چاپ و پرینت، دستگاه کاغذ‌سازی، دستگاه اتوماتیک، دستگاه نساجی و بافندگی، دستگاه ترسیم، دستگاه قالب‌گیری تزریقی و غیره.

ماشین‌آلات الکترونیکی ابزار اندازه‌گیری ربات، تجهیزات پزشکی، دستگاه تعیین سطح، تجهیزات نیمه‌هادی، تجهیزات اتوماسیون کارخانه و غیره.

ماشین‌آلات حمل و نقل تجهیزات کنترل و انتقال مواد، اکچوئیتور بالاگر و غیره.

صنعت هوافضا  فلپ‌های هواپیما، سیستم معکوس‌کننده باز- بسته نیروی پرتابی، تجهیزات بارگیری فرودگاه، اکچوئیتور باله، تثبیت کننده‌ها، چرخ‌دنده‌های فرود، محرک موتور و غیره. متفرقه محرک پایه آنتن، اکچوئیتور ولو و غیره.

نحوه کار و ساختمان داخلی بال اسکرو

یک درایو شامل یک اسپیندل پیچی و یک مهره با بلبرینگ چرخشی است که گوی (ball) به عنوان مهره و شافت شیاردار به‌عنوان پیچ عمل می‌کند. به واسطه گردش ساچمه‌های فلزی بین شافت و مهره و در داخل شیارهای مارپیچ، یک مکانیزم یکپارچه انتقال قدرت با حداقل بک‌لش و کارایی بالا تشکیل می‌گردد.

برای انتقال قدرت، مشابه پیچ قدرت‌های معمولی عمل می‌کنند، اما به جای اصطکاک کشویی (لغزشی)، ساچمه‌ها یک اصطکاک نورد (غلتشی) را ایجاد می‌کنند.به این ترتیب که شیارها و رزوه‌های شافت، یک مسیر حرکتی مارپیچی را برای ساچمه‌ها فراهم می‌کنند و گوی (مهره) به عنوان قسمت لغزنده بر روی مسیر مارپیچ (در جهت محوری) به حرکت در می‎آید. در حین حرکت گوی بر روی شافت، ساچمه‌ها با دقت در شیارهای‌ بین مهره و شافت به گردش در می‌آیند (مهره به نحوی مونتاژ شده است که امکان چرخش ساچمه‌ها را در داخل خود فراهم می‌سازد) و پیچ یا مهره در حالی که دیگری در جهت خطی حرکت می‌کند چرخانده می‌شود. به این ترتیب حرکت چرخشی به حرکت خطی تبدیل می‌گردد.

تاثیر ساچمه های فلزی در بال اسکرو

وجود ساچمه‌های فلزی باعث می‌گردد هیچ تماسی بین پیچ و مهره برقرار نشود و هر چه این ساچمه‎ها بهتر در بین شافت و مهره قرار بگیرند، حرکت خطی بهتر انجام می‌گیرد. گشتاور تحریک موردنیاز یک بال اسکرو تنها یک سوم یک پیچ لغزشی معمولی است. در نتیجه، این قابلیت را دارد که نه تنها حرکت چرخشی را به حرکت مستقیم بلکه حرکت مستقیم را نیز به حرکت چرخشی تبدیل کند. این نوع فرآیند، اصطکاک کمتر و فشار محوری بیشتری را منجر می‌شود.

پینیون بال اسکرو

ساچمه‌ها در حین گردش در شیارهای مارپیچی بین مهره و پیچ، از یک انتهای مهره وارد مکانیزم و چرخه بازگرداننده شده و از سمت دیگر آن خارج می‌گردند و مجدد وارد شیار مارپیچ می‌شوند. درنتیجه، همواره امکان جابجایی ساچمه‌ها به دنبال حرکت مهره در بال اسکرو میسر می‌باشد.

پینیون نمایندگی فروش بال اسکرو

برای مشاوره یا خرید بال اسکرو با ما تماس بگیرید.

