دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۷۲۵۵۰ دفتر تهران : ۰۲۱۸۸۸۵۳۶۲۰ ۸:۰۰-۱۸:۰۰
دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۷۲۵۵۰ دفتر تهران : ۰۲۱۸۸۸۵۳۶۲۰ ۸:۰۰-۱۸:۰۰
خرید مطمئن
رضایت مشتری
انتخاب صحیح
بالاترین کیفیت
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب

والوالین

والوالین

گروه فنی مهندسی بازرگانی پینیون، عاملیت فروش انواع گریس و روغن والوالین ، برای سفارش و استعلام قیمت انواع محصولات والوالین با ما تماس بگیرید.

جهت سفارش خرید انواع روغن و گریس والوالین فرم زیر را پر کنید.

معرفی والوالین

شرکت تولید کننده روغن های صنعتی والوالین بخشی از شرکت اشلند می باشد که عمده تولیدات آن را روانکارهای موتوری تشکیل می دهد. والوالین توسط دکتر جان الیس تاسیس شد که در سال ۱۸۶۶ روانکار را بر پایه نفت تولید و در سال ۱۸۷۳ در شهر بینگامتون ایالت نیویورک عرضه کرد. امروزه والوالین یکی از بزرگترین تولیدکنندگان روانسازهای موتوری در بیش از ۱۰۰ کشور جهان است.

 

محصولات والوالین

والوالین شرکتی ست که انواع روغن های صنعتی را برای اتومبیل ها و دستگاه های صنعتی تولید می کند و در این راه با تولید ضدیخ، بهبود دهنده کارایی موتور، انواع روانکارهای دستگاه های صنعتی و تمیزکننده ها، مایعات روان کننده و … و فروش در بیش از ۱۴۰ کشور نامی جهانی شده است.

محصولات والوالین

تاریخچه اشلند

کمپانی جهانی فرآورده های شیمیایی اشلند، شرکتی آمریکایی ست که در بسیاری از کشور ها فعالیت دارد. دفتر اصلی اشلند اکنون در کاوینگتون ایالت کنتاکی قرار دارد اما در زمان بنیان گذاری در شهر اشلند ایالت کنتاکی تاسیس شد.

شرکت اشلند اکنون در پنج زمینه کلی فعالیت دارد که شامل فرآورده های شیمیایی، کامپوزیت ها، وسایل صنعتی، دارویی و خود مراقبتی و همچنین محصولات غذایی و کشاورزی و مخمر است. این کمپانی بزرگ صاحب امتیاز شرکت روغن های صنعتی والوالین است و نزدیک به ۱۰۸۰۰ کارمند دارد.

سال تاسیس اشلند به اکتبر ۱۹۲۳ باز می  گردد که فرد مایلز و پاول بلیزر با انتخاب مکانی در نزدیکی ساحل رودخانه سندی و در دو کیلومتری اوهایو کار خود را شروع کردند. اشلند با بودجه کمکی که از شرکت نفت سوییس گرفته بود شروع به خرید و فروش هزار بشکه نفت در روز کرد و با استخدام ۲۵ نفر کارمند به تجارت خود ادامه داد.

در همین زمان بود که شرکت به شهر اشلند منتقل شد و مدیریت آن به ویلیام واپلز سپرده شد. در کمترین مدت ممکن هزینه ها به حداقل رسید و فروش اشلند به ۵۰۰۰۰۰ بشکه در سال افزایش یافت.

این شرکت در سال های بعد هم از نظر وسعت داخلی و هم با خرید شرکت های بزرگ نفتی مانند یونیون، تری استیت و کامبرلند به شدت گسترده شد. با گذشت تنها ۱۰ سال شرکت اشلند صاحب امتیاز شرکت روانسازهای والوالین با مدیریت صحیح صاحب ۱۰۰۰ چاه نفت، ۸۰۰ مایل خط لوله انتقال نفت و گاز و تعداد زیادی کشتی های نفت کش و… بود.

 

فعالیت در زمینه پتروشیمی و مواد شیمیایی

اولین حضور این شرکت در صنایع پتروشیمی و تولید مواد شیمیایی در سال ۱۹۶۷ بود که اشلند شرکت مواد شیمیایی ای دی ام را خریداری کرد، این ورود همزمان با خرید معادن ذغال سنگ آرک مینرال همراه شد.

در طی این سالها بعد از جنگ جهانی دوم شرکت اشلند همراه با گسترش فعالیت های خود شرکتهای زیادی اعم از شرکت های فعال در زمینه انتقال نفت و گاز، اکتشاف و استخراج، پالایش و تولید مواد شیمیایی، شرکتهای پلاستیک سازی، تکنولوژی های جدید آبی و … را خریداری کرد. از این میان با مستقل کردن شرکت روغن ها و روانساز های صنعتی خود تحت نام والوالین قدم نهایی را در جهانی کردن این تجارت پرسود برداشت.

  

احسان یاوری
درباره نویسنده

یک دیدگاه بگذارید

Enter Captcha Here : *

Reload Image