دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
خرید مطمئن
گواهی اصالت کالا
انتخاب صحیح
قیمت رقابتی کالا
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب

نمایندگی فروش ریل و واگن هایوین

پینیون دارای نمایندگی ریل و واگن Hiwin در دو شعبه دو شهر بزرگ و صنعتی اصفهان و تهران آماده خدمت رسانی به صنعتگران کشور می باشد. برای سفارش خرید انواع ریل واگن HIWIN با ما تماس بگیرید. تمامی محصولات هایوینی که از ما خریداری می کنید اورجینال می باشند برای اطمینان خاطر شما عزیزان توضیحاتی درباره ریل و واگن و محصولات هایوین در ادامه می دهیم.

ریل و واگن هایوین اورجینال یا فیک

هر آن چه در مورد ریل و واگن اورجینال هایوین قبل از خرید باید بدانید:

این تغییرات مربوط به اواخر سال 2019 می باشد که تاکنون (تاریخ 7 مرداد 1399) تغییری نکرده است خواهشمندیم در هنگام خرید به موارد زیر دقت کنید:

هایوین ریل و واگن های خود را هر 2 الی 3 سال یک بار به طور نامحسوسی تغییر می دهد تا با محصولات کپی مبارزه و از پخش شدن آن جلوگیری کند. برای اطلاع از این که ریل و واگن خود اورجینال است یا خیر با ارسال بارکد ما شما را از فیک و یا اورجینال بودن آن مطلع خواهیم کرد. اما روش بعدی روشی ظاهری است همان طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید طیف و رنگ سیاه به نقره ای تغییر کرده است. اگر محصول خریداری شده شما این گونه است می توانید از اورجینال بودن آن اطمینان خاطر داشته باشید.

ریل و واگن هایوین اورجینال

گروه پینیون واردکننده و نمایندگی محصولات هایوین از جمله بال اسکرو و ریل و واگن می باشد در صورت نیاز به مشاوره و یا خرید با ما تماس بگیرید و یا فرم سفارش محصول را پر کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیریند.

انواع سری ریل واگن HIWIN

گاید خطی حرکتی طولی را توسط چرخش (تکرار پذیر) رولبرینگ ها بین یک پروفیل ریل و یک واگن تحت بار انجام می دهد. ضریب اصطکاک در یک گاید خطی در مقایسه با اسلاید های قدیمی فقط یک پنجم می باشد و قادر به بارگیری در تمام جهات است. با استفاده از این ویژگی ها، بلبرینگ خطی دارای ظرافت بالا و می تواند دقت حرکت را افزایش دهد. شرکت Hiwin سری های گوناگونی از ریل واگن HIWIN را ارائه می دهد، که هر کدام دارای آپشن های مختلف برای اندازه، قابلیت بارگیری، دقیق بودن و غیره هستند.

سری های لینیر گاید هایوین

سری HG

گاید خطی سری HG با ظرفیت بار و سختی بالاتر از دیگر محصولات مشابه با شیار دایره ای و ساختار بهینه تری طراحی شده اند. این سری دارای ویژگی هایی از قبیل: یکسان سازی بارها در جهت شعاعی، معکوس شعاعی و جانبی و تنظیم خودکار برای برطرف کردن خطای سیستم می باشد. بنابراین، گایدهای خطی سری HG می توانند عمر طولانی با سرعت بالا، دقت بالا و حرکت خطی صاف ایجاد کنند.

رنج بارگذاری دینامیکی: 11/38 (KN) الی 208/36 (KN)

سری EG

سری EG دارای پروفیل کم، ظرفیت بار بالا و سختی زیاد واگن گاید است. همچنین دارای ویژگی نرخ بار برابر در هر چهار جهت و توانایی تنظیم خودکار در رفع خطا را داراست، که امکان سنجشی دقیق تر را فراهم می کند. علاوه بر این، ارتفاع مونتاژ پایین و طول کم، سری EG را برای کارایی هایی با سرعت بالا، ماشین های اتوماسیون و در جایی که فضای کار کافی مجود نیست، محدود می کند.