در حین کاهش اصطکاک، بال اسکروها می‌توانند با مقداری پیش بار کار کنند و به طور مؤثری بک‌لش (خطا و لقی) بین ورودی (چرخش) و خروجی (حرکت خطی) را از بین ببرند. این ویژگی زمانی ضروری است که آن‌ها در سیستم‌های کنترل حرکت کامپیوتری به عنوان مثال، ابزارهای CNC و برنامه‌های حرکتی با دقت بالا (مثلاً اتصال سیم) مورد استفاده قرار گیرند.

متریال ساخت بال اسکرول ها

معمولا از جنس پلاستیک، فلز یا هر دو ساخته می‌شوند. شافت (پیچ) همیشه از فولاد یا استیل ضدزنگ ساخته می‌شود، اما مهره‌های بال اسکرو بسته به کاربرد ممکن است از جنس پلاستیک یا فلز باشند.

مزایا بال اسکرو

استفاده از بال اسکروها به عنوان جایگزین محرک‌های سنتی هیدرولیک یا پنوماتیک مزایای بسیاری را به دنبال دارد که در زیر به آن‌ها اشاره می‌گردد:
 • بازده و راندمان مکانیکی بالا (به دلیل تماس و اصطکاک غلتشی بین پیچ و مهره می‌توانند به راندمان بالای 90٪)
 • اصطکاک و سایش بسیار کم
 • کاهش خرابی و کاهش نیاز به تعویض‌پذیری قطعات
 • کاهش بک‌لش (لقی و خطا)
 • برخورداری از تکرارپذیری (تکرارپذیری به عنوان توانایی یک سیستم موقعیت‌یابی برای بازگشت به یک مکان در حین کار تعریف می‌شود)
 • دقت بالا
 • سرعت خطی تا 2 متر بر ثانیه
 • پاسخ‌دهی سریع
 • قابلیت کنترل آسان
 • سهولت اجرا در سرعت‌های زیاد
 • صرفه جویی در مصرف انرژی
 • عدم ایجاد سر و صدا در حین کار
 • سختی بالا
 • دقت گام بالا
 • طول عمر و دوام بالا
 • نیروی راه اندازی بسیار پایین
 • تقسیم متعادل و یکسان بار در تمامی جهان

معایب بال اسکرو

 • نیاز به روانکاری دائم و محافظت در برابر خوردگی و گردو غبار
 • عدم برخورداری از مکانیزم خودقفل (به دلیل اصطکاک پایین بین پیج و مهره که باعث می‌شود با حرکت خطی مهره، پیچ به گردش درآید)
 • هزینه نسبتاً بالا
 • انعطاف عملکردی پایین در برابر آسیب‌های فیزیکی و خسارات احتمالی (خرابی یک قطعه باعث خلل در عملکرد کل سیستم می‌شود)
 • عدم برخورداری از سیستم کنترل دستی برای اپراتور

انواع بال اسکرو

 • انواع از منظر کاربردی

مینیاتور بال اسکرو (Miniature ball screws)  این نوع  برای استفاده در لیزرها، دستگاه‌های اندازه‌گیری، نیمه هادی‌ها، ابزارهای پزشکی و سایر وسایل کوچک که به حرکت خطی صاف و دقیق  احتیاج دارند مشهور است.

مینیاتور-بال اسکرو

بال اسکرو نورد شده (Rolled ball screws):

علت این نامگذاری این است که از ابتدا به‌ صورت قطعه‌ها و ورقه‌های فلزی، از طریق نورد سرد تشکیل شده‌اند. از مزایا آن می‌توان به بهره‌مندی از دقت مکان‌یابی چند هزارم اینچ در هر پا، طول عمر بالا، قابلیت حرکت روان اشاره کرد که بیش‌تر برای کاربردهایی با دقت کم و با قیمت پایین ساخته می‌شوند. بال-اسکرو نورد شده

بال اسکرو سنگ خورده یا سنگ‌زنی شده (Ground ball screws)

