دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۷۲۵۵۰ دفتر تهران : ۰۲۱۸۸۸۵۳۶۲۰
ساعات پاسخ گویی : ۸:۰۰-۱۸:۰۰
دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۷۲۵۵۰ دفتر تهران : ۰۲۱۸۸۸۵۳۶۲۰
ساعات پاسخ گویی : ۸:۰۰-۱۸:۰۰
خرید مطمئن
گواهی اصالت کالا
انتخاب صحیح
قیمت رقابتی کالا
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب

والوالین

گروه فنی مهندسی و بازرگانی پینیون

گروه فنی مهندسی بازرگانی پینیون، عاملیت فروش انواع گریس و روغن والوالین
برای سفارش و استعلام قیمت انواع محصولات والوالین با ما تماس بگیرید.

معرفی والوالین

شرکت تولید کننده روغن های صنعتی والوالین بخشی از شرکت اشلند می باشد که عمده تولیدات آن را روانکارهای موتوری تشکیل می دهد. والوالین توسط دکتر جان الیس تاسیس شد که در سال 1866 روانکار را بر پایه نفت تولید و در سال 1873 در شهر بینگامتون ایالت نیویورک عرضه کرد. امروزه والوالین یکی از بزرگترین تولیدکنندگان روانسازهای موتوری در بیش از 100 کشور جهان است.

 

محصولات والوالین

والوالین شرکتی ست که انواع روغن های صنعتی را برای اتومبیل ها و دستگاه های صنعتی تولید می کند و در این راه با تولید ضدیخ، بهبود دهنده کارایی موتور، انواع روانکارهای دستگاه های صنعتی و تمیزکننده ها، مایعات روان کننده و … و فروش در بیش از 140 کشور نامی جهانی شده است.

محصولات والوالین

تاریخچه اشلند

کمپانی جهانی فرآورده های شیمیایی اشلند، شرکتی آمریکایی ست که در بسیاری از کشور ها فعالیت دارد. دفتر اصلی اشلند اکنون در کاوینگتون ایالت کنتاکی قرار دارد اما در زمان بنیان گذاری در شهر اشلند ایالت کنتاکی تاسیس شد.

شرکت اشلند اکنون در پنج زمینه کلی فعالیت دارد که شامل فرآورده های شیمیایی، کامپوزیت ها، وسایل صنعتی، دارویی و خود مراقبتی و همچنین محصولات غذایی و کشاورزی و مخمر است. این کمپانی بزرگ صاحب امتیاز شرکت روغن های صنعتی والوالین است و نزدیک به 10800 کارمند دارد.

سال تاسیس اشلند به اکتبر 1923 باز می  گردد که فرد مایلز و پاول بلیزر با انتخاب مکانی در نزدیکی ساحل رودخانه سندی و در دو کیلومتری اوهایو کار خود را شروع کردند. اشلند با بودجه کمکی که از شرکت نفت سوییس گرفته بود شروع به خرید و فروش هزار بشکه نفت در روز کرد و با استخدام 25 نفر کارمند به تجارت خود ادامه داد.

در همین زمان بود که شرکت به شهر اشلند منتقل شد و مدیریت آن به ویلیام واپلز سپرده شد. در کمترین مدت ممکن هزینه ها به حداقل رسید و فروش اشلند به 500000 بشکه در سال افزایش یافت.

این شرکت در سال های بعد هم از نظر وسعت داخلی و هم با خرید شرکت های بزرگ نفتی مانند یونیون، تری استیت و کامبرلند به شدت گسترده شد. با گذشت تنها 10 سال شرکت اشلند صاحب امتیاز شرکت روانسازهای والوالین با مدیریت صحیح صاحب 1000 چاه نفت، 800 مایل خط لوله انتقال نفت و گاز و تعداد زیادی کشتی های نفت کش و… بود.

 

فعالیت در زمینه پتروشیمی و مواد شیمیایی

اولین حضور این شرکت در صنایع پتروشیمی و تولید مواد شیمیایی در سال 1967 بود که اشلند شرکت مواد شیمیایی ای دی ام را خریداری کرد، این ورود همزمان با خرید معادن ذغال سنگ آرک مینرال همراه شد.

در طی این سالها بعد از جنگ جهانی دوم شرکت اشلند همراه با گسترش فعالیت های خود شرکتهای زیادی اعم از شرکت های فعال در زمینه انتقال نفت و گاز، اکتشاف و استخراج، پالایش و تولید مواد شیمیایی، شرکتهای پلاستیک سازی، تکنولوژی های جدید آبی و … را خریداری کرد. از این میان با مستقل کردن شرکت روغن ها و روانساز های صنعتی خود تحت نام والوالین قدم نهایی را در جهانی کردن این تجارت پرسود برداشت.

یک دیدگاه بگذارید

Enter Captcha Here : *

Reload Image

فروش انواع بلبرینگ

لینیر موشن ها

فروش انواع زنجیر صنعتی

انواع تسمه

روانکارهای صنعتی