دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۹۰۰۸۳ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۶۸۰۸۳
Info@Pinion.ir
خرید مطمئن
گواهی اصالت کالا
انتخاب صحیح
قیمت رقابتی کالا
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب

فروش تسمه هان چانگ

تسمه هان چانگ یک نوع تسمه صنعتی ساخت کشور کره جنوبی است که در دسته بهترین تسمه‌های موجود در بازار قرار می‌گیرد. فروش تسمه هان چانگ در گروه پینیون در دو نوع روکشدار دنده‌ای و ساده انجام می‌شود که در انواع ماشین آلات صنعتی قابلیت نصب و استفاده را دارند. برای خرید این تسمه‌های صنعتی یا استعلام قیمت تسمه هانچانگ با ما تماس بگیرید؛ همچنین می‌توانید برای ثبت سفارش دیگر انواع تسمه صنعتی بر روی لینک خرید تسمه صنعتی از پینیون کلیک کنید.

نمایندگی فروش انواع تسمه هانچانگ

درباره برند هان چانگ

برند هان چانگ HanChang یکی از برندهای مطرح در کشور کره جنوبی است که از سال 1986 در زمینه تولید انواع تسمه‌های صنعتی فعالیت دارد. این برند انواع تسمه‌های ساده و دنده ای روکشدار و تسمه شیاری را بر روی خط تولید خود دارد و در ساخت همه این محصولات، استانداردهای ISO را رعایت می‌کند. به همین دلیل قیمت تسمه هانچانگ در مقایسه با نمونه‌های دیگر قدری بالاتر است و ارزش خرید دارد.

انواع تسمه هانچانگ

فروش تسمه هان چانگ در ایران در انواع مختلفی انجام می‌شود که در جدول زیر نشان داده شده‌اند. این تسمه‌ها مناسب انواع خودروهای تولیدشده در ایران و برخی از ماشین‌های صنعتی با دور ثابت هستند.

انواع تسمه‌های وی شکل روکشدار ساده انواع تسمه‌های وی شکل دنده ای روکشدار تسمه تایمینگ وی شکل چندخطی تسمه‌های V شکل چند خطی دنده‌ای

-سری A

-سری B

-سری C

-سری D

-سری 9.5

-سری AX

-سری BX

-سری CX

-سری 9.5X

-سری RA

-سری RB

-سری RC

-سری R3V

-سری R5V

-سری R8V

-سری RAX

-سری RBX

-سری R3VX

-سری R5VX

-سری RXVZ

-سری RXPA

-سری RXPB

علاوه بر این تسمه هان چانگ در انواع دیگری هم تولید می‌شود که مخصوص نصب بر روی ماشین‌آلات صنعتی با دور متغیر است و در ماشین‌آلات کشاورزی هم استفاده می‌شود. این نوع از تسمه Hanchang عبارتند از:

تسمه شش گوش تسمه وی شکل روکشدار اسپشیال تسمه وی شکل دنده‌ای اسپشیال

-سری AA

-سری BB

-سری CC

-سری SPZ/3V

-سری SPA

-سری SPB

-سری SPC

-سری 8V

-سری XPZ/3VX

-سری XPA

-سری XPB/5VX

-سری XPC

قیمت تسمه هانچانگ

در زمان خرید تسمه هان چانگ حتما باید دقت کنید که این محصول را از فروشگاهی معتبر تهیه کنید که مناسب‌ترین قیمت تسمه هانچانگ را به شما ارائه می‌دهد. علاوه بر این در این فروشگاه‌ها، فروش تسمه هان چانگ با نرخ مصوبی که بر اساس نوع و مدل تسمه مشخص شده، انجام می‌شود و به همین دلیل برای شما بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. در صورتی که می‌خواهید از آخرین قیمت تسمه هانچانگ اطلاع حاصل کنید، تنها کافی است با ما در پینیون تماس بگیرید.

سوالات متداول

  • تسمه هان چانگ ساخت کجاست؟

تسمه هانچانگ ساخت کشور کره جنوبی است.

  • قیمت تسمه هانچانگ چقدر است؟

قیمت تسمه هانچانگ بر اساس نوع، مدل و اندازه آن مشخص می‌شود که برای اطلاع از آن می‌توانید با ما در پینیون تماس بگیرید.

برای هر چه بهتر شدن پینیون در ارائه خدمات و اطلاعات لطفا دیدگاه و امتیاز خود را وارد کنید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

یک دیدگاه بگذارید