 این بال اسکروها در سه مرحله ساخته می‌شوند: ماشینکاری، سخت‌کاری سطحی و سنگ زنی. این سنگ زنی در ماشین‌های ریسندگی با سرعت چرخش بالا که با مواد ساینده پوشش داده می‌شوند صورت می‌گیرد. این روش به بهترین حالت ممکن سبب می‌گردد تا بال اسکرو در برابر درجه حرارت‌هایی که به طور معمول شکل آن‌ها را تحریف کرده و باعث کاهش کارایی آن‌ها می‌شود، مقاومت کند. این دسته از بال اسکروها برای کاربردهایی که نیاز به دقت بالایی ندارند بلکه سختی و مقاومت برای آن‎ها در اولویت است بهتر عمل می‌کنند.

بال-اسکرو-سنگ خورده بال اسکروهای دقیق (Precision ball screws)  دسته گسترده‌تری از بال اسکروها که دارای دقت و صحت بسیار بالایی هستند و برای کاربردهایی که به دقت مکان‌یابی، دقت قرارگیری و تکرارپذیری بالا نیازمندند کارایی دارند. بال-اسکرو-دقیق شده

از مزیت بال اسکروهای سنگ خورده و بال اسکروهای دقیق می‌توان به گشتاور تحریک پایین، دقت و سختی بالا، بی‌صدا بودن فرآیندکاری، قابلیت حرکت روان و طول عمر قابل پیش‌بینی اشاره کرد.

لید اسکرو

لیداسکروها، گرچه از لحاظ فنی جز بال اسکروها به حساب نمی‎آیند، اما گاهی اوقات به این ترتیب طبقه‌بندی می‌شوند. دلیل این امر این است که لیداسکروها نیز باعث تبدیل حرکت چرخشی به حرکت خطی می‌شوند. با این تفاوت که بر خلاف بال اسکروها به جای اصطکاک نورد یا غلتشی، اصطکاک کشویی یا لغزشی ایجاد می‌کنند، بنابراین از آنجا که فقط باید به عملکرد کشویی تکیه کنند، دارای راندمان نسبتاً کمی بین 25 تا 75 درصد هستند.     لید-اسکرو-یا بال اسکرو

انواع بال اسکرو از منظر مکانیزم بازگرداننده ساچمه‌ها

بال اسکرو با سیستم چرخش خارجی (recirculation External) در این نوع، ساچمه‌های بلبرینگ از طریق لوله‌های واقع در سطح بیرونی مهره بال اسکرو، یک چرخه برگشت‌پذیر (ابتدا به انتها و بالعکس) را طی می‌کنند.

بال اسکرو با سیستم چرخش داخلی (recirculation internal)  در این نوع، ساچمه‌های بلبرینگ از طریق کلاهک بازگشت در سطح داخلی مهره بال اسکرو، یک چرخه برگشت‌پذیر (ابتدا به انتها و بالعکس) را طی می‌کنند. بال اسکرو با چرخش داخلی بال اسکرو با طول گام فوق بلند (super high lead ballscrew) در این نوع، ساچمه‌ها پس از طی کل مسیر درون مهره، به واسطه یک شکاف یا سوراخ عمیق واقع در خود مهره، به ابتدای مهره باز می‌گردند. بال-اسکرو با طول گام فوق بلند

نحوه انتخاب بال اسکرو

بال اسکروها زیر شاخه اصلی حرکت خطی هستند که با طیف وسیعی از سبک‌ها، اندازه‌ها و قابلیت‌های عملکردی تولید می‌شوند بنابراین در انتخاب آن‎ها بایستی دقت لازم را مبذول داشت. لازمه انتخاب یک بال اسکرو مناسب برای یک کاربرد خاص و متناسب با نیازهای طراحی، شناخت صحیح پارامترهای آن و طی کردن 4 گام اجرایی است که طراح را در انتخاب صحیح بال اسکرو یاری می‌رساند.