رنج بارگذاری دینامیکی: 5/35 (KN) الی 33/35 (KN)

سری CG (مدل های جدید)

گاید خطی سری CG دارای ظرفیت بار گشتاور تا 50٪ بالاتر از مجموعه های استاندارد HG است. پیکربندی بلبرینگ O-Type (پشت به پشت) و یک سیستم بازچرخش مجزای یکپارچه، گردش بلبرینگ را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد و باعث افزایش سرعت حرکت (حرکتی روان تر) و ظرفیت نیروی گشتاوری می شود. یک نوار از پوشش فولاد ضد زنگ، که محافظت در مقابل گرد و غبار را افزایش می دهد و باعث حرکت رفتی و برگشتی روان تری برای واگن می شود.

رنج بارگذاری: ظرفیت بار لحظه ای فوق العاده

سری RG

سری RG دارای غلتکی به عنوان رولبرینگ به جای ساچمه فولادی است. سری RG با زاویه تماس 45 درجه طراحی شده است. تغییر شکل الاستیک سطح تماس خطی در طی بارگذاری به میزان قابل توجهی کاهش می یابد و به این ترتیب استحکام بیشتر و ظرفیت بار بیشتر در تمامی 4 جهت بارگذاری ایجاد می شود. گاید خطی سری RG عملکرد بالا را برای تولید دقیق فراهم می کند و می تواند عمر طولانی تر نسبت به بلبرینگ سنتی (قدیمی) داشته باشد.

رنج بارگذاری دینامیکی: 11/3 (KN) الی 275/3 (KN)

سری WE

سری WE دارای ویژگی بارگذاری با نرخ یکسان در جهت شعاعی، رادیال معکوس و جهت جانبی با نقاط تماس در 45 درجه است. این ویژگی همراه با ریل های عریض، به گاید اجازه می دهد تا برای بارهای زیاد، گشتاوری (لنگری) و سختی، اولویت بندی کند. در طراحی این سری از گایدها، قابلیت تنظیم خودکار در نظر گرفته شده است که می تواند بیشترین خطای سیستم را رفع کند و همچنین می تواند استانداردها را با دقت بالا رعایت کند. توانایی استفاده از ریل تک و پروفیل کم با مرکز جرم کم، در فضاهای دارای محدود و یا در جایی که گشتاور بالا مورد نیاز است، ایده ­آل می باشد.

رنج بارگذاری دینامیکی: 5/23 (KN) الی 29/8 (KN)

سری MG

سری MG یک گاید خطی مینیاتوری است که در یک اندازه جمع و جور با یک قوس گوتیک (Gothic) طراحی شده است. سختی بالا و استحکام بالا در برابر گشتاور را در همه جهات تامین می کند. سری MG نیز دارای پوشش ضد خوردگی می باشد که تمام مواد به کار رفته دارای درجه خاص فولاد ضد زنگ برای سازگاری در محیط های مختلف می باشند. سری MG دارای انواع، واگن باریک با نام (MGN) و همچنین با عرض بزرگ با نام (MGW) در دسترس است.

رنج بارگذاری دینامیکی: 0/68 (KN) الی 8/93 (KN)

سری QH

توسعه ی گاید خطیQH در شرکت Hiwin  بر اساس یک قوس چهار ردیف- دایروی است. گاید خطی سری QH با فن آوری همگام سازی حرکت (SynchMotion)، ویژگی های حرکت صاف (روان)، روانکاری عالی، عملیات با ارتعاش و صدای کمتر و عمر طولانی تر را ارائه می دهد. بنابراین گاید خطی QH کاربرد گسترده ای در صنعت با تکنولوژی بالا (high-tech) را دارد که در آن سرعت بالا، سر و صدای کم و کاهش تولید گرد و غبار مورد توجه است. سری QH با سری HG قابل تعویض است.

رنج بارگذاری دینامیکی: 13/88 (KN) الی 108/72 (KN)

سری QE

در این سری نیز همانند سری QH از فناوری (SynchMotion) استفاده شده و دارای قابلیت های عمر بالا و سر و صدای کم و تولید کم گرد و غبار می باشد. سری QE با سری EG قابل تعویض است.

