دفتر تهران : ۰۲۱۸۸۸۵۳۶۲۰ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۷۲۵۵۰
Info@Pinion.ir
دفتر تهران : ۰۲۱۸۸۸۵۳۶۲۰ دفتر اصفهان : ۰۳۱۳۲۳۷۲۵۵۰
Info@Pinion.ir
خرید مطمئن
گواهی اصالت کالا
انتخاب صحیح
قیمت رقابتی کالا
مشاوره مهندسی
کارشناسان مجرب
نمایندگی و عاملیت فروش اینورتر پمپ اب

اینورتر پمپ آب

اینورتر وسیله‌ای است که با استفاده از آن می‌توان جریان مستقیم را به متناوب تبدیل کرد. اینورتر پمپ آب در بازار به نام‌های درایو پمپ یا کنترل‌کننده دور پمپ نیز شناخته می‌شود. کاربرد اصلی درایو پمپ آب در کنترل الکتروپمپ است. به‌این‌ترتیب می‌توان بر روی میزان خروجی و ورودی آب پمپ نظارت داشته و مصرف آب را مدیریت کرد. استفاده از درایو موتور پمپ برای مصارف صنعتی بسیاری رایج است.

برای خرید و یا استعلام قیمت با ما تماس بگیرید و یا به صفحه فروش اینورتر مراجعه فرمایید.

پینیون نمایندگی و عاملیت فروش برند های مطرح اینورتر اروپایی

اینورتر اروپایی

نمایندگی فروش اینورتر کره ای

اینورتر کره ای

مزایا استفاده از اینورتر پمپ آب

ازآنجاکه موتورهای الکتریکی وظیفه کنترل پمپ‌ها را بر عهده دارند، از اینورتر پمپ برای کاهش مصرف انرژی این موتورها استفاده می‌شود. اینورتر پمپ آب علاوه بر اینکه می‌تواند مصرف انرژی پمپ‌های آب و وسایل وابسته به آن را کنترل کند، قادر به کنترل قدرت پمپ نیز هست. به عبارت بهتر می‌تواند خروجی آب را کنترل کرده و در نتیجه مصرف آب را کاهش دهد. از سوی دیگر با استفاده از اینورتر پمپ آب می‌توان سرعت انتقال و فشار آب ورودی و خروجی را نیز کنترل کرد.
اینورتر پمپ آب یکی از مهم‌ترین بخش‌هایی است که می‌تواند بازدهی الکتروپمپ را افزایش دهد. همچنین استفاده از این وسیله برای چاه آب تا حد زیادی مانع از ایجاد آلودگی در آب می‌شود. علاوه بر این اینورتر پمپ آب با کنترل دور موتور پمپ می‌تواند شدت ضربه‌های مکانیکی به دیواره چاه را کاهش داده و در نتیجه خسارت وارده را به حداقل برساند. درنهایت مدیریت سرعت، ضربه‌های مکانیکی و فشار توسط اینورتر پمپ می‌تواند ضامن سلامت تجهیزات شما باشد.

انواع اینورتر پمپ

اینورتر پمپ را میتوان از زاویه‌های مختلفی دسته‌بندی کرد. ازنظر نوع ولتاژ ورودی اینورتر پمپ به دو نوع تک فاز و سه فاز تقسیم می‌شود. ازنظر نوع کاربرد نیز می‌توان این اینورترها را دسته‌بندی کرد. اینورتر پمپ آب یکی از انواع اینورتر پمپ است که به منظور افزودن فشار آب ساختمان و جلوگیری از تاثیر افت فشار آب بر عملکرد پمپ استفاده می‌شود. اینورتر پمپ صنعتی نیز برای کاهش مصرف انرژی بخش‌های مختلف الکتریکی ساختمان استفاده می‌شود. بعضی از انواع اینورتر پمپ را به منظور حفاظت از موتور دستگاه استفاده می‌کنند. در چنین مواردی می‌توان آنها را بر اساس درجه حفاظت دسته‌بندی کرد.

قیمت درایو پمپ آب

اینورتر پمپ بسته به نوع و برندی که دارد در بازه‌های قیمتی مختلفی طبقه‌بندی می‌شود. برخی از این اینورترها ساخت ایران بوده و در نتیجه قیمت نسبتا مناسب‌تری دارند. همچنین قیمت تمام‌شده یک اینورتر بسته به توان و ولتاژ آن متفاوت است. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت اینورتر پمپ می‌توان به نوع برق ورودی و خروجی اشاره کرد.

خرید اینورتر پمپ آب و نکات قابل توجه در هنگام خرید

خرید و فروش اینورتر پمپ

خرید و فروش اینورتر پمپ در حال حاضر هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی امکان‌پذیر است. در هنگام خرید اینورتر باید نکاتی را در نظر داشته باشید که با توجه به آن‌ها بتوانید متناسب با هدف خود یک اینورتر پمپ خریداری کنید. به عنوان مثال موارد زیر از مهم‌ترین مواردی هستند که باید در هنگام خرید اینورتر پمپ موردتوجه قرار گیرند:

• کاربرد
• نوع برق ورودی و خروجی بر حسب سه فاز یا تک فاز بودن
• مقدار ولتاژ و توان
• نوع برق مصرفی
• برند
• کشور سازنده
• گارانتی
همچنین در زمان فروش اینورتر پمپ نیز باید تمامی این ویژگی‌ها به صورت کاملا دقیق در اختیار خریدار قرار بگیرد تا بتواند خرید درستی را انجام دهد.

کنترلر بوستر پمپ

از کنترلر بوستر پمپ می‌توان به‌منظور کنترل هم‌زمان چند پمپ استفاده کرد. این کنترلرها معمولا با برق سه فاز ‌و تک فاز کار کرده و می‌توانند سطح ولتاژ بالا و پایین را کنترل کنند. علاوه بر این کنترلر بوستر پمپ می‌تواند دور پمپ را به صورت ثابت یا متغیر تنظیم کند. بر روی این کنترلر معمولا نمایشگری وجود دارد که می‌تواند مقادیر ولتاژ و فرکانس را نشان داده و شما را از وضعیت همه پمپ‌های موجود در مدار مطلع کند‌. استفاده از کنترلر بوستر پمپ می‌تواند عمر مفید پمپ‌ها را افزایش دهد.

ویژگی بوستر پمپ

بوستر پمپ نوعی پمپ است که برای افزایش فشار آب در مجتمع‌های مسکونی با تعداد واحدهای زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین از این وسیله برای تامین آب در کارخانه‌ها یا دستگاه‌های آبیاری نیز استفاده می‌شود. بوستر پمپ می‌تواند با مکش آب از لوله‌کشی‌های شهری و افزایش دبی آن فشار آب را به سطح مطلوبی برساند. بوستر پمپ با کنترل دیجیتال ورودی و خروجی می‌تواند بیشترین بهره را از سطوح مختلف دبی ببرد.

یک دیدگاه بگذارید