گام اول بررسی پارامترهای عملکردی ·دقت قرارگیری و مکان‌یابی (دقت پیشروی بال اسکرو) ·سرعت چرخش شافت پیچ ·جهت‌گیری (افقی یا عمودی) ·الگوی حرکت ·عمر مفید ·نوع استاندارد  (استاندارد متریک یا اینچی) ·حداکثر سرعت، سرعت بحرانی و نرخ سرعت مورد استفاده
گام دوم بررسی موقت مشخصات بال اسکرو انتخابی ·قطر  ·طول  ·قطر شافت (پیچ) بال اسکرو ·نوع مهره ·درجه دقت گام ·میانگین بار معادل دینامیکی ·مقدار بار پایه استاتیکی
گام سوم محاسبه­ و ارزیابی ضرایب اطمینان ·ظرفیت بار مجاز محوری ·سرعت دورانی مجاز ·بار کششی/فشاری مجاز ·ترخیص محوری و پیش بارگذاری ·عدم کمانش (Buckling) بال اسکرو ·ظرفیت حمل بار بیرینگ ·گشتاور و بار اعمالی به انتهای بال اسکرو
گام چهارم ارزیابی بر اساس کارایی موردنیاز در صورت نیاز به دقت بیشتر در موقعیت‌یابی و یا پاسخگویی بهتر پارامترهای زیر باید ارزیابی شوند ·استحکام شافت (پیچ) ·اثرات تغییر دما

بلبرینگ

قیمت بال اسکرو

قیمت همیشه یک فاکتور مهم در انتخاب و خرید قطعات صنعتی مختلف، از جمله بال اسکروها بوده است، همانطور که به آن اشاره کردیم، یک قطعه صنعتی شامل یک اسپیندل پیچی و یک مهره با بلبرینگ چرخشی است که به دلیل حساس و باکیفیت بودن، از قیمت نسبتاً بالایی برخوردار است،  اما طیف قیمتی آن ثابت و مشخص نبوده و مدام در حال به روز رسانی است و تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار دارد که در ذیل بدان اشاره خواهد شد.

عوامل موثر بر قیمت بال اسکرو

 • نوع شرکت یا برند سازنده مانند HIWIN ،THK، TBI، PMI، SKF، NSKو …
 • نوع مدل
 • طول، قطر و گام (ابعاد)
 • نوه واحد اندازه گیری (متریک یا اینچی)
 • نوع مهره
 • درجه دقت گام
 • ظرفیت بار کششی مجاز
 • روش تولید (سنگ زنی یا رولینگ)، دقت و قیمت بال اسکروهای تولیدی به روش سنگ زنی بیشتر است.
 • نرخ ارز و دلار
 • شرایط فروش و عرضه (مستقیم یا واسطه ای)
 • میزان موجودی مدل درخواستی
 • شرایط سیاسی و اقتصادی جامعه

خرید و فروش بال اسکرو

خرید و فروش بال اسکرو در بازار ایران هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی میسر است. در هنگام انتخاب و خرید و فروش اینترنتی، خدمات قابل عرضه نمایندگی مربوطه از لحاظ نوع برند، مدل و سایر مشخصات فنی بر روی سایت مختص آن نمایندگی یا عاملیت فروش به نمایش در می آید. شما از طریق پر کردن فرم سفارش قرارداده شده در سایت و طی کردن مراحل مربوطه یا از طریق تماس با دفاتر فروش آن نمایندگی به صورت غیرحضوری اقدام به خرید می‌نمایید و حتی می‌توانید از کارشناسان آن نمایندگی، مشاوره خرید دریافت نمایید.

که در این راستا، گروه بازرگانی پینیون، مفتخر است که به عنوان یکی از نمایندگی های مجاز فروش انواع استاندارد متریک و اینچی بال اسکرو از برند های معتبر با کیفیت بالا و با ارائه گواهی ضمانت اصالت کالا در ایران مشغول به فعالیت است.