رنج بارگذاری دینامیکی: 8/56 (KN) الی 51/18 (KN)

سری QW

گاید خطی سری QW با فن آوری (SynchMotion) دارای تمام مزایای سری WE است که ویژگی های سختی لنگری بالا را دارد و برای صرفه جویی و کاربرد در یک ردیف یا فضا مناسب است. با فن آوری (SynchMotion)، نیز حرکت بدون صدا و نرم تر، روانکاری عالی و عمر طولانی تر را فراهم می کند. سری QW با سری WE قابل تعویض است.

رنج بارگذاری دینامیکی: 16 (KN) الی 36/8 (KN)  

سری QR

شرکت HIWIN سری QR با ویژگی هایی از قبیل سختی فوق العاده بالا و ظرفیت بار بسیار بالا ارائه می دهد. سری QR دارای تکنولوژی (SynchMotion) به معنی دارا بودن اصطکاک کم، حرکت صاف (روان)، عملیات کم صدا و عمر طولانی، می باشد. در صنایع ای که دقت بالا، سر و صدای کم و سفتی بالا مورد نیاز است، سری QR انتخاب ایده آل است. سری QR با سری RG قابل تعویض است.

رنج بارگذاری دینامیکی: 26/3 (KN) الی 150/8 (KN)  

سری PG

شرکت Hiwin یک سیستم موقعیت یاب را با یک گاید خطی را با یک انکودر (رمزگذار) مغناطیسی ادغام کرده است. این راه حل، سفتی و سختی یک ریل را بالا می برد، در حالی که انکودر مغناطیسی دقت بالای سیستم را تامین می کند. انکودر یک سنسور اندازه گیری (بدون تماس) است و نوار مغناطیسی برای جلوگیری از آسیب احتمالی ناشی از مواد خارجی تعبیه شده است، این ویژگی ها باعث افزایش طول عمر می شود.

تجهیزات جانبی ریل و واگن هایوین

سری E2

گاید خطی خود روانکار E2 دارای سیستم روانکاری است که بین سر (درپوش) و انتهای آن نصب شده است. این واگن نیز با یک کارتریج قابل تعویض/ قابل شارژ با کیت قابل جابجایی برای دوباره پر کردن روغن مجهز شده است. روانکاری از کارتریج روغن به روانکار جریان می یابد و شیارهای ریل و گاید را از طریق روزنه های باریک (مویرگی) انجام می شود. کیت E2 از شرکتHIWIN ، بازه زمانی تعمیر و نگهداری را گسترش می دهد (نیاز کمتر به تعمیرات) و عمر طولانی را تضمین می کند.

سری SE

SE یک درپوش فلزی است، که برای گاید خطی یک آپشن محسوب می شود، که مقاومت به حرارت را افزایش می دهد. این آپشن دمای محیط کار را تا 150 درجه سانتیگراد و دمای نمونه کار را تا 200 درجه سانتیگراد را تنظیم می کند. برای شرایطی که بلوک استاندارد قادر به کار با درجه حرارت بالا نیست، آپشن SE برای استفاده در دسترس است.

آپشن های ضد گرد و غبار

تجهیزات ضد گرد و غبار مانع از انباشت مواد و ذرات گرد و غبار و ورود آن ها به واگن و آسیب رساندن به سطوح آن می شوند. آپشن ضد گرد و غبار، زمانی که گاید در معرض یک محیط مملو از ذرات زائد باشد، برای اطمینان از عمر مفید و طولانی، توصیه می شود.

درپوش های تقویت شده ریل واگن HIWIN

درپوش تقویت شده RC دارای یک رزین مصنوعی مقاوم در برابر خوردگی و سایش و حلقه ی لاستیکی الاستیک (انعطاف پذیر) است. درپوش از ورود گرد و غبار (مواد زائد) تا سطح بالایی جلوگیری می کند و در مقابل ارتعاش یا شوک مقاوم است (جابجایی ندارد).

برای هر چه بهتر شدن پینیون در ارائه خدمات و اطلاعات لطفا دیدگاه و امتیاز خود را وارد کنید.

5/5 - (3 امتیاز)

یک دیدگاه بگذارید