دفتر اصفهان : ۳۲۳۷۲۵۵۰-۰۳۱ دفتر تهران : ۶۶۰۸۳۰۷۹-۰۲۱ ۸:۰۰-۱۸:۰۰
دفتر اصفهان : ۳۲۳۷۲۵۵۰-۰۳۱ دفتر تهران : ۶۶۰۸۳۰۷۹-۰۲۱ ۸:۰۰-۱۸:۰۰
خرید مطمئن
رضایت مشتری
انتخاب صحیح
بالاترین کیفیت
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

بلبرینگ NTN

بلبرینگ NTN

گروه پینیون تامین کننده انواع رولبرینگ و بلبرینگ NTN و SNR با ارائه ضمانت گواهی اصالت کالا می باشد.

گروه پینیون با تجربه بالا در زمینه تامین و واردات انواع بلبرینگ آماده ارائه خدمت رسانی به صنعتگران و کارخانجات کشور برای تامین انواع رولبرینگ و بلبرینگهای رایج و خاص می باشد.

برای سفارش خرید انواع بلبرینگ NTN و SNR فرم زیر را تکمیل کنید.

تاریخچه شرکت NTN

NTN در سال ۱۹۱۸ آغاز شد، زمانی که Noboru Niwa سرمایه گذار شرکت  Tomoe Trading Co.  سهام خود را فروخت و با مهندس جیرو نیشینسونو برای طراحی و ساخت اولین بلبرینگ NTN شریک شدند.

NTN در سال ۱۹۳۹ در کووانا  Kuwanaکه به مرکز تولید جهانی خود تبدیل شده تاسیس شد و در سال ۱۹۵۴، NTN اولین تولید کننده ژاپنی صنعتی بود که جایزه معتبر Deming برای کنترل کیفیت آماری را به دست آورد.
NTN همچنان در طول دهه های ۱۹۵۰ و ۱۹۶۰ به رشد خود ادامه داد، کارخانه های بیشتری ساخته شد و عملیات فروش NTN به اروپا گسترش یافت.

NTN  آمریکا در سال ۱۹۶۳ تاسیس شد تا از فروش داخلی NTN در بازار آمریکا پشتیبانی کند.

 NTN در حال حاضر قادر به تولید بلبرینگ و رولبرینگ، بشکه ای، رولبرینگ مخروطی، رولبرینگ استوانه ای، و رولبرینگ سوزنی و اتصالات ثابت سرعت خودرو است. تا اواسط دهه ۱۹۸۰ NTN نام تجاری Bower ™ را از شرکت Federal-Mogul بدست آورد، در نتیجه فهرست کاتالوگ های رولبرینگ کف گرد و استوانه ای شرکت را گسترش داد. ده سال پس از آن، NTN، BCA ™  را مجددا از فدرال مگول خریداری کرد تا خط تولید خود را با رول های کلاچ خودرو و سازه های مخصوص نگهداری کشاورزی اختصاص دهد.

موفقیت NTN در هزاره جدید با هفت کارخانه جدید آمریکای شمالی ادامه داده شده است.

تاریخچه شرکت SNR

داستان SNR در Oerlikon سوئیس آغاز می شود، جایی که ژاک اشمیت اولین حلقه ها و ساچمه های یاتاقان های فولادی را ساخت. او نام شرکت خود را SRO نامید. ( S از  Schmidt؛ R  از  Roost، نام خانوادگی همسرش؛ و O اول اسم  Oerlikon)، در سال ۱۸۹۴، SRO  را ثبت کرد و تنها فروشنده بلبرینگ در فرانسه شد.

SRO یک کارخانه در انسی فرانسه برای تأمین صنعت هواپیمایی نظامی فرانسوی در طول جنگ جهانی اول افتتاح کرد. در دهه ۱۹۲۰، SRO با توجه به افزایش تقاضا بلبرینگ، رولبرینگ، بیرینگهای کف گرد و ریل و واگن، سه کارخانه جدید تاسیس کرد. اتوماسیون در سال های ۱۹۳۰ افزایش بهره وری را به همراه داشت و در آستانه جنگ جهانی دوم، SRO  نزدیک به ۱۳۰۰ کارمند داشت و سالانه ۱٫۵ میلیون بلبرینگ تولید می کرد.

پس از جنگ جهانی دوم، کارخانه انسی به کارخانه های کنترل ملی رنو فروخته شد و SNR در سال ۱۹۴۶ ایجاد شد.

در طول چند دهه بعدی، صنعت فرانسه، به ویژه در بخش خودرو، شکوفا شد و تولید SNR به ۸۰،۰۰۰ بلبرینگ در روز افزایش یافت. پنج کارخانه دیگر در سراسر اروپا طی سالهای ۱۹۶۰ تا ۱۹۷۲ ساخته شد و تولید محصولات SNR شتاب گرفت. در اواسط دهه ۱۹۷۰، SNR  بیش از ۳۰۰۰ کارمند را استخدام کرد و به تولید ۲۰۰ هزار بلبرینگ در روز رسید.

سابقه شرکت NTN-SNR

سرمایه گذاری دو ساله  NTN برای کسب سهام  ۸۰ درصدی و کنترل شرکت تولید کننده فرانسوی SNR در سال ۲۰۰۸ تکمیل شد. SNR به عنوان پنجمین تولید کننده بزرگ بلبرینگ و رولبرینگ در اروپا، ، نقش کلیدی در رشد اقتصادی NTN داشته است.

امروز NTN در بیش از پنجاه واحد صنعتی در سراسر جهان کار می کند و سومین تولیدکننده بزرگ بیرینگ در جهان است.


منابع :ویکی پدیاوبسایت NTN_SNR

تگ ها :بلبرینگتاریخچهبرند


Avatar
درباره نویسنده

یک دیدگاه بگذارید

Solve : *
7 + 10 =


برای مشاوره و خرید کالای مورد نظر خود با ما تماس بگیرید.

دفتر تهران:  ۶۶۰۸۳۰۷۹-۰۲۱

  دفتر اصفهان:  ۳۲۳۷۲۵۵۰-۰۳۱