و شما خریداران محترم می توانید برای خرید و یا مشاوره و استعلام قیمت بال اسکرو با دفاتر مرکزی فروش این شرکت در تهران (88853620-021) یا اصفهان (32372550_031) تماس حاصل نمایید.

در ضمن قابل ذکر است که واحد طراحی، تامین و ساخت گروه فنی مهندسی پینیون توانایی تامین بال اسکرو را از برندهای معتبر دنیا مخصوصا برند THK و HIWIN دارد و در صورت نیاز به دقت ساخت بالا با طراحی مورد نظر مشتری، سفارش ساخت چین نیز پذیرفته می‌شود.

از آنجایی که فروشندگان و عاملیت‌های فروش بی شماری را در بازار می‌توان مشاهده کرد که ادعا می‌کنند تنها وارد کننده و نماینده رسمی بال اسکرو از برندهای مختلف ژاپنی، تایوانی، چینی، اروپایی و کره ای هستند، توصیه ما به شما این است که در هنگام خرید بیشترین دقت را به عمل آورده و جهت جلوگیری از خرید برندهای تقلبی بال اسکرو ، از طریق نمایندگان معتبر و مجاز (نظیر پینیون) اقدام به خرید بال اسکرو نمایید.

در نهایت برای این که انتخاب شما ، از امتیاز کافی جهت خرید برخوردار باشد بایستی از صدای کم، گشتاور پایین برای حرکت روان، استحکام زیاد، عمر مفید و دوام بالا و بک‌لش پایین بهره‌مند باشد.

نکات مهم در خرید بال اسکرو

اگر به دنبال خرید یک بال اسکرو مناسب برای نیازهای کاربردی خود هستید، باید نکات زیر را در نظر داشته باشید:

 • مطاله دقیق مشخصات ذکر شده در بروشور یا کاتالوگ (در صورت وجود)
 • توجه به نوع مکانیزم بازگرداننده ساچمه
 • توجه به برند و مدل مدنظر و استادنداردهای خاص مربوط به آن برند (پیچ و مهره بال اسکرو باید حتماً از یک برند باشند).
 • توجه به قطر بال اسکرو ( که از 6 تا 85 میلیمتر متغیر است)
 • توجه به گام بال اسکرو مصرفی؛ که در بازار ایران بال اسکرو با گام های 5 تا 10 میلیمتر بیشترین کاربرد را دارند.
 • توجه به شیار پیچ، نخ پیچ یا (راه پیچ) بال اسکرو که بسته به نوع کاربرد و دقت مورد نیاز حرکتی، انتخاب می‌گردد.
 • توجه به روش تولید بال اسکرو (رولینگ یا سنگ زنی)
 • توجه به جنس و متریال کاربردی در ساخت بال اسکرو
 • توجه به نوع و مدل مهره بال اسکرو که انواع مختلفی دارند (SFU، SFI، SFC، RSI و …)
 • توجه به موجودی بال اسکرو انتخابی
 • درنظر قراردادن گارانتی و خدمات پس از فروش
 • توجه به اصل یا تقلبی بودن بال اسکرو
 • توجه به هزینه و قیمت بال اسکرو

* راه پیچ: فاصله خطی بین دو نقطه که باید طی یک چرخش و دور کامل حول یک ردیف رزوه توسط مهره یا پیچ  طی شود

سوالات متداول

 • در چه صنایعی استفاده از بال اسکرو کاربرد بیش تری دارد؟

از بال اسکرو ها در صنایع روباتیک، نیمه هادی ها، ساخت و ساز، تولید خودرو، هوا و فضا، ارتش، انرژی هسته ای و … کاربرد فراوان دارند.

 • بال اسکرو های موجود در بازار برای فروش از چه نوعی هستند؟

انواع بال اسکرو موجود در بازار در نظر نوع کاربری شامل موارد بال اسکرو مینیاتوری، نورد شده، سنگ خورده یا سنگ زنی شده، بال اسکرو های دقیق می شود که هر کدام برای کاربری متفاوت و خاصی مناسب هستند

 • چه عواملی بر قیمت بال اسکرو تاثیر گذار هستند؟

قیمت همیشه یک فاکتور مهم در هنگام خرید قطعات صنعتی از جمله بال اسکرو بوده است. از جمله عواملی که بر قیمت نهایی بال اسکرو تاثیر گذار هستند، شامل مواردی مانند: شرکت سازنده، ابعاد، ظرفیت بارکششی مجاز، شرایط فروش و عرضه در بازار، درجه دقت گام، روش تولید، شرایط سیاسی و اقتصادی کشور و قیمت دلار و … می باشد.

 • به چه مواردی به هنگام خرید بال اسکرو باید دقت کنیم؟

اگر به دنبال خرید یک بال اسکرو مناسب برای نیازهای کاربردی خود هستید، باید نکات زیر را در نظر داشته باشید:

1- مطاله دقیق مشخصات ذکر شده در بروشور یا کاتالوگ (در صورت وجود)
2- توجه به نوع مکانیزم بازگرداننده ساچمه- توجه به برند و مدل مدنظر و استادنداردهای خاص مربوط به آن برند (پیچ و مهره بال اسکرو باید حتماً از یک برند باشند)
3- وجه به قطر بال اسکرو ( که از 6 تا 85 میلیمتر متغیر است)
4- توجه به روش تولید بال اسکرو (رولینگ یا سنگ زنی)
5- درنظر قراردادن گارانتی و خدمات پس از فروش و …

برای هر چه بهتر شدن پینیون در ارائه خدمات و اطلاعات لطفا دیدگاه و امتیاز خود را وارد کنید.

4.2/5 - (4 امتیاز)

6 پاسخ
 1. زارع زاده

  سلام . ممنون از سایت خوبتون . توی سایتتون نوشتید که از برند های هایوون، تی اچ کا و ان اس کا بال اسکرو می فروشید. میشه لطفا لیست قیمت محصولات و مدل هاتون رو قرار بدید؟ این جوری بسته به بودجه برای خرید بهتر می تونیم تصمیمی بگیریم.

  1. admin-2

   با سلام و عرض ادب و احترام
   با تشکر از کامنتتون
   باید عرض کنم که به دلیل نوسانات قیمت دلار امکان اعلام یک قیمت ثابت نداریم و از آن جا که پینیون تنها یک فروشگاه نیست امکان فروشگاهی کردن سایت را نداریم. پیشنهاد میکنیم برای اطلاعات بیشتر و یا دریافت لیست قیمت انواع بال اسکرو با ما تماس بگیرید.
   ۰۲۱۸۸۸۵۳۶۲۰ – ۰۳۱۳۲۳۷۲۵۵۰ – ۰۳۱۳۲۳۶۹۱۸۴ – ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳
   با تشکر
   پینیون

 2. رشیدی

  سلام . ممنون از سایت خوبتون . توی سایتتون نوشتید که امکان ساخت سفارشی محصول رو طبق نظر مشتری دارید. برای سفارش ساخت به چه صورت باید هماهنگ کنم ؟

  1. admin-1

   با سلام و عرض ادب و احترام
   با توجه به این که فرم سفارشی برای دریافت سفارش شما در این صفحه قرار داده شده تا در صورت نیاز با تکمیل و ارسال آن همکاران ما از سفارش شما با خبر شده و در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. در صورت نیاز به سفارشی سازی به دلیل نیاز به راهنمایی از سمت متخصصان پینیون با همکاران ما تماس بگیرید تا شما را در این زمینه مشاوره دهند.
   با تشکر و قدردانی
   پینیون

  1. admin-1

   با سلام و عرض ادب و احترام
   برندهای بال اسکرو که در مجموعه ما در حال حاضر عرضه میشود شامل: هایوین، THK، TBI میباشد. در صورت هرگونه سوال یا انتقادی در ادامه بیان بفرمایید در خدمتیم.
   با تشکر
   پینیون

یک دیدگاه بگذارید